PDA

Zobacz pełną wersję : Wkoncu mam moja upragniona chuste :D chwale sie!



perfect-woman
03-03-2008, 18:01
Dzis przyszla NATI :)

martu
03-03-2008, 18:41
nie taka malutka:))I to Wasza pierwsza chusta.Gratuluje odwagi.Fajnie wyglądacie i Nati ładniej na Waszym zdjęciu niz w necie.A mnie ostatnio koleżanka pytała,czy dla 6 miesięcznej córeczki to nie za poźno:)

perfect-woman
03-03-2008, 18:47
nie taka malutka:))I to Wasza pierwsza chusta.Gratuluje odwagi.Fajnie wyglądacie i Nati ładniej na Waszym zdjęciu niz w necie.A mnie ostatnio koleżanka pytała,czy dla 6 miesięcznej córeczki to nie za poźno:)
ano pierwsza
Zaluje ze nie kupilam wczesniej

nelles
03-03-2008, 18:47
ślicznie wyglądacie w tej Nati :D

wiązanie wg mnie ok - możesz tylko spróbować małą modelkę bardziej do siebie przyciągnąć.

perfect-woman
03-03-2008, 18:47
ślicznie wyglądacie w tej Nati :D

wiązanie wg mnie ok - możesz tylko spróbować małą modelkę bardziej do siebie przyciągnąć.
Tylko ona sie sama odpychala ode mnie bo byla nie w humorze

przed chwila zasnela w kieszonce ;)

perfect-woman
03-03-2008, 18:53
O prosze tak usnela : ;) :lol:

ania_34
03-03-2008, 19:05
Śliczna chusta i śliczne modelki :-)
Aż mi się buzia usmiechnęła szeroko, bo moja córeczka podobna wielkością i wyglądem (ale starsza o 4 miesiące) parę dni temu po raz pierwszy siedziała w chuście. Próbowałysmy noszenia w pożyczonej od Vegi chuście i muszę przyznać, że powaznie rozważam zakup długiej chusty...
Takie większe dzieciaczki to niecodzienny widok tutaj, pewno gdy małe chuścioszki podrosną, będzie więcej takich zdjęć.
Pozdrowienia :)

Linda
03-03-2008, 19:18
Bardzo ladny odcien niebieskiego, taki radosny :) Fajnie razem wydladacie :D

polaquinha
03-03-2008, 20:01
Slicznie wygladacie i sliczniusia ta Nati. Ze wszystkich to ta wlasnie jest moja faworytka i jesli bede kupowac wiazanke-to na pewno Niagare :D
Milego noszenia!
ps,laseczka z Ciebie dziewczyno!

perfect-woman
03-03-2008, 22:47
dziekuje za komplementy :D :lol:

a ze mnie chudzielec jakich malo :P

faktycznie kolorek jest super choc na zywo wyglada troche mniej intensywnie

rillia
03-03-2008, 23:59
Chusta śliczna :D Chwalę swoje bo właśnie taka od niedawna posiadam.
Martwi mnie to, że przed praniem była super miękka i "śliska" a po jest "szorstka". Kompletnie zmieniła strukturę. Przypuszcza, że trzeba nad nią popracować :wink:

perfect-woman
04-03-2008, 09:59
Chusta śliczna :D Chwalę swoje bo właśnie taka od niedawna posiadam.
Martwi mnie to, że przed praniem była super miękka i "śliska" a po jest "szorstka". Kompletnie zmieniła strukturę. Przypuszcza, że trzeba nad nią popracować :wink:
az boje sie wyprac :roll:

Lovrita Bornita Rokita
04-03-2008, 12:40
Ja mam stara Nati i jej pranie tylko dobrze robi 8))