PDA

Zobacz pełną wersję : spoznione powitanie, ale bardzo serdeczne :)



7kate007
12-03-2008, 23:17
Witam,
forum podczytuje od jakiegos już czasu, ale w koncu postanowilam wyjsc z ukrycia, zwlaszcza ze z niektórymi z mam z Warszawy udalo mi się już poznac tydzien temu w Sw. Annie (trafilismy z Ignasiem na historyczne spotkanie czwartkowe, ponieważ ostatnie przy Krakowskim Przedmiesciu), wiec troche to nieladnie z mojej strony ze jeszcze się nie przedstawilam.
Nazywam się Kasia (zreszta mój nick ujawnia mnie w 100% :wink: i mieszkam w Warszawie. Mam 2,5 mies. synka Ignasia, który nosi się w chuscie od 1,5 mies. Poki co jeszcze poczatkujemy i dluga droga przed nami (wczoraj poczulam to na swoim kregoslupie, ponieważ moje dziecie wazy 7 kg, a przy zle dociagnietej chuscie mocno to odczulam swoja „niewiedze chustowa”), ale zdecydowanie już polknelismy bakcyla. Na chwile obecna mamy dwie chusty, ale ja już marze o nastepnych (zreszta poki co wine za to ponosi Tulipowna i zdjecia jej ostatniego nabytku :nono:
O chustach dowiedzialam się bedac w ciazy – moja szwagierka spotkala chustomame w Cofee Heaven w Wola Parku, porozmawiala z nia o chustach, a ta dala jej ulotke. Tej mamie bardzo serdecznie dziekuje (swoja droga może uda nam się dojsc do tego, która z Was to była Kochane? Tak mniej wiecej wrzesien – pazdziernik zeszlego roku? Ulotka chustomanii. Miejsce podalam. Chetnie podziekuje raz jeszcze osobiscie :) potem watek chust pojawil się na forum gazetowym „grudniowek” i tak to się wlasnie zaczelo.
serdecznie pozdrawiam wszystkie Chustomamy i Chuscioszki :)

martyna
13-03-2008, 00:09
Witamy witamy:)
A czy to nie Ty majtałaś wózkiem mojego dziecka bo przed wyjściem popłakiwał (pewnie nie chciał opuszczać spotkania :lol: ) jak ja sięgałam po kurtkę? Jak nie Ty to Twoja koleżanka. Bo wydaje mi się że nie przyszłaś sama? Mam nadzieję, że nic nie pokręciłam a jak tak to z góry przepraszam :oops:

W każdym razie witam się z Tobą serdecznie :D

7kate007
13-03-2008, 00:17
martyna, tak to ja - ciotka "bujaczka" :) za to Ty powiedzialas do mnie "Pani" i ja sie zalamalam, ze tak staro juz wygladam. no wiec wrocilam do domu i smetnie spojrzalam w lustro...

martyna
13-03-2008, 00:25
No nie chciałam tak od razu z grubej rury "Ej Tyyyyy..." a koleżanka od razu że stara!!!!!
No to dobrze że się ujawniłaś - ciociu od bujania :lol: :lol:

agata_t
13-03-2008, 09:18
Witajcie:) Fajnie, że trafiłaś na chusty!

martu
13-03-2008, 09:47
hej witamy. :D