PDA

Zobacz pełną wersję : sari



dorcik81
21-07-2009, 14:13
dziewczyny kochane,pytanko mam:) Czy może któraś z Was nosiła w sari? czy to w ogóle nadaje się do noszenia dziecka?
dostałam właśnie w prezencie piękne jedwabne sari i tak sobie pomyślałam,że mogłoby służyć za chustę na letnie upalne dni:cool:.Ciekawa jestem waszego zdania na ten temat

PodwójnaMama
21-07-2009, 18:20
i ja też jestem ciekawa :)

Gavagai
21-07-2009, 19:26
nosiłam dwulatka(wówczas 11kg)
no jak się uprzeć to można nosić. ale niewygodne to to raczej.
krawędzie się wrzynają, nie można odpowiednio dociągać, materiał wyślizguje się spod palców itp.
dodam że dziecko bardzo się starało, współpracował, nie wiercił się itd :D ale i to nie za bardzo pomogło.
sari trzymała w szafie chyba z 3 lata, nie miałam okazji założyć. raz pożyczyłam koleżance na imprezę przebieraną. sprzedałam;(

dorcik81
21-07-2009, 19:34
Gavagai a jak wiązałaś?tak jak zwykłą chustę czy jest jakieś inne wiązanie?
ja dzis na szybko zamotałam kieszonkę,małą miałam chwilkę w domu,rzeczywiście trudno się dociąga ale zwaliłam to na moje niewielkie doświadczenie i bardzo szybkie motanie:oops:

Gavagai
21-07-2009, 19:50
tylko kieszonkę. nosiłam zimą, pod kurtką.
było ciężko, ale dałam radę, bo tak się nakręciłam na noszenie, ale chusty nie miałam :P

dorcik81
21-07-2009, 21:38
hmm...spróbować można:ninja: jak będzie źle to w szafie poleży dla potomnych:lol:

Cobra
18-07-2010, 01:33
ja noszę sari ale na sobie - idealna i niezastąpiona kreacja na takie upały jak teraz ale dziecka bym w nie nie włozyła - za cienkie dla mnie - już wolę pościelówki