PDA

Zobacz pełną wersję : Pozdrowienia z Krakowa :)



salgonya
15-03-2008, 00:02
Witam :)

Mam na imię Gosia. Aktualnie mieszkam w Krakowie.
Noszę córeczkę już ponad cztery miesiące.
A jak się dowiedziałam o chustach? No cóż... mocno zagrożona ciąża, niemal cała na leżąco. Coś trzeba było robić, więc zatopiłam się w sieci. Chciałam zobaczyć, co nowego słychać w świecie dziecięcych rzeczy (mam jeszcze 4-letniego synka :) ). Bardzo szybko trafiłam na forum gazetowe i jeszcze szybciej pożałowałam, że nie znałam chust, gdy mój Tobiasz był malutki. Z forum gazetowego dowiedziałam się o chustach.info
Matyldkę nosimy niemal od pierwszych dni. Najpierw w polekoncie, a obecnie w ślicznej zieloniutkiej Nati.

Tyle tytułem wstępu :D
Pozdrawiam cieplutko wszystkich chustozakręconych!!

PS
Jestem pod ogromnym wrażeniem rozwoju rynku chustowego. Gdy zaczynałam się wkręcać w temat latem zeszłego roku, to królowały głównie Hoppy i Nati. A teraz :shock: Tyle różnych chust i akcesoriów! Dziękuję i pozdrawiam wszystkie sprzedające, bo chyba wszystkie są stąd :D

lola_22
15-03-2008, 00:57
Witaj Gosiu mamo Matyldy z Krakowa ;-) witamy w chustowym gronie
pozdrawiam
MalGosia mama Matyldy z Krakowa (przynajmniej jedną nogą ;-) :D

agata_t
15-03-2008, 09:36
Witaj :D

winnie
15-03-2008, 10:03
Pozdrawiamy z Krakowa ;)

Vega
15-03-2008, 11:43
Hi hi - sprzedające dziękują za pozdrowienia :)

Jak czytałam początek Twojej historii z chustami to jakbym swoją czytała ;) nie kopiowałaś z mojego posta? ;) Tylko mój starszak ma prawie 8 lat :))))))) hi hi

Witaj na forum i pisz :) zobaczysz że to wciąga nie mniej niż chustowanie.

salgonya
15-03-2008, 11:58
Dziękuję pięknie za powitanie :)

Vega, pewnie nie my pierwsze i nie ostatnie tak zaczynałyśmy :)
Tylko jak sobie przypomne moje pierwsze skojarzenie z tytułem " Kawałek szmaty..." - spodziewałam się znaleźć tam pomysły na uszycie ciuszków, zabawek i innych szmacianych różności dla dzidziolków :lool: A tu taka niespodzianka!

A chustowanie wciąga... Już przymierzam się do kupna krótkiej ( Leo Natur???), czyli czwartej chusty :D

agrescik
15-03-2008, 11:58
Witaj!

p.s jeli corcia miała wczoraj imieniny to duza buzka :D

malgosiak
17-03-2008, 20:51
witajcie. :lol:

salgonya
17-03-2008, 21:44
Tak, Matyldka miała w piątek swoje pierwsze imieninki :D

mama_na_szóstkę
17-03-2008, 23:19
witaj, cieszę się, że grono krakowskie się powiększa :)

mayetschka
18-03-2008, 11:25
witam i trochę zazdraszczam bo Was w Kraku tak duuużo :)

salgonya
18-03-2008, 11:34
Może i nas tu dużo, ale powiem szczerze, że nie widziałam jeszcze na oczy nikogo innego w chuście poza mną i moim Ślubnym... Nie wiem, jak to możliwe :dunno: Czekam więc niecierpliwie na chustowe spotkanie w kwietniu i oczywiście warsztaty Ekomamy :)

mayetschka, dużo wytrwałości na końcówkę ciąży!

mayetschka
18-03-2008, 12:18
salgonya bardzo dziękuję za życzenia wytrwałości bo mi już ciężko jest - ale tak to jest jeśli jest się wielorybem
Naprawdę nie widziałaś? ja co chwilę czytam że któraś forumka to mama z Krakowa, wiec naprawdę pomyślałam że Wy tam taki niemalże łowicki klimat tworzycie :)

salgonya
18-03-2008, 12:28
Naprawdę :oops: Zresztą tak samo pisze Beotia Może po prostu mieszkam w niezachustowanej części Kraka ;)

A jak ciężka ciąża może być, to sama dobrze wiem.... Cała na leżąco, z czego ostatnie 6 tyg w szpitalu :(

feega
18-03-2008, 17:21
Witam,

ja też z kraka i chyba również z mało zachustowanej dzielnicy ( południe krakowa ) bo widzę na osiedlu tylko siebie w chuście :)

salgonya
18-03-2008, 19:35
Ooo, ja też w sumie południe Krakowa, przy Kurdwanowie.
To może my się gdzieś mijamy?
:)

feega
18-03-2008, 21:58
Ooo, ja też w sumie południe Krakowa, przy Kurdwanowie.
To może my się gdzieś mijamy?
:)

Ja ze Klin ;)

alhana
19-03-2008, 07:14
Witaj:)

nelles
19-03-2008, 12:06
Witam, witam - i ja z Krakowa. Ja jak zaczynałam przygody z chustą to w moich okolicach była tylko jedna mama z chustą (i to ona mnie ośmieliła bo po przygodach z premaxem byłam przekonana że to wszystko jest jednak do bani). A teraz jest ona, ja, moja koleżanka i ponoć jakaś mama z kółkową którą ktoś czsami widuje ale jeszcze jej nie poznałyśmy :D

ifinoe
28-03-2008, 21:07
Witaj,

ja też jestem mamą październikowej Matyldy :)

pozdrawiam

Beotia
30-03-2008, 11:45
Ooo, ja też w sumie południe Krakowa, przy Kurdwanowie.
To może my się gdzieś mijamy?
:)

Oooo, ja też z południa! - ze Swoszowic.
Może macie ochotę wpaść kiedyś na spacer do naszego parku zdrojowego? ;)

salgonya
06-04-2008, 23:41
Z miłą chęcią :) Muszę tylko wykurować starszaka, co by do przedszkola wrócił... Pozdrawiam

Beotia
07-04-2008, 20:32
Super! W takim razie już się cieszę na spotkanie! :) (póki co jestem totalnie dyspozycyjna, więc czekam na propozycję terminu - dostosuję się).
Dużo zdrówka dla Synka!