PDA

Zobacz pełną wersję : Przodem do świata w kieszonce...



JKG
18-08-2009, 20:38
Wczoraj wróciłam z urlopu na którym przeżyłam chustowy szok...
Zobaczyłam zamotanego tatusia z malcem przodem do świata :duh: Omal się nie przewróciłam na chodniku :omg: Wyglądało to jak kieszonka ale z dzieckiem buśkom do świata Coś w tym stylu, tylko ze "zrolowanom" chusta na ramionach http://www.youtube.com/watch?v=awmsZJfdezU&feature=related
Jaki sens ma takie wiązanie :confused::confused::confused:
Może ktoś mnie oświeci :szok:

dominika79
18-08-2009, 20:43
Asia przezyłam podobny szok we Wrocławskiej Ikei - tyle ze dziecko było przodem nie w pseudo kieszonki a 2x - tak jak na powyzszym filmiku -tyle ze włozenie do chusty u Pana którego widziałam skonczyło się na włozeniu nózek w chuste rączki i reszte ciała juz miało podtrzymywane prze owego tatę..

Biedronka
18-08-2009, 20:48
Asia przezyłam podobny szok we Wrocławskiej Ikei - tyle ze dziecko było przodem nie w pseudo kieszonki a 2x - tak jak na powyzszym filmiku -tyle ze włozenie do chusty u Pana którego widziałam skonczyło się na włozeniu nózek w chuste rączki i reszte ciała juz miało podtrzymywane prze owego tatę..


a to nie był przypadkiem kolor zielony i elastyk ?
:rolleyes:

ewadbr
18-08-2009, 20:49
....szkoda mi tych dzieci co je tak motają :cryy:
....te nuzie im tak dyndają :frown

JKG
18-08-2009, 21:20
Asia przezyłam podobny szok we Wrocławskiej Ikei - tyle ze dziecko było przodem nie w pseudo kieszonki a 2x - tak jak na powyzszym filmiku -tyle ze włozenie do chusty u Pana którego widziałam skonczyło się na włozeniu nózek w chuste rączki i reszte ciała juz miało podtrzymywane prze owego tatę..

Chyba wisiadełka w takich przypadkach to mało powiedziane :eek:
Dzieciątko które ja widziałam było tak "dokładnie" dociągnięte że aż nienaturalnie wygięta klatka piersiowa :stop:

dominika79
18-08-2009, 21:30
a to nie był przypadkiem kolor zielony i elastyk ?
:rolleyes:

nie - niestety ja nie poznam tak po wyglądzie co to za chusta -ale tkana w paski na pewno i jeszcze dośc niechlujnie zawiązana - z jednej strony była zwinięta, z drugiej na ramieniu rozwinięta ile się da ;)

Confi
19-08-2009, 10:04
:eek: okropieństwo...
a czy zauwazyłayście ,ze takie kosmiczne pomysły mają głównie tatusiowie???
Za każdym razem jak widze takiego twora ...czy nawet dziecko przodem w wisiadle to niesie je facet...
ostatnio takiego egzemplarza widziałam w IKEI ja niosłam Damiana w 2x jak przystało a tatuś "telepał" dziecię w baby bjornie przodem do tłumu. Rzuciłam mu pełne wzgardy spojrzenie i oddaliłam sę z miejsca kaźni :hide:

JKG
19-08-2009, 11:17
:eek: okropieństwo...
a czy zauwazyłayście ,ze takie kosmiczne pomysły mają głównie tatusiowie???
Za każdym razem jak widze takiego twora ...czy nawet dziecko przodem w wisiadle to niesie je facet...
ostatnio takiego egzemplarza widziałam w IKEI ja niosłam Damiana w 2x jak przystało a tatuś "telepał" dziecię w baby bjornie przodem do tłumu. Rzuciłam mu pełne wzgardy spojrzenie i oddaliłam sę z miejsca kaźni :hide:


Confi słuszne stwierdzenie - większość takich "nośnikówe" to ojcowie :frown
Jest wąteczek nadmorski i dziewczyny na plaży widywały wisiadełka... Górskiego nie założył jeszcze nikt :eek: W górach to dopiero rewia wisiadeł i to wszelkiego typu :roll: Ja byłam tydzień w Szczyrku i napatrzyłam się na przeróżne TYPY :cryy: Najbardziej mi yło szkoda dzieci noszonych na biodrze przodem do świata w nosidełkach z pasem naramiennym. Co niektórzy tak pomysłowi że w ten sposób wnosili dziecko na Skrzyczne... Maluch wręcz nóżętasmi po ziemi przenierał i buziuchnom po kamieniach lizał ;-(
Niestety ja nosząc w Nati novy blue i w brązowym Nubiku byłam pokazywana palcami :duh:

marza
19-08-2009, 12:29
Widziałam juz wiele wisideł,nosideł w terenie.
Jednak gdybym zobaczyła maleństwo w chuscie przodem do świata,to choc nie jestem typem zaczepnym-delikatnie bym zagadała ze w ten sposób sie nie nosi w chuscie i przy okazji zapytała czy w instrukcji znalazł takie wiązanie:omg:

Confi
19-08-2009, 12:52
Widziałam juz wiele wisideł,nosideł w terenie.
Jednak gdybym zobaczyła maleństwo w chuscie przodem do świata,to choc nie jestem typem zaczepnym-delikatnie bym zagadała ze w ten sposób sie nie nosi w chuscie i przy okazji zapytała czy w instrukcji znalazł takie wiązanie:omg:
pewnie by powiedział ,ze w instrukcjach nosideł jest taka opcja "a to przecież to samo nie?"
Ja sie nie odwazyłam zaczepić bo wnioskując z miny tatusia którego obdarzyłam pogardliwym spojrzeniem zapewne pomyślał iż zazdroszcze mu drogiego baby bjorna :duh: myślę ze nie pojąłby o co mi chodzi ( bo w instrukcji zapewne jest opcja przodem do świata"

Koire
19-08-2009, 13:10
To w Ikei chyba przodują chusto-przody, bo ja we Wrocku też widziałam!

JKG
19-08-2009, 20:39
Przeszukjując nietypowe wiązania chust u różnych producentów trafiłam i na to prezentowane na Youtube
Producent Kari-Me przedostatnie wiązanie http://www.kari-me.com/position.php#facing