PDA

Zobacz pełną wersję : Szukamy "profesjonalnego" fotografa



Anna Nogajska
14-03-2008, 22:19
Jako Stowarzyszenie mamy sporo rzeczy w przygotowaniu: stronę www, kilka publikacji prasowych, ulotki, plakaty itd. Do wszystkich tych spraw potrzebujemy dobrych zdjęć z motywami chustowymi.
Chciałabym zorganizować w miarę profesjonalną sesję fotograficzną. Niestety problem polega na finansach: nie możemy na chwilę obecną za zdjęcia zapłacić. Znacie może fotografów pasjonatów, którzy chcieliby/ mogliby coś takiego zrobić po prostu dla frajdy? W następnym etapie bedziemy szukac oczywiście zachustowanych rodzinek do obfotografowania

Będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc.

Zuzia
14-03-2008, 22:34
Dla frajdy to ja chętnie bym taką sesję zrobiła. Nie posiadam studia więc w grę wchodzi plener, ale pogoda coraz ładniejsza, a ja mam już nawet pomysł gdzie.

Kwestia tylko modeli :-)

Aha, dodam że chodzi o rejon Śląska ale jest tu sporo chustowych rodzinek więc nie powinno być problemu.

lola_22
15-03-2008, 00:52
Zuzia - wlasnie o tobie myslalam !!!

ktosia
15-03-2008, 12:40
Wszystko zalez gdzie i kiedy.
Ja sie z domu ruszyc gdzies dalej nie moge. Wiec swoje uslugi moge zaoferowac tylko w 3miescie. Poza plenerem mam mini studio .. ale to bardzo mini, tak ze raczej nie starczy np.: na cala osobe z rozlozona chusta ... ale lampki mam, a i zachustowana osoba sie zmiesci (moje tla mja 1,4cm szerokosci.
No tak czy siak wszystko jest do dogrania :) Kaski tez nie wezme- w koncu cel szczytny :D

ktosia
18-03-2008, 12:42
annamamaalexa: czy chodzi o jakis konkreny "typ" zdjec, czy ogolnie wszystko co mi (i modelom) do glowy przyjdzie zwiazane z chustami?

A zeby wyjasnic... mini studio jest mobilne i raczej wchodzi w gre dojazd do modela niz odwrotnie (mieszkanko mam mikre i do tego totalnie zagracone :roll: :( - zadnym cudem nie idzie w nim teraz sprzetu rozsawic )