PDA

Zobacz pełną wersję : WIRUS NA FORUM?!



Fiona
04-08-2009, 12:39
JUŻ OD TRZECH DNI WYSKAKUJE MI OSTRZEŻENIE O WIRUSIE, GDY CHCĘ OBEJRZEĆ WĄTEK ŚPIJ MALEŃSTWO...
wyskakuje mi info, że:
witryna www.chusty.pl zawiera strona elementy z mysa.pl zawierające złośliwe oprogramowanie itp...
O CO CHODZI?:confused:

Ruda
04-08-2009, 14:58
hmmm, az weszlam sie przekonac i u mnie czysciutko...

Fiona
04-08-2009, 21:35
a teraz nie mogę wejść w "Beotia... sama ze sobą :D" bo mi wyskakuje to samo ostrzeżenie:confused::twisted:

Jasnie Pani :)
04-08-2009, 21:38
Oj, Fiona, MM mowi, ze w swoim kompie masz wirusa :roll: skanowanie kompa sie klania (avast albo kaspersky)

salgonya
04-08-2009, 21:44
to nie u Fiony ;)
to u Beotii na serwerze, wie o tym i próbuje zwalczyć upierdliwca

Fiona
04-08-2009, 21:44
avasta mamy, zaraz uruchomię, dzięki! :kiss:
a już myślałam, że forum zżera jakiś wirus i wszystkie posty, wszystkie wątki powoli poznikają i nic nie zostanie :omg: tylko gruzy chustoforum:cryy:

Fiona
04-08-2009, 21:46
to nie u Fiony ;)
to u Beotii na serwerze, wie o tym i próbuje zwalczyć upierdliwca

myślałam, że już go wywaliła, gdzieś pisała...:roll:

salgonya
04-08-2009, 21:50
myślałam, że już go wywaliła, gdzieś pisała...:roll:

tak, ale wraca i wraca i wraca

Jasnie Pani :)
04-08-2009, 21:54
to nie u Fiony ;)
to u Beotii na serwerze, wie o tym i próbuje zwalczyć upierdliwca
to dlaczego tylko Fionie komunikat wyskakuje (dedukuje, ze tylko jej, bo nikt inny nie zglasza zastrzezen)? U mnie czysto na obu z zacytowanych przez F. watkach.

salgonya
04-08-2009, 22:42
Mi też wyskakuje taki komunikat :) w wyżej wspomnianych wątkach oraz na blogu Beotii. I zastrzeżenia zgłaszałam, tyle że przez PW.
Informacje mam od samego źródła, czyli Ani Beotii :thumbs up:
Może to kwestia róznicy zabezpieczeń w naszych komputerach?
A może kwestia przeglądarki? ja używam google chrome

Fiona
05-08-2009, 07:32
ja też google chrome używam
komputer mam już przeskanowany avastem i wirusów u mnie niet:rolleyes:

a to ostrzeżenie nadal się pojawia...czyli jednak nie wina mojego komputera, tylko dziwię się, że na tyle użytkowników forum tylko ja i salgonya zauważyłyśmy tego wirusa

Sunvill
05-08-2009, 15:04
Nie jestem co prawda ekspertem od vBulletin ale wiem, ze podobne przypadki raportow o wirusach na forum czytalam odnosnie for bazujacych na phpBB. I w tamtym przypadku calosc sprowadzila sie do tego, iz antywirusy userow pracujace sobie w tle podczas odwiedzania forum czytaly elementy kodu javascript, nieznanego sobie, jako wirusy, bardziej na wszelki wypadek - a wirusa zadnego nie bylo. Pamietam, ze programy typu Kaspersky oraz Avast ktore posiadali na swoich kompach userzy forum odczynialy takie cuda. Tu http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?t=303107 mozna poczytac o podobnym problemie.