PDA

Zobacz pełną wersję : witam



j_oasia
26-10-2007, 15:22
mam na imię Asia i czekam na zamówionego didymosa Iris i na mojego drugiego bobasa. Przy Tomeczku coś moi na oczy padło bo nie widziałam żadnego dziecka w chuście, ale odkąd zobaczyłam że Hanti na swoim blogu ma dziecko w chuście to .... też mi się zachciało:) Rok temu byliśmy na wakacjach w Białogórze gdzie do morza szło się przez rezerwat asfaltową droga spacerkiem ok 25 minut i taszczyliśmy w wózku 9 miesięcznego Tomeczka, a mogliśmy go teraz to wiem zapakować w chustę i iść krętą drogą przez las! Spróbuję teraz w te wakacje na maxa wykorzystać chuste.
Przede mną trudna droga bo nie mam oparcia w rodzinie są nastawieni do tego z dystansem, tak jak to było w przypadku karmienia piersią nie miałam wsparcia a udało mi sie popracować nad laktacją i karmiłam do 13 miesiąca życia Tomka:) trzymajcie kciuki

Jazzoo
26-10-2007, 16:11
:hello:
Witaj Asiu! :D

Na forum spotkasz bardzo milych chustomanek i wspaniala atmosfera panuje ze o wsparcie sie nie martw. :wink:

Milego chustowania zycze w przepieknej Iris. :D

j_oasia
26-10-2007, 20:29
Dzięki :P

McBaby
26-10-2007, 20:46
Asiu,
z doświadczenia wiem, że rodzina szybko się zaraża chustonoszeniem :)
Uszka do góry :)
będzie super ;0))

A na kiedy nasz termin?
Olcia

j_oasia
27-10-2007, 23:02
mam na 25 listopada a ostanie usg we wtorek i oby sie potwierdziła dziewczynka ma być Małgosia:)