PDA

Zobacz pełną wersję : Blueberry, Delux, kieszonka



madzik0711
10-08-2009, 23:26
Pieluszka nr 1 w naszym stosiku, nadaje się dla malutkiego dziecka, bo jest może nie najwęższa w kroczku, ale akoś tak wyprofilowana, że wygląda bardzo zgrabniutko:lol:
Młody ma je odkąd skończył 3 miesiące i zawsze pupa w nich zgrabna :rolleyes:.

Pieluszka ma też ekstra wkładke, wg mnie najlepszą, calą noc młody w niej prześpi, a teraz to on dużo siusia :applause::applause::applause:

Pul mięciutki, polarek fajny, no i rzepy bardzo dobrej jakości;-)

Minus za cene.

ania mania
07-04-2010, 18:11
Mamuśki używające tych pieluszek, napiszcie coś więcej :)

filipinka
14-07-2010, 10:29
Mamuśki używające tych pieluszek, napiszcie coś więcej :)

mam kilka pieluszek i otulaczy blueberry w swojej kolekcji, ale nie wiem, czy one sa deluxe (cena z cala pewnoscia delux byla:).

demona
24-08-2010, 23:41
Mam krówkę blueberry i jest śliczna. Ładnie leży, nic nie przecieka, trochę się polar skulkował po praniu, ale poza tym zastrzeżeń brak. Dobrze dopasowują się napy, każdy rząd ma inny rozstaw, dzięki temu ładnie się dopasowują.

Malina
26-08-2010, 01:33
tez mam krowke z serii delux, czyli pulowa. I tak tansze sa znacznie od wersji minkee;) delux mam na rzepy, minkee na napy. I na mniejszym dziecku zdecydowanie wole rzepy, bo sie jakos lepiej uklada, mimo ze generalnie wole napy. Fakt, wklad fajny, na poczatku uzywalismy pieluszki na noc i spokojnie wytrzymywala, bez dodatkowego wkladu, a ja mam mega sikacza;)
Aha, rzepy sa porzadne, nie to co w BG;)

pewna_mama
18-04-2011, 10:04
Ja uwielbiam blueberry - mamy krowke i czerwona - obie na rzepy. Z podwojnymi wkladami są mega chlonne. Uzywam na noc i na dluzsze podróże. Na minus marnie przyszyte rzepyi kiepskie zaslepki - w praniu zawsze się do czegoś przyczepia.

Eko_mamusia
25-05-2011, 15:08
podnosze :)
zanosze sie z zamiarem kupienia kieszonki blueberry.
Moze ktos jeszcze sie wypowie? :)

IwonaKM
25-05-2011, 16:05
mamy wersję Mini - noworodkową, pulową w żyrafki, na napki.
Moja 12tygodniowa córeczka używa jej od czasu jak skończyła miesiąc, wygląda ze jeszcze dlugo nam posłuży.
Polarek w środku rzeczywiście sie skulkował i nie wygląda idealnie, choć jest biały, pul nie traci kolorów, bambusowa wkladka nie chwyta plam ale dosyć długo schnie. Napki dobrze trzymają i się nie psują.
Generalnie pieluszka jest jedną z tych, którym ufam, nie wycieka, mogę założyć na noc czy na wyjscie

libra
07-08-2011, 14:15
A co z otulaczem - bo gryzę się - flip, czy lepiej BB (cenowo podobne) - a ta czekoladka:love::love::love:
http://krainapieluszek.pl/image/data/Blueberry/c_big11026261.jpg

wesoła_mrówka
18-01-2012, 12:46
A co z otulaczem - bo gryzę się - flip, czy lepiej BB (cenowo podobne) - a ta czekoladka:love::love::love:
http://krainapieluszek.pl/image/data/Blueberry/c_big11026261.jpg

hop, ja się podobnie gryzę. Doradzicie?

kahulec
08-04-2013, 07:11
podbijam temat, ciekawa jestem opinii :)

madzians86
10-09-2013, 07:49
ja mam blueberry z mikropolarem i z bambusem, zdecydowanie wole ta z bambusem. pieluszki sa przepiekne mam 4 i chcialabym miec wszystkie wzory i kolory:) naprawde polecam:) a co do otulaczy to tez czekam na opinie bo zastanawiam sie czy kupić...

ania mania
15-04-2015, 17:09
Macie jakieś nowe spostrzeżenia ponieważ znów staję przed wyborem. Kieszonki blueberry czy jednak milovia?

ania mania
21-04-2015, 14:35
Dotarły do nas kieszonki Blueberry. Wyglądają świetnie. Szersze od Bumgenius. Pul mięciutki. Wkłady bardzo miesiste. A otulacz ogromny, największy jaki widziałam. Na moją dwulatkę jeszcze spięłam na długość. Na szerokość tez dużo zapasu.

spunk
13-05-2015, 01:15
Używam kieszonek Milovii i jednej bambusowej Blueberry z serii Deluxe. Obie są bardzo fajne w użytkowaniu. Milovia jest trochę mniejsza i zgrabniejsza, za to BB jest świetnie dopasowana, szczelna, no i wydaje się trwalsza, bo polar w Milovii jednak z czasem się zużywa.