PDA

Zobacz pełną wersję : wiazanie na boku elastyk



niki1978
14-08-2009, 10:48
Witam serdecznie,
mam chuste elastyczna polekont. Nosimy sie z coreczka (7,5 miesiaca) od niedawna, ogromna radosc dla obydwu :D mam jednak problemy z prawidlowym rozciagnieciem materialu od kolanka do kolanka, konsultowalam to nawet na forum gazetowym, Ithilhin oceniala wiazanie, dzieki za porady :lol:
http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,621,67248668,98840387.html
probowalysmy ponownie, na poczatku jest ok, ale mala jest sprezynka, bardzo ciekawska, majda nozkami i niestety material nam sie po parunastu minutach noszenia przesuwa (pewnie go nie konca dobrze zakladam) i stad moje pytanie. Mam instrukcje do chusty elastycznej z Lennylamb i jest tam wiazanie elastyka na boku, na biodrze. Powiem szczerze ze do tej pory sie nie spotkalam z takim wiazaniem przy elastyku, dotarlam jedynie do kieszonki. Macie jakies doswiadczenia? Latwiej, trudniej, wygodnie? Musze oczywiscie sama sprobowac sie dzisiaj zawiazac, ale jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.
ps. musze sie pochwalic ze wczoraj na spacerku mala zasnela po raz pierwszy w chuscie :D magiczne przezycie :lol:

Mayka1981
14-08-2009, 11:46
jak elastyk to tylko wiązania z trzema warstwami na dziecku - a jak wygląda to na biodrze? moze jest na necie gdzieś pokazane to byś zalinkowała? ale raczej odpada...
może pora na tkaną albo kółkową?

a że tak się wtrącę do fotek z elastyka to nie masz materiału rozciagniętego pod kolanka - musi być dokładnie od kolanka do kolanka i kolanka wyżej niż pupa żeby pupka była tak wpadnięta... możesz na koniec wiazania podciagnąć kolanka do góry i do siebie żeby mała bardziej wpadła no i elastyka to ciasno ciasno...

niki1978
14-08-2009, 12:02
3 warstwy na biodrze sa. Linka niestety nie mam, dostalam instrukcje przy zakupie MT, jako pdf ale pewnie nie mozna udostepniac poza zakupami, bo na stronie nie ma. Zamotam sie i wkleje fotki. Wiem ze z kolankami jest zle, Ithilhin tez na to zwrocila uwage, dlatego konsultuje :D mala wazy 8,5 kg wiec pewnie to koncowka uzywania elastyka, mamy juz sliczne MT z Lennylamb, czekam tylko jak cora sama zacznie siadac, wiem ze sa 2 szkoly jesli chodzi o MT, ja jestem nadwrazliwa matka :lol: wiec czekam cierpliwie jak faktycznie bedzie juz ladnie siedziec i siadac

Mayka1981
14-08-2009, 12:04
ja też czekam cierpliwie aż sie w MT wpakujemy, to krótkiego czekania życzę:hello: