PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak hanti i tybetan



Ania_MK
23-07-2009, 13:10
Gdzies na forum bylo i znalezc nie moge :hide: - mozecie podac mi linka do tego filmiku Hanti co wiazala swoja wersje plecaka? I poprosze tez o linka do wezla wersji tybetan :)

(pora wziac plecaki za rogi :)

v
23-07-2009, 13:16
http://www.youtube.com/watch?v=Pq3sg2ujoZ0

pleha ;) jest z wyk. tybetanskim

Ania_MK
23-07-2009, 13:19
Wielkie dzieki, no to tylko mam problem jak przekonac moja Jule by spokojnie na plecach lezala jak bede cwiczyc :)

marza
23-07-2009, 13:43
Wielkie dzieki, no to tylko mam problem jak przekonac moja Jule by spokojnie na plecach lezala jak bede cwiczyc :)
Daj coś w łapke,do zabawy lub jedzenia:wink:

Ania_MK
23-07-2009, 13:47
Ze tez o tym nie pomyslalam :duh: Zaraz wyciagne chrupki :D

Ania_MK
23-07-2009, 18:15
:omg: PORAZKA - pierwsza proba koszmarna. Jula na plecach nagle wpadla w taki zalosny placz (ze strachu chyba) ze czym predzej ja sciagalam :( - a w prostym plecaku az piszczy z radosci jak ja wrzucam i motam :confused:

(no, bylam spieta i chyba nastepnym razem wezme kogos do pomocy poki sie nei wprawie jak ja motac - chrupki nie pomagaja, wygina sie by zajrzec co ja z przodu robie :lol: , jak ujarzmic takie 10-miesieczne dziecko? przeciez musze ja trzymac jedna reka cholerka :confused: )

JJ
27-07-2009, 07:10
nie wiem jak ujarzmic 10cio miesieczniaka na plecach bo ja Julie wzucalam jak miala chyba 6-7 miesiecy i teraz efekt jet taki ze ona uwielbia byc noszona na plecach :) :) smieje sie do rozpuku a raczkami klepie mame po plecach hihii moze sprobuj ubrac jakas koszulke na cienkich ramiaczkach? nasza Julie to wlasnie przyciagalo :) cienkie ramiaczka :) powodzenia :thumbs up:

Tuja
27-07-2009, 20:57
ja staję przed dużym lustrem, tzn. bokiem do lustra, coby maluch sobie w swoje odbicie i na mamę mógł patrzyć podczas motania :)

goska@
27-07-2009, 22:03
Moze zanim od razu dasz dziecię na plecy pobaw sie z nią kilka razy poprzekładaj na sucho bez chusty jakies samolociki czy cos
U Nas sie sprawdziło Alutka teraz jakby umiała to sama na plecy by wskakiwała
Powodzenia:thumbs up:

Ania_MK
29-07-2009, 00:08
No, bede probowac ale jak wroce z PL bo tu mi rodzina pewnie nie pozwoli na takie eksperymenty :) ... oj, ten plecak to wyzwanie :rolleyes:

goska@
29-07-2009, 00:10
No, bede probowac ale jak wroce z PL bo tu mi rodzina pewnie nie pozwoli na takie eksperymenty :) ... oj, ten plecak to wyzwanie :rolleyes:


Opanujesz to tylko na początku tak sie wydaje :mrgreen: