PDA

Zobacz pełną wersję : Chustowe plany - portugalskie forum chustowe JUZ OTWARTE!!!



ulinha
13-03-2008, 00:23
Przyznam sie do pewnych przemyslen. Od jakiegos czasu knuje, jak tu by podbic portugalski rynek i zarazic tutejszych chustomania... W glowie ukladam plany marketingowe, chcialabym zostac reprezentantka jakiegos chustowego producenta, otworzyc sklep internetowy, zaczac promocje i moze tez wziasc sie za organizacje chustowych spotkan... Ogolnie tak knuje i knuje, a Luis, jako na razie jedyny wtajemniczony popiera i wspiera duchowo... A musze sie chyba wziasc za konkretne knucie, bo ktos inny mi tu robi promocje;-) Znajomy opowiadal, ze dzis w telewizyjnym programie poludniowym jakas pani pokazywala chuste i wiazanie... Szkoda ze nie widzialam...
Chusty w okolicy to "nowosc", mysle, ze pomysl by chwycil, jestem bardzo podekscytowana moim wstepnym chustomaniactwem.
Bardzo bym chciala, nie to ze sie boje, ale potrzebowalabym zacisnietych kciukasow i myslowego wsparcia.
Bo to ze warto promowac, tego jestem jak najbardziej pewna, a czy mi sie to uda...
Ze sie do mojego knucia przyznalam, to juz pierwszy krok;-)

ulinha
13-03-2008, 00:37
Znlazlam tutejszych netowych sprzedawcow Dydimos i Storch...
Dziewczyny, jak myslicie, czy warto????
Nie mowie o kwesti materialnej, ta tez sie liczy, ale na razie mysle o kwestii zarazania chustomania i promocji chustonoszenia...

7kate007
13-03-2008, 00:45
Ulinha, oczywiscie ze warto :) tak jak my Grudniowki zostalysmy zarazone, pora zarazac inne mamy.
powodzenia zycze.
p.s. i pamietaj ze masz byc z nami jutro myslami na spotkaniu ;)

scharon
13-03-2008, 09:13
3mamy kciuki,bardzo mocno :)
Z takim zapalem podchodzisz do sprawy ,ze napewno Ci sie uda :thumbs up:

pisz koniecznie jak Ci idzie ,bedziemy kibicowac:)

Agnen
13-03-2008, 09:14
Pewnie że warto. Nie tylko didki i storcze są na świecie! na pewno się uda i jeszcze jakaś kasa też ci wpadnie. POWODZENIA

polah
13-03-2008, 09:31
Chustomanki wszystkich krajów łączcie się :) Działaj, działaj. A ostatnio mąż mojej koleżanki, którą zaraziłam chustami, stwierdził, że ktoś na tym niezły biznes robi - życzę, żeby w Twoim przypadku to się sprawdziło :)

polah
13-03-2008, 09:34
Chustomanki wszystkich krajów łączcie się :) Działaj, działaj. A ostatnio mąż mojej koleżanki, którą zaraziłam chustami, stwierdził, że ktoś na tym niezły biznes robi - życzę, żeby w Twoim przypadku to się sprawdziło :)

agata_t
13-03-2008, 10:32
No pewnie, że zaczynaj działanie! Trzeba rozszerzac dobre pomysły, a i zarobic myśle, że można :D

polaquinha
13-03-2008, 10:34
Ulinha, pogrzeb dokladnie w sieci na portugalskich stronkach.

Wiem,ze jest juz jakies srodowisko chustomaniaczek w Portugalii, bo pod podobnym kontem szukalam.

landa
13-03-2008, 10:35
Odwagi i do dzieła, na pewno się uda, bo noszenie w chuście to fantastyczna sprawa, a jeśli jest tak jak mówisz, że rynek wolny to tym bardziej jest pole do popisu :thumbs up:
Mocno trzymam kciuki!!!

martyna
13-03-2008, 14:32
Ambitny plan.
Rozkręcaj biznes chustowy i bierz się za zarażanie innych mam.
Trzymamy kciuki! A czy warto? Odpowiedź jest jedna :lol: :lol: :lol:

Agmani
13-03-2008, 19:30
mamy te same imiona w rodzinie ;)
Twoj chlop Luis, moja corka Luisa
Twoja corka Ines Maria, ja Agnieszka Maria
jezeli Ulinha ma cos wspolnego z Ula, to juz w ogole padlam ;)

ulinha
14-03-2008, 01:38
HIhihihi
Ulinha to tutejsza Ulka, a Ines to nasza Agnieszka;-)))
Moze jeszcze jestes zodiakalnym rakiem???;-)
Fajne podobienstwa :D

Ruda
14-03-2008, 13:15
Zaczynaj :) Zobaczysz jaką będziesz miała jak pomysł chwyci, a że chwyci to nie mam żadnych watpliwości. POWODZENIA :lol:

ulinha
19-11-2009, 00:46
Wyciagam moj stary watek.
Dlugi szmat czasu zajelo mi przystapienie do dzialania, Maryska podrosla, czasu mam wiecej.
Postanowilam, biorac wzor z tutejszego miejsca, stworzyc forum o tematyce chustowej po portugalsku, dla tutejszych chustonoszek, aby w jednym miejscu sprobowac zebrac wszystkie informacje i osoby zainteresowane chustonoszeniem w Portugali.
Przegladajac tutejsze fora dzieciowe zauwazylam, ze pojawia sie coraz wiecej pytan, coraz wiecej doswiadczen, ktore rozbite po tych forach wzbudzaja zainteresowanie chustami.
Po raz kolejny prosze o zacisniete kciuki. Na razie jeszcze forum jest zamkniete. Tworze regulaminy i opisy podforow, aby wszystko bylo czytelne i latwe w uzyciu;-) Mam jednak nadzieje, ze juz wkrotce forum zostanie oficjalnie otwarte, ze przyjmie sie w tutejszym netowym swiatku.

Forum bedzie sie "dzialo" tutaj:
http://slingpt.forumeiros.com/index.htm

Pozdrawiam cieplo
ula

Ola
19-11-2009, 02:50
Brawo Ulinho :applause:!
Powodzenia!

monika999
19-11-2009, 08:34
trzymamy mocno kciuki!!! napewno sie uda!!!:)

ane
19-11-2009, 09:16
strona mi się podoba, jest jasna i przejrzysta. zachęcająca.
trzymam kciuki, mam nadzieję, że uda ci się stworzyć tak fajne miejsce w sieci dla portugalskich mam, jakie nam stworzyła Jazoo :thumbs up:

JJ
19-11-2009, 10:09
mamy te same imiona w rodzinie ;)
Twoj chlop Luis, moja corka Luisa
Twoja corka Ines Maria, ja Agnieszka Maria
jezeli Ulinha ma cos wspolnego z Ula, to juz w ogole padlam ;)


HIhihihi
Ulinha to tutejsza Ulka, a Ines to nasza Agnieszka;-)))
Moze jeszcze jestes zodiakalnym rakiem???;-)
Fajne podobienstwa :D

sklonowaly sie czy co??
no niezle dziewczyny :thumbs up:

JJ
19-11-2009, 10:12
Forum bedzie sie "dzialo" tutaj:
http://slingpt.forumeiros.com/index.htm

Pozdrawiam cieplo
ula

hmm... portugalskiego nie znam ale stronka prezentuje sie ladnie i slonecznie :) jest tam moze jakies przejscie na jezyk angielski?

irla
19-11-2009, 11:09
Brawo :) trzymam kciuki za powodzenie!

OT - czy warto pojechac do Portugalii w lutym?? czy jest "zimno"? tak mnie wczoraj naszło ;)

paskowka
19-11-2009, 11:26
Ulinko trzyma kciuki!!! Podziwiam, bo na pewno to niełatwa robota, szkoda że nie znam portugalskiego, bo bym troszkę i tam poczytała jak juz się rozkręci:)

ursus_arctos
19-11-2009, 15:39
knuj, knuj! powodzenia i trzymam kciuki!

sylvetta
19-11-2009, 18:03
Jeezu! jak sie cieszę! Gram w zespole brazylijskimi dzieki temu uczyłam sie portugalskiego - ale w naszej europejskiej wersji. Kocham Portugalie - chociaz jak dotąd byłam tam tylko 2 razy. oststni raz w te wakacje - wyjechalismy z namiotem, trzy dni po ślubie, a ja w 6 miesiacu ciązy - więc moja miesieczna Blanka tez kocha Portugalię. A gdzie mieszkasz? My bylismy na południu w Algarve, ale ja omiajałam te wszystkie kurorty i np. bylismy w takiej miescinie Fuseta - ja bym tam mogła starości dożyc:D! Potem w Tavirze, w Lagos i potem juz w Lizbonie. Ale to wszystko za mało, chciałabym wszystkie regiony objechac, obejrzec. Bardzo Ci zazdroszcze!
I jesli Ci się uda z tym forum, to moze bym sobie podszlifowała portugalski???I podłapała troche portugalskiego slangu chustowego! powodzenia!:thumbs up:

asia.asz
19-11-2009, 18:18
hej Ulinha:)
czekam na info kiedy bedzie stronka dzialac to sobie portugalski doszlifuje
a poki co nosze jaska w kolkowej wiec w jakims sensie propaguje idee chustowania na miejscu w pt;)

pozdrowionka i caluski dla Maryski

ps. myslalam o spotkaniu ale jasko poszedl do zlobka i walczymy ostatnio z chorobami:cryy:

kasia wska
28-11-2009, 11:03
ulinha, parabens!
dam namiar noszącym koleżankom z pt, a przy okazji popytam, czy jest jakieś miejsce w necie, gdzie się gnieżdżą i wysiadują :D
(jestem portugalistką i trochę mam tam znajomych).
powodzenia!

Mayka1981
28-11-2009, 11:06
Eee super! A może jakiś anglojęzyczny wątek dla zaprzyjaźnionych chustonoszek z innych krajów?

lamassu
28-11-2009, 15:12
:thumbs up:
bardzo ładne kolory na tej stronie :)
Trzymam kciuki i życzę powodzenia :)

bluejay
28-11-2009, 16:34
ulinha> z Kobiecej Polonii?;-)) tak pytam tylko, bo wiem, ze to Ty.
Trzymam kciuki, na pewno sie uda. A Portugalie kocham od pierwszego wejrzenia. Studiowalam w Aveiro daaawno temu.

zulam
29-11-2009, 00:55
Ulinha trzymam kciuki żeby Ci się powiodło!

OT właśnie na dniach lecę do Lizbony i mam nadzieję ma super wrażenia.

ulinha
29-11-2009, 01:20
Dziekuje za wszystkie kciukasy!!!
Dzialam, ale musze rozpedu nabrac;-) Chce jednak wszystko w miare sensownie przygotowac.
Oczywiscie zaprosze na wirtualne przeciecie wstegi na otwarcie;-)

ulinha
30-11-2009, 00:44
Dzis sie za siebie wzielam, troszke poorganizowalam i mysle, ze na spokojnie moge drzwi chustowego forum po portugalsku otworzyc:-)

ZAPRASZAM!!! I po cichutku prosze wszystkie osoby portugalskojezyczne o wszelkie krytyki zwlaszcza w temacie potencjalnych bledow jezykowych (bo nie watpie ze takie sa...). Taka pomoc bardzo mi sie przyda!!!

http://slingpt.forumeiros.com/index.htm

Tadadadammmmmm:dancing:

I kciuki nadal potrzebne!!!

Jasnie Pani :)
30-11-2009, 00:55
:thumbs up:

Sol
30-11-2009, 14:51
Świetny pomysł i wykonanie :thumbs up:
Gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie!!!

AMK
30-11-2009, 15:29
No proszę jak ładnie :applause:

Joania
30-11-2009, 15:32
Gratuluję, aby się ładnie rozwinęło

mucha
01-12-2009, 12:50
Gratuluję i życzę powodzenia!
Jak będzie Topikos o Los Chustas talibas to daj znać to się dopiszę ;)

kasia wska
01-12-2009, 16:58
ale fajnie!

@ ulinha - przy okazji pani prof Ci rzuci okiem na sprawy językowe;) (na priv, of kors), ale nie martw się tym za bardzo!
jeszcze raz gratulacje:)

@ mucha - hihihi

odynka
01-12-2009, 19:58
gratulacje i od nas i kciuki mocne:D

julianka.
01-12-2009, 20:31
Ulinha pomysł i realizacja super. Życzę powodzenia :)

OT: Ja bede lansowac chusty (i siebie w chustach ;) ) w Portugalii na przełomie kwietnia i maja, jak ktos mnie zaczepi z zainteresowaniem wyśle go na Twoje forum.

sylvetta
01-12-2009, 23:43
no pogratulowac! bardzo sie cieszę1 Kurde, ale masz zaparcie i prędkosć działania!:applause::applause::applause:

reni
02-12-2009, 00:03
moja przyjaciółka mieszka w porto
na przełomie roku urodzi trzecie dziecko
ale ją jakoś chustami nie mogę zarazić
może jej podeśle linka do nowego forum po portugalsku
gratuluje

ulinha
06-12-2009, 02:57
Reni, no koniecznie podsylaj!!!

Forum zainicjowane, na razie zainteresowanie watle, ale licze ze znajda sie zainteresowane portugalskie chustonoszki;-) Kciukasy nadal potrzebne;-)

(w Portugalii wszystko tak woooolno sie rozkreca;-))