PDA

Zobacz pełną wersję : Co można znaleźć na allegro



olazola
06-03-2008, 20:22
http://allegro.pl/item318567167_nowa_ch ... osna_.html (http://allegro.pl/item318567167_nowa_chusta_carrycot_infant_promocja _wiosna_.html)
Jeszcze takiej aukcji nie widziałam, żeby tyle osób rzuciło się na jeden produkt. Co to właściwie jest? Wygląda jak torebka. Czy to jest cos podobnego do bebelulu?

Jasnie Pani :)
06-03-2008, 20:53
Kochana to jest najwiekszy koszmar jaki w zyciu mialam :cry: tez rzucilam sie na taka promocje infantow jak w ciazy bylam, ale Luska po urodzeniu zweryfikowala moje pogladny na noszenie :lol: Na szczescie sama zobaczylam, ze w tym po prostu nie moze byc wygodnie i poszukalam czegos innego, a nie stwierdzilam, ze "chusty" sa do d.... i zaprzestalam na wozku :roll:

nelles
06-03-2008, 20:57
No bo te infanty to nowrmalnie są chyba o wiele droższe.
Ja miałam Premaxa, to coś bardzo podobnego - koszmar, nie da siew tym nosić w ogóle.

Ruda
06-03-2008, 21:07
hehe, chyba powinnismy zrobic ankiete kto nie zaczynal od infanta :) bo cos mi sie wydaje, ze jest nas wiecej :oops:

Eyja
06-03-2008, 21:19
ja :!: zaczęłam od wiazanki, czyli dobrze :wink: ale to tylko dzieki chustomamom-wrzesniówkom. :P

vandene
06-03-2008, 21:37
no dawajcie ankietę! aż sama jestem ciekawa! ja od chusty.pl zaczęłam :) znalazłam ją jeszcze w ciąży na allegro i jakoś bardziej do mnie przemówiła niż te dziwaki typu premax

mysza
06-03-2008, 22:15
mialam taka sende infant - na szczescierownie szybko jak ja nabylam, sie jej pozbylam
to jest torebka i nic wiecej

Goswiek
06-03-2008, 23:18
Rany, ale się rzucili, a to jest normalna cena tego g...Niestety też od niego i Bebe Lulu zaczynałam. Tyle ludzi się nabiera, a potem próbuje się pozbyć :x .
Nie poddałam się po wstępnej porażce, kupiłam elastyczną chusty.pl, a następnie wiązankę. Najbardziej jednak "zachorowałam" na MT, nie mogę się doczekać, aż Madzia usiądzie i będę mogła ją w nim nosić :D

ktosia
06-03-2008, 23:27
Taaa, ja tez przez to przeszlam ... po 1 dniu stwierdzilam ze wedruje na allegro.


Rany, ale się rzucili,
Dobrze ze szybko to moje wystawilam i widze ze sa jacys chetni , bo po tej aukcji z linka wyzej to cos czuje ze w przeciagu paru tygodni allegro zaleja aukcje"prawie nowych" :roll:

Ania
07-03-2008, 00:22
ja zaczelam w myslach od takie "torebki"... i wrzucilam w google chusta... i wyskoczyla mi OPPAMAMA i za dwa dni mialam juz samoróbke 5 metrową :lol: to sie nazywa ewolucja nie :wink:

La Loba
07-03-2008, 09:02
Rzucili się, bo myślą, że to ma wszystkie zalety chusty, a jest za ułamek ceny, no i nie wygląda się w tym jak Cygan - bo ma dizajn taki wpsółczesno-sportowy bardziej, daleko od pasków i kwiatów etno.

sabcia
07-03-2008, 10:14
Wiecie co zrobiłam? wysłałam link do tego wątku wszystkim którzy ten badziew kupili. :twisted:
Jak to dojdzie do sprzedawcy, to mnie do sądu pozwie. :lol:

Eyja
07-03-2008, 10:25
przyznam, że też przyszło mi to do głowy. ale jak zobaczłam sprzedawcę, to zrezygnowałam, bo kupowałam od niego część wyprawki i to nieprzyjemni ludzie :evil: negatywa nie wystawiłam, bo rzeczy ok, i niby wszystko dobrze.

Mag
07-03-2008, 10:47
"Nowa kultowa dla Rodziców i ich Dzieci w całej Europie "
aaaaaa.......kultowa......
dziewczyny wstydźcie się, nie idziecie z trendami :?: :?: :?: :bliss:
no nie mogę, zaraz padnę ze śmiechu :lool:

ktosia
07-03-2008, 13:54
trend...
...y

Kocham to slowo :?

wysłałam link do tego wątku wszystkim którzy ten badziew kupili.
Kurcze, no bez jaj, bo teraz tej mojej nie sprzedam i jeszcze negatywa dostne, ze sklamalam w opisie - "rewelacyna" :roll: ... chociaz w sumie nie sklamalam... nie napisalam do noszenia czego :lol: :twisted: Bo napewno znajdzie sie cos co mozna w niej rewelacyjnie nosic :wink:

sabcia
07-03-2008, 14:25
Kurcze, no bez jaj, bo teraz tej mojej nie sprzedam i jeszcze negatywa dostne

Myśle, że mój mail do użytkowników allegro z tej aukcji nie będzie miał takiej siły rażenia i spokojnie to komuś opchniesz :lol:


Bo napewno znajdzie sie cos co mozna w niej rewelacyjnie nosic

Podobno ziemniak luzem można nosić :wink:

Mag
07-03-2008, 14:54
ktosia jesteś very podła :D mówię ci :D tak mamić biednych ludzi :D :nono:
a ja miałam bebelulu, oj, jak kłamałam, jak ja tam nakłamałam w mojej aukcji , do tej pory mnie to męczy, no ale cóż ja mogłam zrobić :dunno:
nawet podparłam się autorytetem Zawitkowskiego, a co :!:
mam teraz straszne wyrzuty sumienia :P
nie wiem czy to sobie kiedyś wybaczę, ale cóż- owczy pęd na kasę.
tak czy inaczej te torby mają jedną zaletę: wyglądają tak fachowo, że łatwo znaleźć kolejnego kupca na nie i dzięki temu można kupić sobie wiązankę :D :D

tonieja
07-03-2008, 15:29
A ja zaczynałam od Premaxxa i było ok, dopóki wreszcie odważyłam się ten kawał szmaty okiełznać.

landa
07-03-2008, 15:32
Czy ktoś wie dlaczego te torebki nazywają się chustami? Bo zaczęłam się zastanawiać. :D

ktosia
07-03-2008, 16:10
ktosia jesteś very podła :D mówię ci :D tak mamić biednych ludzi :D :nono:
To i tak nic w porownaniu z tym co pierwotnie mialam napisane, ale stwierdzilam ze to juz bylaby przeginka :lol:

łatwo znaleźć kolejnego kupca na nie i dzięki temu można kupić sobie wiązankę
No ze sprzedarzy 'teg' to duuuuo trzeba by bylo dolozyc do wiazanki :(

Jasnie Pani :)
07-03-2008, 16:21
ja naszczescie za toto dostalam na allegro taka sama cene jak kupilam, bo wtedy to rzeczywiscie w promocji baga kupilam, potem drozsze byly. A aukcje to cala prawie przekleilam od mojego sprzedawcy, zeby samemu klamstw nie wymyslac :wink:

marinella
07-03-2008, 17:28
o matko :szok: to jeszcze "lepsze" niż bebelulu lulu którą już opchnełam :bliss: