PDA

Zobacz pełną wersję : Didek z domieszką - którą?



irla
03-03-2008, 11:12
Mam dylemat - zdecydowałam się kupic Didka z domieszką do noszenia cięższego juz dziecka, przede wszystkim na lato.

I teraz dylemat - co wybrać - len, konopie, czy jedwab? Który materiał najlepiej "odejmuje" kilogramy?
Co polecacie z własnej praktyki i dlaczego akurat tą opcję.
Dzięki za wszystkie sugestie.

DonKaczka
03-03-2008, 18:24
konopie sa genialne w noszeniu
jedwab chlodny, ale na 3 godzinnym spacerze w nim nie bylam, w domu niosl fajnie

konopie sa sliczne, farbuja sie ladnie
jedwab jest brzydki, a farbowanie moze byc trudne

len macalam przez moment, czekam na chuste z lnem i moze sie okazac, ze bedzie to cos posrodku - noszace dobrze ale i chlodne wystarczajaco na lato

chyba nie pomoglam ;))


ale pomijajac zoltowaty kolorek chyba wybralabym jedwab - tyle ze jeszcze chwila i nie kupisz u didka, wiec szybko decyduj

petisu
03-03-2008, 19:08
Jedwabnych juz nie ma, ale beda znowu po 11.03., nie wiem czy wszystkie dlugosci.

Linda
03-03-2008, 19:17
Ja mam dwa didki z lnem, jedna kolkowa, jedna wiazana. W obu nosi sie bardoz dobrze. Mialam tez didka z welna, fajnie sie nosilo, ale z tym didkiem bylo duzo 'zawracania glowy' jesli chodzi o pranie, suszenie, etc...

Jasnie Pani :)
03-03-2008, 20:39
tyle ze jeszcze chwila i nie kupisz u didka, wiec szybko decyduj
nie kumam tego zdania.... czemu???
Donka spodziewalam sie po Tobie, ze bedziesz jedyna kompetentna osoba w tym temacie, myslalam, ze Ty o Didkach wiesz wszystko :wink: :lol:

DonKaczka
03-03-2008, 21:29
bo jedwabne didki sa limitowane, byly i znikly, napisali ze jeszcze beda, ale tak czy inaczej to zryw chwilowy

wiedziec wszystkiego nie wiem, a w dodatku sa rozne upodobania :)

irla
04-03-2008, 13:43
DonKaczka fakt zamotałaś mnie totalnie :lol:
Poczekam jeszcze z tydzień, może mnie olśni. Najwyzej kupię obie :twisted: bo na trzy to mnie nie stać.

DonKaczka
04-03-2008, 14:23
hehe a welenka? tez na lato fajna :)
tylko mnie welna gryzie w cialo, wiec ten temat na lato odpada

irla
04-03-2008, 14:41
:oops: wełnę już mam :oops: