PDA

Zobacz pełną wersję : To ja tez oficjalnie siĂŞ witam :)



maf_maf
08-03-2008, 02:19
Witajcie! Mam na imię Magda, jestem mamą trzymiesięcznej Zośki.

W chusty wkręcałam się w dwóch ratach ;) Najpierw, dużo przed zajściem w ciążę, gdzieś zobaczyłam mamę z dzieckiem w chuście wiązanej.Byłam zachwycona, bo zawsze mi się podobał taki sposób noszenia dzieci, a wydawało mi się wtedy, że u nas jedyna opcja to bebelulu (które wtedy zaczynało robić całkiem niezły PR noszeniu).
Potem miałam chwilę zwątpienia, kiedy już, z Zośką w brzuchu, trafiłam na forum gazetowe o chustach i tam przeczytałam parę wątków z niezbyt fajnymi dyskusjami. Trochę negatywnych emocji plus lekko sekciarski klimat wystarczyły, żebym na trochę odpuściła ;)
Po porodzie dostałam w prezencie "wypasione" nosidełko BB. Tylko wcale nie podobało mi się, że nawet w takim polecanym przez ortopedów nosidle dziecko wygląda jakby smętnie wisiało :( a piękne kolorowe chusty znowu wodziły na pokuszenie...
Więc znowu grzebałam w chuścianym temacie z syndromem "chciałabym a boję się". Tuż przed podjęciem decyzji nieoceniona Wroba (którą poznałam na forum rówieśniczym gazety) zaproponowała mi pożyczenie chusty do wypróbowania. Wpadłam jak śliwka w kompot i mam już swojego storczyka leo rouge. Jeszcze dobrze nie opanowałam motania a już kombinuję jak tu wejść w posiadanie następnej chusty.
Chustonoszenie totalnie wciąga i pozbawia racjonalnego podejścia do ustalania priorytetów finansowych więc dziewczyny, które mają sklepy internetowe z chustami będą niedługo milionerkami ;)

Vega
08-03-2008, 09:35
Chustonoszenie totalnie wciąga i pozbawia racjonalnego podejścia do ustalania priorytetów finansowych więc dziewczyny, które mają sklepy internetowe z chustami będą niedługo milionerkami ;)

Oj obyś miała rację :D Bo na razie wisi nade mną wizja powrotu na etat, bo inaczej nie będę miała jak spłacać kredytów :(

A ogólnie, to witamy serdecznie. Rozgość się Magda i pochwal Zosieńką :)

Mag
08-03-2008, 10:24
cześć imienniczko :D
a skąd jesteś :?:
:welcome:

Morita
08-03-2008, 11:08
czesc Magda :welcome: :welcome:

witbor
08-03-2008, 11:33
Hej :hey:
Coraz więcej nas tu z Grudniówek :vagen: :vagen: :vagen:

Eyja
08-03-2008, 12:26
witamy serdecznie :hello:

maf_maf
08-03-2008, 21:08
To prawda ze na grudniówkach jest trochę chustujących mam :)

magda1980 - jestem z Warszawy, no i przy okazji imienniczki - magd jest tu na forum trochę jak zauważyłam. W ogóle mam wrażenie, że statystycznie córki Magd, Ań, Agnieszek i Kaś to głownie Zosie, Hanie i Helenki ;) Moje dziecko mnie kiedyś z wyrzutem zapyta czy imię jej wybrałam na podstawie zestawienia najpopularniejszych imion danego rocznika (bo ja tak kiedyś zapytałam moją mamę) ;)

witbor
10-03-2008, 21:17
Nie jestem Magda ani Kasia ale uważam, że Zosia to prześliczne imię - moja pierworodna tak ma :wink: Spośród imion naszych córek, tylko co do tego nie było żadnych wątpliwości, gdy je wybieraliśmy :roll: Wygrało jednogłośnie i bezdyskusyjnie :D

malgosiak
12-03-2008, 20:34
nie ma sie co bac, milego chustowania zycze :lol:

Ania z Tulikowa
20-03-2008, 17:40
Maf_maf sorki ze dopiero teraz ale sama wiesz jak to ze mną jest:)
witam Cię serdecznie
Grudniówki góra!!! :lol: