PDA

Zobacz pełną wersję : Kieszonka Bum Genius v Wonderoos one size



Gala
14-08-2009, 17:33
Hej
własnie jestem na etapie kupna kieszonek :rolleyes: no i własnie nie wiem które lepsze :confused: Bum Genius czy Wonderoos wszystkie one size. Wiem ze najlepiej samemu wyprobowac lub chociaz pomacac ale chyba nie bede miała okazji.Tak wiec prozba o pomoc. Kto za a kto przeciw jednej lub drugiej kieszonki ! bede bardzo wdzieczna za odzew :)

yetta
14-08-2009, 17:38
Obie kieszonki znacznie sie roznia. Mają zupełnie inne kroje, BG jest na rzepy a WROO na napy. BG jest wezszy w kroku, a WROO bardzo szeroki. Nie wiem czy opinie cos ci dadzą. Chyba musisz sama wyprobowac i sie przekonac. Ja mam i jedną i drugą, jakbys chciała, to moge pozyczyc, moglabys im sie przyjrzeć z bliska i pomierzyc. :D

ekomummy
14-08-2009, 22:07
Witam,
Ciężko wybrać pomiędzy tymi dwoma bo obydwie kieszonki są fajne. Myślę, że można zacząć najpierw od preferencji na zapięcia (jak wspomniała Yetta):
-Czyli jeżeli wolisz zapięcia na rzepy to bumGenius a jeżeli na nappy to Wonderoos. W miarę jak dziecko robi się starsze to czasami odpina rzepy ale nie wszystkie dzieci wpadają na takie genialne pomysły :D
-Pieluszki Wonderoos przy wyższych dzieciach starczają na dłużej. Np. mój bumGenius nie wystarczył do końca pieluszkowania bo zrobił się za krótki z przodu (a to szczególnie przeszkadza u chłopca). Wonderoos za to pasował bez problemu
-Z drugiej strony bumGenius ma swoje fanki, które uważają, że te pieluszki są naj, naj, naj. Chyba jednego bumGeniusa każdy powinien mieć i się przekonać jak jest z tą technologią V3 :lol:

Tak więc pomimo tego co wspomniałam o moich małych problemach z bumGenius, to widząc, że masz dziewczynkę (6 miesięczną) polecam bumGeniusa.

Powodzenia!

v
14-08-2009, 23:31
edycja

aliona
15-08-2009, 00:14
tak jak pisała Yetta, znacznie różnią się krojem. jeśli jesteś mamą szczuplaczka, to BG ma szanse lepiej dopasować się do budowy ciała dziecka.
mój syn właśnie jest bardzo drobny i BG leży na nim idealnie. WONDER w porównaniu jest bardzo szeroki, synu wygląda w nim pokracznie i właśnie pozbywamy się łondera.

fakt, rzepy mają krótszy żywot, szkoda.

pasquda
15-08-2009, 22:31
Mi wonderosy nie podeszły, ponieważ miałam wrażenie, ze gorzej się dopasowują niż np. BG, czy nawet inne pieluchy na napy. Jakieś takie luźne mi się wydawały, a zaznaczam,że córa raczej krągła jest dziewczyna;)

Pondo
16-08-2009, 18:33
My już używamy i BG i W.
Ja wole W , a mój M BG - i bądź tu mądry.
Wydaje mi sie ,ze różnice w jakości użytkowania są indywidualne dla każdego.
Nie spróbujesz, nie będziesz wiedzieć:)

dvoicka
18-08-2009, 02:08
namieszać trochę? :ninja:
jak chcesz kupować jedną, to kup od yetty :)
jak kupujesz więcej, to kup obie. ja mam dwie i choć wolę BG (wonderoos mi się trudno dopasowuje), to wonderoos też nie leży odłogiem.
na noc jest super.
dodam, że kupowałam w ekobaby, a tam są obie.
kupowałam hance jak ok 6 m-cy miała.

Koire
18-08-2009, 08:31
Miałam 4 Wonderosy i 4 BG.

Mam wysokie, szczupłe dziecko i BG wydawał się...za krótki! już w 8 miesiącu:lol:

Teraz mamy 8 wonderów i choć nie są super zgrabne, to bardzo je lubię.

Ale pieluszka yetty, to jest to!

Gala
18-08-2009, 10:17
ło matko !!!!!! wy to doradzic potraficie :)
staneło na tym poki co :
1 BG + 1 łonderek + musze w KRK pogadac z Yetta :)

morepig
27-08-2009, 21:35
mamy chwilowo obie i choc BG wyglada jak szmata to chyba jednak wolimy BG. ze względu na to ze wklad się trzyma bo kieszonka jest na zakładkę : i te nieszczęsne rzepy- ma wieksza regulacje co przy moim tluszCzaku jest plusem :)

Anna Nogajska
27-08-2009, 23:13
kiedyś mówiłam tylko BG i koniec :mrgreen: jak się julka urodziła to wonderoosy zaczęłam stosować na większą skale i bardzo je lubię. stosujemy głownie na noc, ale z jedną wkładką i na dzień. wbrew pzoorom woneroos nie jest szerszy w kroku od bumgeniusa :) ma trochę inny krój.

na bardzo szczupłe dziecko zdecydowanie będzie pasował bumgenius. dla dzieci o masywniejszych udach-wonderoos. bumgenius leży dobrze od 3 kg, wonderoos od 4,5-5.

obydwie pieluszki bardzo lubię i zawsze pozostane zwolenniczką mieszania amrek w stosiku.

morepig
27-08-2009, 23:17
hi hi moj tluszczak jest a lepiej leza bg..
we'll see za jakis czas :)

za to fuzzy buns srednio podpasował, bedziemy kombinowac :)