PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria



dorulka
14-08-2009, 23:42
Od ilu postów mozna miec dostep do Galerii? I jak ewentualnei o niego poprosic?
Na "nowym" poczatku forum, po reorganizacji, chyba byl jakis błąd, bo pomimo zerowego stanu postow moglam sobie do woli przegladac galerie chustowa, ale juz sie naprawilo i nie moge:-) A bym chciala.

Jak mozna sie "zapisac" do uzytkowanikow "Galerii"?

Meta
15-08-2009, 00:02
dorulko, a widzisz w ogóle galerię? Mam na myśli, że widzisz, ale Cię nie wpuszcza (bo tak to miało działać, ale nie bardzo się orientuję, czy działa :))
W galerii jest taka informacja:

Forum dostępne dla zarejestrowanych użytkowników mających co najmniej 100 postów. Prośbę o dostęp należy wysyłać do moderatorki.
Galeriowymi moderatorkami są Jazzoo, mart i hanti

dorulka
15-08-2009, 00:18
Nie ma galerii u mnie wcale:-(

ewadbr
15-08-2009, 00:22
Jak poprosisz odostęp i dostaniesz to zobaczysz galerię - u mnie tak było :)

MamUsza
15-08-2009, 00:23
dokładnie- fora, gdzie nie ma się dostępu sa całkowicie ukryte.
Tez musiałam prosic o dostep do galerii pomimo przekroczenia 100 postów- choć fajnie by było, gdyby to odblokowywało sie automatycznie

Jazzoo
15-08-2009, 06:49
W panelu uzytkownika -> Społeczeństwo forum -> Nalezy do grup ->
sa wymienione grupy otwarte do ktorych mozna dolaczyc, tylko klikasz dolacz.

Wiem ze informacja jest nie do konca znana dla nowych jakie sa fora ukryte, od ilu post i gdzie sie mozna zglaszac, zmienie to i umieszcze informacje u gory.
Niestety nie ma takiej mozliwosci zeby ustawic tak zeby samo automatycznie sie ujawnialo po przekroczeniu ilosci postow. Nie ma tez takiej mozliwosci zeby byly te fora widoczne ale niedostepne dla wszystkich.


Edit: Dorulka juz cie dodalam do grupy i Galeria powinna byc dostepna.

morepig
16-08-2009, 19:27
ja chyba tez nie moge a moglam...
:)

marjanna.b
21-08-2009, 21:14
W panelu uzytkownika -> Społeczeństwo forum -> Nalezy do grup ->
sa wymienione grupy otwarte do ktorych mozna dolaczyc, tylko klikasz dolacz.

Już prawie tydzień temu tak zrobiłam i nic...
A do Galerii dostęp już kiedyś miałam, nawet zdjęcia tam wrzucałam...
Trochę tak niefajnie :|

m.

Liv
21-08-2009, 21:33
o, no właśnie, ja też wysłałam zgłoszenie tą drogą z tydzień temu, bardzo byłabym wdzięczna za udostępnienie.

Meta
21-08-2009, 21:34
No to chyba zostaje stara sprawdzona metoda pisania PM do moderatorek :D

espejo
22-08-2009, 21:29
o, no właśnie, ja też wysłałam zgłoszenie tą drogą z tydzień temu, bardzo byłabym wdzięczna za udostępnienie.

Łoj, to nas więcej...

Jazzoo
23-08-2009, 11:44
Już prawie tydzień temu tak zrobiłam i nic...
A do Galerii dostęp już kiedyś miałam, nawet zdjęcia tam wrzucałam...
Trochę tak niefajnie :|

m.

Ten system dziala. Tylko moderatorek nie bylo.
Dolaczylam siebie jako lider grup i widze teraz wasze prosby o dolaczenie.

JoShiMa
16-01-2010, 21:35
Rozumiem, że w tym wąrku jest mowa o zamkniętym dziale "galeria". Jednak w menu jest pozycja "Społeczeństwo" i tam jak się kliknie to jest "Obrazki i albumy" No i jak tam klikam, to teoretycznie mogę założyć album (nie próbowałam) ale nie widze innych albumów, choć wiem, że tam są. Widzę tylko "Recently Updated Albums".
Jak odpowiednio pomajstruję w adresie w przeglądarce, to potrafię znaleźć inne albumy. Czy dostęp do nich jest celowo ograniczony, czy też jest to jakiś błąd?

Jazzoo
16-01-2010, 22:24
Rozumiem, że w tym wąrku jest mowa o zamkniętym dziale "galeria". Jednak w menu jest pozycja "Społeczeństwo" i tam jak się kliknie to jest "Obrazki i albumy" No i jak tam klikam, to teoretycznie mogę założyć album (nie próbowałam) ale nie widze innych albumów, choć wiem, że tam są. Widzę tylko "Recently Updated Albums".
Jak odpowiednio pomajstruję w adresie w przeglądarce, to potrafię znaleźć inne albumy. Czy dostęp do nich jest celowo ograniczony, czy też jest to jakiś błąd?

O tym co ty piszesz to sa albumy ktore kazdy uzytkownik moze zalozyc i album ten jest wtedy widoczny w profilu. Mozna ustawic przy tworzeniu albumu czy on ma byc publiczny czy tylko widoczny dla znajomych.
Galeria to jeden z dzial na forum.

JoShiMa
16-01-2010, 22:33
Czy to znaczy, że nie ma żadnych publicznych albumów, skoro ja ich nie widzę?

Inna sprawa, że ja chyba nie umiem w tych profilach znaleźć tych albumów. Co jakiś czas ktoś odsyła do albumu w profilu, ja wchodzę, żeby zobaczyć i nie widzę :(

Mayka1981
16-01-2010, 22:47
Czy to znaczy, że nie ma żadnych publicznych albumów, skoro ja ich nie widzę?

zgadza się... fotki różne są w różnych działach też np w recenzjach, wątkach spotkaniowych itp...


Inna sprawa, że ja chyba nie umiem w tych profilach znaleźć tych albumów. Co jakiś czas ktoś odsyła do albumu w profilu, ja wchodzę, żeby zobaczyć i nie widzę :(

osobiście pamiętam jedną osobę która odsyłała do albumu w profilu:roll:... a podaj jakiś przykład to zobaczę...

JoShiMa
16-01-2010, 23:09
Baaa. No kiedy teraz tak na szybko to nie znajdę :( A gdzie powinien być ten album widoczny?

Mayka1981
16-01-2010, 23:29
Kliknij sobie na nazwę użytkownika, wybierz "zobacz publiczny profil"
wyświetli Ci się stronka a w prawym dolnym rogu tej stronki jest okienko "albumy". Tzn u mnie tak jest...

A ja mam tylko 1 zdjęcie które zdjęciem nie jest:p

JoShiMa
16-01-2010, 23:58
No dobra. Udało mi się u jednej chustomamy zobaczyć album w profilu, choć nie na dole po prawej. No ale OK w profilu widzę.



A ja mam tylko 1 zdjęcie które zdjęciem nie jest:p

Jednak w Twoim profilu żadnego albumu nie widzę :(

Ale czemu nie ma wszystkich publicznych albumów w albumach po prostu?

kejti
18-01-2010, 18:06
poprosiłam o dostęp i nie mam:(

Mayka1981
18-01-2010, 22:01
a kiedy poprosiłaś? dostałaś odpowiedź?
z tego co wiem, to się włącza "ręcznie" i może chwilkę potrwać...

tonya
18-01-2010, 22:06
ja poprosiłam o dostęp chyba przedwczoraj i już mam dostęp - po prostu pojawiły się nowe katalogi na liście forum w które mogę wejść :)

kejti
18-01-2010, 23:29
ja chyba też przedwczoraj, teraz patrzę, że należę do grupy galeria ale nie widzę tej galerii:confused:

tonya
18-01-2010, 23:33
popatrz na głównej stronie na listę dostępnych tematów

pomiędzy "Giełda" a "O wszystkim...." jest "Zdjęcia i obrazki" przynajmniej u mnie ;) wcześniej tego nie było :)

kejti
19-01-2010, 00:08
jest pokazało się, dzieki:)

tonya
19-01-2010, 00:11
aaaaaaa no widzisz :)

dziękować trzeba moderatorkom za dopuszczenie :mrgreen:

angr
13-02-2010, 23:29
czy po zmianie wygladu forum, cos sie zmienilo w procedurze dostepu do Galerii? Bo ja juz w sumie, to nie wiem, jak poprosic o dostep do niej.

monikaluk
13-02-2010, 23:35
poproszę o dostęp do galerii, do czego jeszcze mogę prosić o dostęp?, bo skoro nie włącza się automatycznie i nie widać, to skąd mam ja-blondynka wiedzieć co jeszcze ciekawego się tu kryje?

Jazzoo
14-02-2010, 00:09
angr i monikaluk macie teraz dostep do galerii, wlacznie z osobami ktore do mnie pisaly z prosba o dostep.
Udostepnienie to jest tylko jedno klikniecie i na ogol dodrazu widac nowe dzialy odrazu lub przy nastepnym logowaniu.
Przy nowym wygladzie forum moze trudniej znalesc grupy=dzialy do ktorych mozna miec dostep.
Znalesc mozna je przy prywatnych wiadomosciach po lewej stronie ->nalezy do grup.

mi.
03-05-2010, 18:14
a czy ja też mogę poprosić o dołączenie?

Bodzia_30
03-05-2010, 19:17
Czyli jeżeli nie ma się min 100 to nie ma opcji żeby dołączyć?

Meta
03-05-2010, 19:38
a czy ja też mogę poprosić o dołączenie?
mi. najlepiej wyślij PW z prośbą bezpośrednio do Jazzoo (http://www.chusty.info/forum/member.php?852-Jazzoo)



Czyli jeżeli nie ma się min 100 to nie ma opcji żeby dołączyć?
Nie ma

mi.
03-05-2010, 20:00
mi. najlepiej wyślij PW z prośbą bezpośrednio do Jazzoo (http://www.chusty.info/forum/member.php?852-Jazzoo)

dziękuję za radę! napisałam :)

endurka
30-07-2010, 11:27
a ja prosiłam już z tydzień temu i cisza :(

akana
21-08-2010, 09:16
Ja też ładnie proszę ;)

Meta
21-08-2010, 09:23
akano jako, że są wakacje i nie każdy mod czyta wszystkie nowe posty - najłatwiej będzie, jeśli wejdziesz tutaj (http://www.chusty.info/forum/profile.php?do=editusergroups) i przy Galerii zaznaczysz Dołącz - odpowiedzialni za dołączanie nowych do Galerii moderatorzy dostaną powiadomienie na @ :)
Możesz też wysłać PM bezpośrednio do np. Jazzoo

czuppi
23-08-2010, 22:18
:mighty:Próbowałam ręcznie i pisałam do Jazzoo a Galerii wciąż nie widzę...

ewadbr
23-08-2010, 22:42
:mighty:Próbowałam ręcznie i pisałam do Jazzoo a Galerii wciąż nie widzę...

Jazzoo teraz na urlopie jest :)

czuppi
24-08-2010, 11:29
A to muszę poczekać...dzięki za info :)

czuppi
28-08-2010, 21:43
Pisałam też do mart za radą ewadbr i ciągle nic :( Czy ktoś mi odpowie dlaczego...:roll:

Meta
28-08-2010, 21:52
Pisałam też do mart za radą ewadbr i ciągle nic :( Czy ktoś mi odpowie dlaczego...:roll:

A jesteś całkiem-całkiem pewna, że nie masz dostępu do Galerii?
Bo ja w Twoim profilu widzę to:
http://i291.photobucket.com/albums/ll314/Mecik/Techniczne/th_beztytuu.png (http://s291.photobucket.com/albums/ll314/Mecik/Techniczne/?action=view&current=beztytuu.png) << klik


(To podforum nie nazywa się Galeria BTW :lol: tylko Zdjęcia i obrazki (http://www.chusty.info/forum/forumdisplay.php?93-Zdj%C4%99cia-i-obrazki))

qmpeela
28-08-2010, 21:55
A ja nadal czekam. Dołączyłam do grupy i na razie brak efektów.

Meta
28-08-2010, 22:00
A ja nadal czekam. Dołączyłam do grupy i na razie brak efektów.

Jeszcze nie dołączyłaś ;) , znaczy jeszcze Ciebie do grupy nie przyjęto. Jeśli wysłałaś prośbę o dostęp już jakiś czas temu, to spróbuj teraz napisać bezpośrednio do Jazzoo i mart (może się email z powiadomieniem gdzieś w gąszczu nieprzeczytanych zagubił)

czuppi
28-08-2010, 22:29
Tak już mam :applause:Wielkie dzięki!