PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak prosty vs Plecak z krzyżem



marjanna.b
03-08-2009, 18:59
Uprzejmie donoszę, że dziś pierwszy raz zawiązałam sobie plecak z krzyżem (nie wiem jak się nazywa ;P taki jak Aga pokazywała ostatnio na spotkaniu KK).
No i rewelka!!!
Zupełnie inny komfort noszenia.
W prostym cały czas coś mi odstawało, coś uwierało (głównie na ramionach, bez względu na użytą chustę) i ogólnie czułam, że coś nie tak jest.
A dziś - miodzio :)
Zawiązałam i poszłam na zakupy.
Zdjęć nie ma, bośmy się spieszyli.
Ale obiecuję, że zrobię jutro :mrgreen:

Aaa... ten supełek nad biustem trochę mnie wku... irytuje :P

Z tego miejsca pragnę jeszcze serdecznie podziękować Janis Joplin za wrzucenie super fotki na forum naija, która to zainspirowała mnie do zabrania się za plecak z innej strony :D

m.

ithilhin
03-08-2009, 19:21
gratulacje!
zamiast robic supelek moze sobie pasy po prost skrzyzowac z przodu i ladnie ulozyc na biuscie ala stanik.
albo poprowadzic od razu w gore na ramiona - jak w prostym plecaku tylko nie z gory na dol ida ale z dolu do gory....

marjanna.b
03-08-2009, 19:28
Na biuście sobie chyba nie skrzyżuję za bardzo, bo mi go wciśnie w żebra ;)
Muszę spróbować z tymi szelkami.
Nic, jutro wysprzątam mieszanie, zrobię się na bóstwo i możemy strzelać fotki :mrgreen:

m.

ithilhin
03-08-2009, 19:34
no wlasnie o dziwo jak rozlozysz ladnie to nie wciska :-)

aliona
03-08-2009, 19:43
potwierdzam. z tym rozkładaniem na biuście to rewelacja. też sceptycznie do tego podeszłam, ale to zwykłe wiązanie tak mi masakrowało cycki, że musiałam czegoś innego spróbować. krzyżuje poły na biuście bez wiązania i wychodzi super staniś :D
biustu mam troszeczkę i wiem co mówię :mrgreen:

marjanna.b
03-08-2009, 19:48
Hmm...
To może spróbuję.
Biustu mam zdecydowanie sporo, dla przeciwwagi 11kilo Ady ;)
No, ale skoro tak namawiacie, to zobaczę jutro :)

m.

Kanga
03-08-2009, 21:42
przyjdź na następne spotkanie ;) pokażę ci jak poprowadzić jak szelki do góry te pasy - czyli rozwiązujesz chestbelta i prowadzisz do góry pasy od razu jak w plecaku - sama tak wolałam nosić jakiś czas temu ( do roku życia Franka) i było genialnie ;) zaraziłam potem takim wiązaniem masę ludzi ;)

EDIT - to co pokazywałam to typowy plecak z krzyżem z chestbeltem ;) czyli BWCC jak ktoś na youtube szuka ;)

marjanna.b
03-08-2009, 21:54
przyjdź na następne spotkanie
A żebyś wiedziała, że przyjdę ;)
Gdzie i kiedy?

Jeszcze jakby Andrzej był wtedy w PL to w ogóle będzie zajefajnie.
A jak nie, to przyniesiemy lustro :mrgreen:

m.

Kanga
04-08-2009, 19:43
leguralnie w Kalimbie a nieleguralnie pewnie pod koniec sierpnia ( przedostatni weekend na polu mokot.