PDA

Zobacz pełną wersję : NO i moj pierwszy raz za mna



anielka
13-03-2008, 18:45
witam serdecznie

MAM 28 lat dwie coreczki starsza teraz skonczy 7 młodsza ma 2 miesiace
od jakiegos czasu was czytam .
CHUSTE pierwszy raz zobaczyłam na allegro i odrazu mnie zaciekawiła od tej pory czytałam szukałam i załamywałam sie coraz bardziej bo z braku kaski nie mogłam sobie na nia pozwolic.
AZ znalazłam miła dziewczyne ktora mi uszyła moja pierwsza i kochana chuste zaczełam motac mojego groszka w domu i bardzo jej sie to podoba tzn tak mysle bo jak tylko przytuli sie do mamy i czuje na sobie chuste to spi .NApewno robie jeszcze mase błedow i dlatego porobie zdjecia i slicznie was poprosze o krytyke.
A teraz najwazniejsze dzis wyszlam z mala pierwszy raz na zakupy
Ja zgrzana z nerwow bo naczytałam sie o tych co lubio pouczac ale zdecydowałam i poszlismy do kauflandu z mezem i starszym z groszkow no i ludzie patrzyli ale nie komentowali albo robili to tak ze nie słyszałam ale robiłam furrore u mnie w chorzowie nie widziałam jeszcze zamotanej mamy .
A na sam koniec pani przy kasie tak nas obserwowała ze zamiast 18 zł wydała mi 72 i w ten sposob zasponsorowała mi czesc mojej wymarzonej chusty hihi podoba mi sie to
przepraszam za haos w poscie ale groszek mlodszy doi mleczko a ja radze sobie jedna raczka czuje ze znalazłam tu swoje miejsce wiec dołanczam jak pozwolicie oczywiscie

Vega
14-03-2008, 00:03
Witaj Anielka :)

Teraz tylko dbaj żebyś się nie uzależniła od forum :) bo to wciąga podobnie jak chusty :)

aneta.s
14-03-2008, 08:09
Witamy serdecznie :welcome:

Jazzoo
14-03-2008, 22:12
Witaj, witaj! :D :hello:

malgosiak
17-03-2008, 20:53
anielka, witaj.
kazdy tak zaczyna, a potem wsiąka.

Budzik
25-03-2008, 12:35
Witaj!
Masz piękny nick :lol:

alhana
25-03-2008, 17:43
Witaj:)
Ja czesto bede bywac w chorzowie od wrzesnia:)
Wczesniuej jak bywalam to jeszcze z malutka w brzuchu:)

anetta1980
25-03-2008, 18:10
Welcome :wrapmom: