PDA

Zobacz pełną wersję : Chusta kieszonka:)



gigancja
10-08-2009, 14:01
witam chustomaniaczki:D
jestem tu nowa i dopiero zaczynam razem z moim 2-miesiecznym synkiem przygode z chustowaniem,a wiec jestem zupelnie nie doswiadczonym szczypiorem.
bardzo bym chciala aby ktoras z doswiadczonym chustomaniaczek naskrobala mi kilka zdan na temat chusty kieszonki,tu link do przykladowej:

http://www.chusta.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=95&category_id=6&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=29

nie moge znalesc opini na temat takowych chust;wydaja sie byc wygodne dla mamy ale czy dla dziecka rowniez?
napiszcie prosze dziewczyny co sadzicie o tej chuscie
pozdrawiam cieplo:hello:

kakot
10-08-2009, 14:05
ja ten rodzaj bardzo lubię, ale używałam dopiero przy chodzącym dziecku, w pozycji na biodrze. Idealna sprawa na chwilę, do krótkiego transportu, na zmęczone nóżki przy dłuższym spacerze itd. Takiego całkiem małego malucha nie nosiłam.

kejzi
10-08-2009, 14:08
Jest super, nam slużyła bardzo długo, minus ma taki, że materiał się rozciąga i trzeba brać mniejszą niż by to wynikało z kalkulatora, nawet o 2 rozmiary moim zdaniem.
A czy wygodna dla dziecko zobacz sama: :)
http://www.youtube.com/watch?v=-Zguo_kZbNE
Tu dziecko było źle włożone do chusty, pupa powinna być na wysokości szwu. Mój syn ją uwielbiał, czasem tylko w niej chciał zasypiać, chusta "uratowała" nam wiele nocy.

scharon
10-08-2009, 14:16
u nas ta chusta jest odkad Filip ma 3tyg ,do dzis i jeszcze pobedzie troch

na poczatku swietna na szybkie wyjscia ,do auta ,do sklepu -odprowadzic starszaka do przedszkola za rokiem bloku

potem odstawka -za duzy na kolyske ,za maly na biodro
potem powtot jak Filip juz samodzielnie siedzial ,idealna bo miescie sie w torebce -zawsze pod reka

teraz tez uzywam jak wybieramy sie na spacer ,a Mlodemu nozki odmawiaja posluszenstwa to w niej odpoczywa chwilke

podsumowujac b,dobra na szybie wyjscia
minus to przerwa w noszeniu -kiedy nie miescil sie juz w pozycji kolyski (nie pasowala mu za bardzo pozycja z wyciagnietymi nozkami) a za maly byl na biodro
super na zmiane z wiazanka

gigancja
10-08-2009, 14:34
:lol: ale dziewczyny jestescie szybciutkie, bardzo dziekuje za odpowiedzi:lol:

skoro piszecie ze sprawdza sie to wierze wam i zakupie taka dla mojego szkraba na poczatek naszej przygody z chustami,bo od czegos trzeba zaczac:lol:

scharon
10-08-2009, 14:38
Twoj maluch ma 2-miesiace to trszke w niej ponosisz
tylko ja jak pisalam w okolicach 3,5-4 miesiaca do ok 6 nie nosilam w kieszonce niestety ,ale pozniej z przyjemnoscia do niej wrocilam

jesli o mnie chodzi to kieszonka czy kolkowa to idealne uzupelnienie dla wiazanki

tysia
10-08-2009, 15:21
Hmmm...nie brałam tego pod uwagę, ale chyba kupię taką chustę :hide:

gigancja
10-08-2009, 15:40
juz ja zamowilam,zobaczymy jak sie spisze w parze ze mna:lol: oczywiscie zdam relacje.....
mam nadzieje ze bedzie dobrze,bo synek taki maly przytulaczek jest,ale pomimo szczerych checi rece od noszenia pulpeta wysiadaja:p

Musli
10-08-2009, 16:51
Pouch w paseczki z chusta.pl to była moja pierwsza chusta :) Nosiliśmy od początku, tak do 3 miesiąca w kołysce, potem się okazało że rozmiar źle dobrany i nie mogłam na biodrze nosić. Ale wtedy już miałam ellaroo :)

gigancja
13-08-2009, 15:51
hmmm:)
no to mamy kieszonke,2 razy wymienialam ze wzgledu na zle dobrany rozmiar,dobrze ze firma z gdanska........
w sumie maluchowi pasuje podrozowanie w niej,ale jakos wdlug mnie dziwnie sie w niej mlody uklada,wydaje mi sie ze jakis taki pokrzywiony jest:omg:
sama nie wiem........
a dziadkowie sa przerazeni :lol: oczywiscie moimi dziwnymi pomyslami na noszenie dziecka....
nie ma to jak pozytywne nastawienie do tego co nieznane:thumbs up:
napiszcie dziewczyny jak to jest z ta pozycja na kolyske,instalowalam malego w chuscie wedlug instrukcji,ale jakos w realu to inaczej wyglada...

Musli
13-08-2009, 16:04
Też na początku nie byłam pewna :) Ale stwierdziłam, że skoro dzieć oddycha, śpi sobie smacznie to chyba wszystko w porządku...

Karolcia
13-08-2009, 16:14
Tutaj masz dobrą instrukcję:

http://www.youtube.com/watch?v=ldeIJKAEVbk

Powodzenia!

gigancja
13-08-2009, 17:28
aaa:D
po obejrzeniu instrukcji obslugi na you tube,stwierdzam ze moj jastrzabek jednak pozycja ulozenia nie odbiega od normy:lol:,a poza tym skoro jemu jest wygodnie...
to ja chyba musze sie przyzwyczaic:p
dzieki wielkie dziewczyny,pozdrawiamy:hello:

kejzi
13-08-2009, 20:30
Nie pękaj tylko kupuj wiązankę :)