PDA

Zobacz pełną wersję : kieszonkujemy! jupi :) (ale czy dobrze?)



britta
20-08-2009, 23:11
musze sie pochwalic
dotarl do nas dzisiaj sliczny melkajowy pouch (Kamuszyca, pozdrawiamy!) i moje dziecie z okazji ukonczenia swoich 11 miesiecy zrobilo mi prezent - bez grymasow, a nawet z radoscia :D dalo sie zakieszonkowac! (jak ktos czytal moje przywitanie to wie, ze pierwsze proby noszenia byly porazka i mialam mala nadzieje na poprawe). okazuje sie, ze pouch to byl strzal w dziesiatke. wykonalismy testowy spacer po parku i bylo super! maly zadowolony, rozgladal sie to z tylu, to z przodu, a ja nie czulam chyba polowy jego ciezaru.

a teraz mam pytanka:
przy pierwszym zalozeniu sie przestraszylam, ze pouch jest na mnie za maly, ale mlody sie zmiescil i bylo nam wygodnie. tylko ze jak patrze na zdjecia np HS to tam dziec ma duzo wiecej luzu. wiec nie wiem czy jednak mam dobry rozmiar
co zrobic z nadmiarem materialu? zawsze zostaje za duzo albo pod kolankami albo na pleckach. mam wrazenie, ze poch moglby byc wezszy (widac na zdjeciu ze sie faldki zbieraja na pupie)
no i jak to w ogole wyglada? co poprawic?
(zdjecie nie jest najlepsze, ale co nieco widac)

bede wdzieczna za uwagi

Karolcia
21-08-2009, 20:33
Bardzo ładnie wyglądacie:thumbs up:
Ja daję nadmiary materiału pod pupę i kolanka. Szew powinien wypadać na pupie i plecach dziecka.
Jeśli nie masz wrażenia, że dziecko siedzi zbyt nisko, nie odchylasz się to rozmiar jest ok. Na zdjęciu wygląda na dobry.

W tym wątku jest bardzo czytelna instrukcja do poucha. Polecam!

britta
21-08-2009, 23:16
dzieki Karolcia!

bede zatem upychac te nadmiary pod spod, balam sie tylko czy Miskowi bedzie wygodnie jak mu sie tam tyle nazwija. moze w pouchach z cienszego materialu to inaczej wyglada (ale i tak mojego nie oddam, jest super:thumbs up:)

btw, nie przypuszczalam ze noszenie w pouchu jest takie wygodne, myslalam ze trzeba bedzie podtrzymywac, a tu faktycznie rece sa wolne

melkaj
22-08-2009, 15:31
No to i ja coś dodam ;) Spróbuj tak synka wsadzić, aby pupa była jak gdyby w szczycie poucha tzn. oczywiście szew na pupie ale i pupa w środku poucha - nie wiem czy to jasno piszę :hmm: wtedy usiądzie on jak w kołysce. Będzie siedzieć podobnie jak w kółkowej - kolanka troszkę powyżej pupy.

No i oczywiście bardzo się cieszę, że jesteście zadowoleni z poucha ;)

britta
22-08-2009, 22:24
jasno, jasno :)

malkaj, pouch jest sliczny, a jakosc wykonania - szacun :applause:

pozdrawiam serdecznie

melkaj
22-08-2009, 23:54
Cieszę się, że "jasno" napisałam. Jak by co - zauważyłam, że jesteś z Krakowa - ja też ;)
I dzięki za uznanie :oops: niech się dobrze nosi