PDA

Zobacz pełną wersję : czy to infant?



odynka
03-08-2009, 16:40
zobaczcie http://www.allegro.pl/item702541159_805_nosidelko_dla_dziecka_od_3_mies_ do_2_lat.html - jestem ciekawa czy to jest to samo co ergo Infanta? pytam bo ja mam własnie takie, kupowałam je jako Infanta ale na pudle nigdzie nie ma info o tym że producentem jest Infant... no i teraz widzę na allegro taką bezfirmówkę jak moja... ktoś jeszcze posiada taką bezfirmówke zakupioną pod banderą Infanta?:D

jeśli już było przepraszam ale nie znalazłam:P

miedziana
03-08-2009, 16:42
Odynko, ja mam takiego granatowego ( przynajmniej tak mi się wydaje, chyba że są jakieś drobne różnice, ale z tego co pamiętam to nawet pudełko takie samo, tylko teraz gdzieś w czeluściach komórkowych :) ) - kupowałam też jako Infanta Ergo ( tutaj na forum ).

odynka
03-08-2009, 16:43
no to tak jak ja - też zakup forumowy;) ofc nosi super:) szkoda tylko że mam bordo i kolor nie mój hehe

Iwanna.T
03-08-2009, 19:03
ja mam wyglądającego identycznie z naszywką infant.
:)

To chyba infant timaru, tylko producent wyprodukował więcej i infant nie wziął wszystkiego, to sprzedają jako bezfirmowe taniej :) (takie moje podejrzenia to są).

dorcik81
03-08-2009, 19:08
a może to ta wstrętna konkurencja co tak bezczelnie podrabia infantowe produkty:ninja::mrgreen:

Iwanna.T
03-08-2009, 19:28
a może to ta wstrętna konkurencja co tak bezczelnie podrabia infantowe produkty:ninja::mrgreen:

ja myślałam, że to infant podrabia ergo :)

dorcik81
03-08-2009, 19:42
kiedyś w opisach swoich aukcji mieli coś o czyhającej na ich produkty konkurencji:mrgreen:

aurora
03-08-2009, 19:59
To chyba infant timaru, tylko producent wyprodukował więcej i infant nie wziął wszystkiego, to sprzedają jako bezfirmowe taniej :) (takie moje podejrzenia to są).

Ja kupiłam na Allegro takiego infanta za 29 zł w promocji. Bezfirmowe taniej? Ładne jaja :omg:

Iwanna.T
04-08-2009, 21:13
Ja kupiłam na Allegro takiego infanta za 29 zł w promocji. Bezfirmowe taniej? Ładne jaja :omg:

nie taniej, bo z tej linkowanej aukcji nonejmek kosztuje ponad 70pln. Powinien być tańszy od firmowanego :roll:

april
04-08-2009, 21:19
Widziałyście jak ta aukcja zrobiona? jakby ktoś ja przerobił, zerżnął od kogoś. Brakuje kilku punktów-jest 1,2,3,4 a potem 7 i 8
i niżej jeszcze o tych certyfikatach-jest jeden kwadracik pusty a potem dopiero wypisane

Kanga
04-08-2009, 21:35
dokładnie to samo co infant - ta sama pani to samo pudełko.. tylko firma inna.. może ktoś ich o podróbkę oskarżył i unikają ujawnienia kto jest producentem??

generalnie każdy produkt infanta jest podróbką produktu lepszej marki - dosłownie każdy jak sobie przeanalizujecie .. mamy baby bjorny, cybexy, red castle biodrowe.. koszmar podróbkowy normalnie..wstyd powiedzieć - Polak potrafi :(

CABabies
24-07-2010, 23:38
Jako producent Nosidelek nie potrafilam sobie wyobrazic jak oni sa w stanie sprzedac nosidlo tak tanio...bo przeciez koszty produkcji znam ;) Nawet ucinajac na jakosci materialow i wykonania to i tak wydawalo mi sie nie bardzo realne! .... wiec mysle, kurcze, moze jest cos czego ja nie wiem...
A tu prosze bardzo: http://szwelljoin.en.made-in-china.com/product/TqWJUtfVslcC/China-Baby-Carrier-WJTK00-008-.html
5 dolarkow za jedno :)