PDA

Zobacz pełną wersję : Znowu o all.... ;)



Ania
13-03-2008, 18:24
http://www.allegro.pl/item323704879_nos ... _kilo.html (http://www.allegro.pl/item323704879_nosidlo_turystyczne_lekkie_wygodne_d o_15_kilo.html)

a mianowicie, w tej aukcji urzekło mnie jak przedmiot sprzedawany jest "wiernie" przedstawiony na ostatnim zdjeciu z konikiem :lol: :lol: :lol:

i właśnie za to "KOCHAM SPRZEDAWCÓW" a najbardziej tych SUUUUPER :twisted:

martyna
13-03-2008, 18:38
Pierwszy raz widzę takie nosidło.
Czy to może być wygodne?

ktosia
13-03-2008, 18:44
"wiernie" .... z konikiem
:lool:

Ja jak bywam "zyczliwa" to zglaszam naruszenie zasad :twisted:


Czy to może być wygodne?
Przypomina mi to takie torby zakupowe na kolkach, ktore mozna przerobic na siedzisko ;)

Zuzia
13-03-2008, 18:48
Pomijając fakt że zdjęcie z konikiem zapewne nie jest wystawione za zgodą autora to nie wiem co ono ma obrazować. Bo na nim jest wygodne porzadne nosidło turystyczne (szczególnie zwracają uwagę pasy naramienne i biodrowe) a to co ten ktoś sprzedaje to jest jakies niewiadomoco.
Jeśli chodzi o kradzież zdjęć przez sprzedających to miałam już taki przypadek, nagminne i ciężkie do znalezienia no bo przecież nie będę przeglądać wszystkich aukcji.

DonKaczka
13-03-2008, 18:50
ee tam, ale za to mozna postawic razem z dzieckiem :) i buty poprzymierzac w sklepie jak to w jednym watku bylo.. albo na haku w drzwiach w publicznym wc powiesic haha

ktosia
13-03-2008, 18:54
Jeśli chodzi o kradzież zdjęć przez sprzedających to miałam już taki przypadek
Niestety ja tez i znajomi takze... zdjec oraz tekstow.

petisu
13-03-2008, 22:39
Moje nosidło turystyczne Red Castle kurzy się w piwnicy. Po 2-óch spacerach podziękowałam za współpracę.

Anntenka
14-03-2008, 00:01
a mnie urzekła składnia
albo ktoś wystawiał aukcję jak miał 2 promile alkoholu we krwi
albo ktoś to tłumaczył "wiernie" z jakiegoś bełkotu
albo
albo
albo mnie się w oczach miesza
poważnie trzeba by się nad tym zgłoszeniem naruszenia zasad zastanowić

marta
14-03-2008, 10:40
a mianowicie, w tej aukcji urzekło mnie jak przedmiot sprzedawany jest "wiernie" przedstawiony na ostatnim zdjeciu z konikiem

:omg: gdyby nie robienie ludzi w konia i kradzież zdjęć, to to by ybło nawet zabawne.