PDA

Zobacz pełną wersję : MT od Didymos i Hoppediz



Nymphadora
19-08-2009, 16:25
Wlasnie wyczytalam na niemieckim forum, ze Didymos i Hoppe planuja ok. wrzesnia wypuscic wlasne MT na rynek.
Jest znowu na co czekac. Ciekawa jestem bardzo jak beda sie prezentowac :)

Ktos wie cos na ten temat?

Kanga
19-08-2009, 16:53
wie ;) nawet widział zdjęcia prototypów.
obie firmy jeszcze są w fazie testów z tego co wiem, ale zbliżają się do końca.
zresztą nie tylko oni jeszcze pare firm będzie szyć mt ;)

Nymphadora
19-08-2009, 18:09
wie ;) nawet widział zdjęcia prototypów.
obie firmy jeszcze są w fazie testów z tego co wiem, ale zbliżają się do końca.
zresztą nie tylko oni jeszcze pare firm będzie szyć mt ;)

Czyli jednak :mrgreen:

Podobno bedzie mozna powiekszac/pomniejszac panel - prawda to?

morepig
19-08-2009, 20:23
Ktos wie cos na ten temat?

wie, widział :)
co do panelu- nie pamietam :hide::duh:

ithilhin
19-08-2009, 20:34
są super, tyle Wam powiem :-P

lillyofthevally
19-08-2009, 21:05
fajnie się gada jak się widziało :ninja:

a co zresztą chustowego narodu ?? :ninja:

mayetschka
19-08-2009, 21:16
nie widziałam :( alem ciekawa...
a jak tam cena? Polska czy niemiecka?

Anna Nogajska
19-08-2009, 21:19
na razie obydwie firmy skrzętnie ukrywają szczegóły :) dziwnym jednak trafem obydwie pracują nad podobnym produktem :mrgreen:
o cenach oczywiście na razie nic nie wiadomo, ale przypuszczam, że będą niemieckie. panel ma być podobno regulowany, materiał oczywiście chustowy :) podobno, podobno.
na dniach noszenia organizowanych przez trageschule dresden można było luknąć, więc wszyscy obecni mieli taką szansę :)

Nymphadora
19-08-2009, 21:42
Zapowiada sie ciekawie :D


są super, tyle Wam powiem :-P

A czym sie roznia?

Kanga
19-08-2009, 21:53
z tego co kojarze jedni mają regulację panela na zewnątrz inni w środku ;) wszystko musi byc zgodne z normami EU i z dośwoadczeniem firm i osób noszących więc szczegóły dopracowują na tip top.. ceny raczej niemieckie będą .

Kasia
20-08-2009, 00:03
na razie obydwie firmy skrzętnie ukrywają szczegóły :)

Co Ty, juz byly testy konsumenckie Hoppa i Didka ;) ludzie wysylali swoje opinie po testach, czesc spowodowala pewne poprawki. A Didymos nawet od 3 czy 4 miesiecy ma swoj model w sklepie na wystawie, na SuT bodajze laska fotki wysylala.



dziwnym jednak trafem obydwie pracują nad podobnym produktem :mrgreen:

Tak, bo przeciez wszystko juz bylo ;) najciekawsze jest to, ze w Niemczech MT jako takie sa mega nowoscia! Tak samo kolkowe - ktoregos pieknego dnia wszyscy sie obudzili i powiedzieli:Bingo! Na wiesc o MT Hoppediza i Didymosa Amazonas i Lana nie mogly byc dluzne, nastepne dwie firmy robia swoje wersje, ale niestety nie moge zdradzic, jakie :p. Tak to sie kreci, i bardzo dobrze - dzieki temu kazdy noszacy znajdzie wsrod MT koncu cos dla siebie. Bo te cztery MT mimo ze sa wszystkie z chustowego materialu, roznia sie miedzy soba. Jeden ma np. zaglowek prawie jak w Kozy, dwa maja zwezany panel, maja rozna szerokosc pasow. No i dlugosc panela.


na dniach noszenia organizowanych przez trageschule dresden można było luknąć, więc wszyscy obecni mieli taką szansę :)

Tak, co chwila nam ktos pozyczal Bruniaka jako zywy wklad w testy :)


wszystko musi byc zgodne z normami EU i z dośwoadczeniem firm i osób noszących więc szczegóły dopracowują na tip top..

To fakt, milo patrzec, na jakie drobiazgi zwracaja uwage! Tu nikt nie pusci do sprzedazy niczego, co nie jest sprawdzone. Do tego niemieckie normy sa bardzo wysrubowane, wszystko sie liczy:)

Najwiecej moge powiedziec o to Hopp-Tye'u, to byla masa roboty, samo uszycie odpowiedniego modelu zajelo dobrych pare miesiecy. Praca nad rozpisaniem instrukcji, pozniej same foty...ale gotowy model juz czeka i przestepuje z nogi na noge, zeby moc sie ukazac w pelnej krasie :)


nie widziałam :-( alem ciekawa...
Mayetschko, nie martw sie, bedziesz miala okazje! Jako polska filia Trageschule dostajemy od producentow modele do pracy z doradcami :)

agolej
22-08-2009, 20:44
:hmm: no ciekawe, nie mogę się doczekać, trzeba zacząć oszczędzać na nowe nabytki :hide: mąż mnie z domu wyrzuci ...

brikola
23-08-2009, 08:09
już się boję tych chustowcyh MT ;) choc na szczęście jestem nie-meitaiowa, ale do testów to czemu nie?

agolej
23-08-2009, 20:13
A ja od kiedy mam MT by Nubik, miętusie pokochałam, więc już się boję o budżet domowy:rolleyes:

Linda
23-08-2009, 21:45
MT z materialow chustowych sa moimi ulubionymi... ale watpie, abym mogla przekonac sie do tego ustrojstwa jakim jest regulowany panel... no nie wiem:confused: