PDA

Zobacz pełną wersję : witam i macham z krainy reniferow :)



ursus_arctos
21-08-2009, 13:09
po kilku dniach intensywnego podczytywania postanowilam sie zarejstrowac i troche poudzielac :)
mieszkamy w Finlandii, maz tutejszy. w mojej wsi chust nie widze specjalnie, ale w wielkim swiecie helsinskim i owszem, sporo. chustami sie zainteresowalam grubo przed ciaza, probowalam namowic siostre na noszenie jej dziecia, ale jakos nie wyszlo. postanowilam, ze jak juz bede miala swoje to zamotam i nie wypuszcze :lol: tym sposobem nosze moja malutka od drugiego tygodnia (czyli niecaly miesiac).
na stanie mam pieknego didka (zielone fale), ktorego uwielbiam. mlodziez zreszta tez. pewnie na jednej sie nie skonczy, bo juz zamowilam Nati tkana... cos czuje, ze bedzie powazne uzaleznienie...
malzon chusty sie troche boi i srednio sobie z nia radzi, ale nosic chce bardzo. wiec mu zakupilam bondolino, dzis przyszlo i bedzie mial po pracy niespodzianke :thumbs up:
nosimy sie wszedzie- na spacery, zakupy, do urzedow i lekarzy, po domu. a wozek sluzy glownie do spania na balkonie.

Magducha_22
21-08-2009, 13:17
Witaj koleżanko z dalekiego kraju. Wir "chustomanii" wciągnął Cię odrazu na całego :lol:
Tylko uważajcie z tym bondolino, bo niby można nosić już noworodka, ale chyba są jakieś wymagania.
Pozdrawiam :hello:

calineczka
21-08-2009, 13:28
pewnie na jednej sie nie skonczy, bo juz zamowilam Nati tkana... cos czuje, ze bedzie powazne uzaleznienie...


witaj!:hello:
hmmm masz rację z tym uzależnieniem, ale w końcu jako karmiące-niepalące, niepijące chociaz taki nałóg mamy. w końcu nam też coś się należy :mrgreen:.
a mąż pewnie przekaona sie do chusty jak tylko Mała podrośnie :thumbs up:

kuku
21-08-2009, 13:32
:hello: Witaj wraz z zachustowanym maluszkiem.

JJ
21-08-2009, 18:01
hej hej :hello::hello::hello::hello:
witam kolejna mame z dzieciatkiem z zagranicy

monika999
21-08-2009, 18:59
witamy:) my tez mamy bondolino oprocz chusty, ale narazie czeka az mala podrosnie, nosimy sie w kolorowym girasolku. moj m tez na poczatku mial obawy, a teraz radzi sobie swietnie z chusta. trzymamy kciuki za was i za przyjemne chustowanie:)

b.szczelna
21-08-2009, 19:01
hej! ide szukac info co to bondolino bo moj małż tez uwaza ze chusta jest za skomplikowana;)pozdrawiam~!

JustNik
21-08-2009, 21:05
B.szczelna Bandolino to jak Manduca, Ergo Baby czy Angel Pack = czyli nosidla ergonomiczne. Nosi sie na plecach lub na brzuchu (podobno tez i na biodrze mozna), ale na plecach raczej tylko dzieci ktore juz umieje siedziec.
Ja nosilam w Manduce z przodu od 3-4 miesiaca a na plecach od 6-7 mies

kulka37
21-08-2009, 21:36
Witaj!!Ale fajnie,że jesteś!!!

roziii
22-08-2009, 10:04
Witamy :-):hello: