PDA

Zobacz pełną wersję : chusta - przyjaciel na dobre i na złe:)



mał-gosia
14-03-2008, 15:53
cześć dziewczyny,
jestem zaprzyjaźniona z tym forum, tak dość jednostronnie:) bo czytam Was pilnie od półtora miesiąca, ale jakoś nigdy nie miałam odwagi się odezwać...
teraz jednak odzywam się z prośbą o radę.
mam dwie chusty (na razie nie będę zdradzać jakie:) obie bardzo je lubię jeśli chodzi o dotyk i kolory i miękkość, natomiast mam zastrzeżenia co do komfortu noszenia. i to też nie tak, że zawsze. są dni, że zamotamy się z moją mała i od pierwszych chwil jest cudownie, a są i takie, że motam, motam, próbuję, poprawiam, dociągam i ni w cholerę, ani mnie nie jest wygodnie, ani córce...
i tak sobie myślę, ze skoro już wsiąkłam w to chustowanie jak śliwka w kompot, i skoro mała to polubiła to obie zasługujemy na chustę, która nas nie zawiedzie. niezbyt grubą (bo idzie wiosna) i taką, która za każdym starannym dociąganiem będzie leżała idealnie.
poradźcie proszę na co wydać pieniądze tak aby nie żałować;)
z góry dziękuję!
gosia

Ania
14-03-2008, 17:09
INDIO Konopne :lol: :lol: :lol: to najbardziej debeściacka chusta w jakiej w życiu nosiłam ( a nosilam w wielu 8)) ) na pewno nigdy nie bedziesz żałować, jesli sie na nie zdecydujesz :D

lemonka
14-03-2008, 17:39
Indio konopne to jest ta jasna, kość słoniowa, tak?

Ania
14-03-2008, 17:49
kosc słoniowa... perlowa.... taka szmata bandażowata :wink:

tonieja
14-03-2008, 21:07
Ja w Indio nie motałam ale z moim skromnym doświadczeniem chustowym mogę polecić Babylonie. Jest cienka i miękka, nie trzeba jej łamać a nosi rewelacyjnie. Miałam wrazenie że odejmuje kilogramów.