PDA

Zobacz pełną wersję : W koncu siĂŞ witamy, prosto z koĂąca Polski ;)



alawuwu
10-03-2008, 22:01
Witam Was wszystkie serdecznie. Kilkoro z Was z pociechami miałam przyjmeność poznać już osobiście na spotkaniu w Bytomiu i u ekomamy w Katowicach, a teraz W KOŃCU dołączam do forum :) Mówię w końcu, bo dopiero ostatnio ktoś podał na gazecie.pl magiczny sposób na bezproblemową rejestrację, gdyż forum przy poprzednich próbach posądzało mnie o spamowanie ;) Kilka słów o sobie: jestem studiującą mamą małejMałgosi i mieszkam w Cieszynie. Na forum trafiłam jak chyba sporo z Was przez forum gazetowe. Noszę w chuście wiązanej i mei tai od 2,5 miesiąca, a od początku, czyli od 8 miesięcy w pouchu. Mam nadzieję dołączyć na dłuższy czas do Waszego grona i w miarę czynnie się udzielać. Co jeszcze mogę dodać? Może to, że noszenie jest chyba bardziej przyjemne dla mnie, niż dla mojej córeczki ;) Dziwnym sposobem odkąd noszę mam co jakiś czas napady kreatywnego nastroju i euforii. A jak się studiuje kierunek artystyczny, to jest to bardzo pomocne :) Wskutek tego w mojej głowie plącze się masa projektów na koszulki chustowe, meitaie, grafiki i inne gadżety. Mam nadzieję, że chociaż część z nich kiedyś zaistnieje w rzeczywistości, a póki co plan mam żeby się tu z Wami zaprzyjaźnić i udzielać w miarę czynnie :)
Aha, niech mnie jeszcze jakaś poczciwa dusza uświadomi jak dodać mały obrazeczek po lewej stronie? :) Dodawałam w profilu zdjęcie, pomniejszałam je kilkanaście razy, aż w końcu nic nie było widać, a dalej było za duże :? Jaki na to sposób?

ProzacVodka
10-03-2008, 22:41
Witamy, witamy :)
Wytrzyj buty i się rozgość 8))

Pomysł z koszulkami i innymi - super! Ja już moge się zapisać w kolejkę.



Aha, niech mnie jeszcze jakaś poczciwa dusza uświadomi jak dodać mały obrazeczek po lewej stronie? :) Dodawałam w profilu zdjęcie, pomniejszałam je kilkanaście razy, aż w końcu nic nie było widać, a dalej było za duże :? Jaki na to sposób?

Też próbowałam i w końcu skapitulowałam i Donkaczka mnie wstawiła fotosa. (Wątek techniczny o pomocy tudzież pomocowy o technice ;))

alawuwu
10-03-2008, 22:48
hehe, dzięki :) no to poprubuję jeszcze z tym zdjęciem. Co do koszulek, to całkiem możliwe, że kolejka powstanie, ale ciiiiiii... ;) Teoretycznie mam możliwość załatwienia wydruku koszulek profesjonalnie, tylko koszt zależy od nakładu, więc kolejka musi być dość długa, żeby całe przedsięwzięcie było opłacalne.

agrescik
10-03-2008, 22:51
:welcome: serdecznie ze srodkowego zachodu :wink: ja jestem tu od ...miesiaca a czuje jakbym była o wiele dłuzej...

lista chetnych do koszulek :twisted:
agrescik

agata_t
11-03-2008, 10:00
witaj :D I tez jestem chętna do koszulek:)))

polaquinha
11-03-2008, 10:04
witaj :D

Już dołaczam do grona fanek koszulkowych ;)

Mag
11-03-2008, 10:22
:welcome:
już wpycham się w kolejkę do koszulek :D

natala
11-03-2008, 21:06
witajcie, witajcie :)

ja tez prosze o wpisanie na liste kolejkowa do koszulki :wink:

tonieja
11-03-2008, 22:19
Witaj
Także jestem chętna na koszulkę.

Agnen
11-03-2008, 22:30
No fajnie że się pojawiłaś, chociaż koszulki nie chcę. Spod chusty mało co widać.....

Vega
11-03-2008, 22:32
Witamy :)

Rozgość się i pisz i pokazuj swoje pomysły :)

Zuzia
12-03-2008, 01:29
Hej! Witaj!
Fajnie że w końcu tutaj trafiłaś, trochę Ciebie brakowało wśród Śląskich chustomam :-)

alawuwu
12-03-2008, 14:36
Dziękuję Wam za miłe przyjęcie :D

węgielek
12-03-2008, 19:04
witaj, witaj,
ja tez sie zapisuje do kolejki koszulkowej, plizzz :lol:

malgosiak
12-03-2008, 20:31
hej. :lol: