PDA

Zobacz pełną wersję : na plecak - Katia czy Pawie



Noriska
12-08-2009, 22:04
Nauczylam sie prostego plecaczka a moje chusty dluuugie - same 5. Zamarzyla mie sie 4 (chyba 3 za krotka bedzie) i na norweskim stragania widze w tym rozmiarze czarne pawie i Katje (bawelniana) i Simona. Ktora bedzie lepiej nosila (patrzac perspektywicznie)?

p.s. Katja ma piekne kolory...:love:'
p.s 2 na tym straganie sa elipsy kaszmirowe i ktos tu szukla indio kobatl-cynamon
odaje linka
http://tettinntil.no/forumet/vbclassified.php?do=category&categoryid=2

MamUsza
12-08-2009, 22:13
OMG! ja szukam!
ale... z Norwegii - no i chyba mnie nie stac teraz ... musze rejestrnąć

aliona
12-08-2009, 22:46
biorąc pod uwagę jaki jest popyt na pawie teraz, ja wzięłabym drób ozdobny.
możesz jeszcze później na nich zarobić :ninja:
a poza tym pawie to chyba najwygodniejsza chusta ever.

a jak już katje to IMO tylko z wełną. domieszka wełny jeszcze bardziej wydowbywa obłędne kolory katjuszy.
wersja bawełniana jest taka zgaszona, jakby sprana. przynajmniej jak dla mnie, walniętej estetki ;)

YPSI
13-08-2009, 11:30
zgadzam się z Alioną - bierz pawie, a Katję kup jak znajdziesz z wełenką :)

jakibytu
13-08-2009, 23:20
Ja z tych do niedawna desperacko szukających drobiu, więc się nie wyłamię z trendów - weź pawie, jeśli Ci nie będą pasować, szybko sprzedasz.
Piszę z doświadczenia kupującego - jak ich tak szukałam, to się napalałam coraz bardziej.

kejzi
17-08-2009, 18:03
i jakie nabyłaś? farbnięte?

kejzi
17-08-2009, 18:05
Bierz pawie 4, super długość na tę chustę. 3 wg mnie na plecak faktycznie za krótka.

Noriska
18-08-2009, 21:42
Mysle.....bo mam juz 10 chust w tym trzy rozmiar 4,5 reszta 4,2. Pawie neca ale tez moglabym ktoras z moich ciachnac....i wydaje mi sie, ze 4 czyli 3,7 bedzie za dluga bo z 4,2 wiaze plecak i jeszcze kokardke na wezelku!!!
Czy jak ciachne chuste to ja zniszcze w jakis sposob?

jakibytu
19-08-2009, 14:08
Ja tam lubie wykończenie tybetańskie, to zżera trochę chusty. I jest wtedy fajnie w plecaku prostym zamotanym i z roz.5 i nawet 6 (ja z kolei mam pecha do 6, bo najbardziej lubie 5 a ląduję zawsze z 6). I ładnie wygląda.
Przycięcie chyba chusty nie zniszczy, ale jak chusta fajna to szkoda...

Noriska
19-08-2009, 14:34
Ja tam lubie wykończenie tybetańskie, to zżera trochę chusty.
Na kursie plecaczkowania w bebelulu powiedziano mi, ze wykonczenie tybetanskie nie jest dobre. Tak naprawde nie ma sie kontroli nad napieciem tkaniny - bo ja sie sztuczni naciaga w jednym miejscu na paskach....i wole tego nie robic.

Wlasnie kliknelam na zakup pawii - widze, ze moja zara sie sprzedaje :)

jakibytu
19-08-2009, 15:21
Dobry wybór. Jak Ci nie podejdzie, to kto wie, czy nie będę chętna do odkupienia :ninja:

A z tym tybetanem - o, nie pomyślałam o tym w ten sposób. Kurczę, noszę spore dziecko tak - 1,5 roku. Mam nadzieję, że jej żadnej krzywdy nie robię :-?

nitka
19-08-2009, 16:12
duzo zalezy od tego jaki plecak chcesz robic - czy najprostszy z jedna tylko warstwa materialu - wtedy i rozmiar 2-3 wystarczy. Dla mnie rozmiar 4 jest super na te "dluzsze" plecaki - np. plecak Hanti.

Kanga
19-08-2009, 16:55
Dobry wybór. Jak Ci nie podejdzie, to kto wie, czy nie będę chętna do odkupienia :ninja:

A z tym tybetanem - o, nie pomyślałam o tym w ten sposób. Kurczę, noszę spore dziecko tak - 1,5 roku. Mam nadzieję, że jej żadnej krzywdy nie robię :-?

jej krzywdy nie zrobisz ;)
bardziej przy takim naciąganiu prężysz swoje plecy i możesz je bardziej niż przy zwykłym wykończeniu z pasem biodrowym obciążasz ;)
co do chust.. ja bym brała simona lub pawie, bo katja bawełniana dla mnie za gruba