PDA

Zobacz pełną wersję : hey hello



anika
06-03-2008, 19:16
Postanowiłam się w końcu przywitać :) , podczytuje Was już spory kawałek czasu, bo chyba od początku forum (w międzyczasie już nawet konto miałam usunięte jako nieużywane :) ).
Mam na imię Anka i jestem mamą dziewięciomiesięcznego Remka. Jak na razie mieszkamy w Warszawie na Woli, ale jakoś jeszcze na żywo innej zamotanej chustomamy nie widziałam :( .
Chustami zainteresowałam się trochę po narodzinach Remcia, jak już miałam dosyć pchania wózka jedną ręką i niesienia dziecia na drugiej :?
Od początku nosimy się w lilku Loli, w międzyczasie był Tobi, ale kolorki jak dla mnie nie te, więc go sfotografowałam :oops: i na

hanti
06-03-2008, 19:32
witamy serdecznie :D teraz dbaj żeby Twoje konto nie zniknęło :wink:

pinaska
06-03-2008, 19:33
Cześć, cześć :)
A gdzie na Woli? Bo my też z Woli, a chustonosimy się w Parku na Moczydle. Może mielibyście chęć na wspólny spacerek w "ręczniku" (ostatnio zasłyszany komentarz życzliwej kobitki)?

To Twój był ten tobi na allegro, hehe, nawet zalicytowałam :).

Pozdrawiamy :)

anika
07-03-2008, 01:00
No to mieszkamy całkiem niedaleko, częściej chodzimy na spacerki po troszkę bliższych nam parkach: Sowińskiego i Szymańskiego, choć do Parku na Moczydle też zaglądamy.
Co do wspólnego "ręcznikowego" spacerku to jasne, że mamy chęć :) tak zawsze ciekawiej.
Tak na marginesie to jeszcze nikt mi nie powiedział, że w ręczniku chodzę... narazie dowiedziałam się, że noszę dziecko w kocu :D

anaga
07-03-2008, 09:35
czesc,
tez pamietam tego Tobi :)

polaquinha
07-03-2008, 09:43
Witaj i pisz duuzo :) Nie dajmy sobie konta zlikwidowac tym razem ;)

A Tobi zapadl mi się głeboko w pamięć - i ciagle się nad nim zastanawiam (bo qurcze cos w sobie ma!) -takiego zamieszania narobiłaś tą aukcją :)

Pozdrawiam,
Paula

Mag
07-03-2008, 09:57
cześć Ania :!:
no,kocyki,ręczniki, ja w narzucie nosiłam :D
tobiego też pamiętam
wrzuć foteczki lolki i dbaj o konto bo to cenny nabytek dla takiej mamy :wrapmom:

witbor
07-03-2008, 12:43
:welcome:
A ja przyznam, że mi się te zdjęcia Tobiego podobały 8))

anika
09-03-2008, 19:08
No teraz to już będe o konto dbać :wink:
Dobrze, że się jednak moje fotki nie wywołują samych negatywnych odczuć :)

Vega
09-03-2008, 22:24
Fotki spoko były :) widzisz - wszystkie pamiętają Twoją aukcję :) hi hi

A w oógle to Witamy :)

agata_t
10-03-2008, 15:50
tez pamiętam tą aukcję:) witaj:)