PDA

Zobacz pełną wersję : chusta nie pomaga na wszystko?



alina
03-03-2008, 00:31
Dziś miałam problem z uśpieniem Zuzi na noc, płakała tak strasznie, jak nigdy w życiu, raczej nic jej nie bolało, bo dopóki była w oświetlonym pokoju i zagadywana, było ok. Myślę, że była tak bardzo zmęczona, że nie mogła zasnąć, więc wpakowałam ją do chusty i liczę na cud, ale sie przeliczyłam. Kurczę, a myślałam, że w chuście ZAWSZE dziecko się uspokaja i wycisza, że jest mu tam tak niebiańsko dobrze, że natychmiast zasypia.
Jestem rozczarowana :(
Może Wam też się tak zdarza?

kajkasz1
03-03-2008, 08:21
Zdarzało, zdarzało (teraz z racji wieku Kuba już w chuście nie usypia). Jak dziecko jest takie bardzo mocno zmęczone to i prześcieradełko przeszkadza, i podusia. Czasami Kuba wył w chuście jak oszałały, ale na ręku się uspokajał, a zaypiał przy cycu.

Vega
03-03-2008, 09:08
zdarza się, zdarza :)

My tu na forum jesteśmy skłonne przypisywać chuście jakieś nadnaturalne zdolności, niestety to tylko kawałek materiału, który ułatwia mamie prawidłowe noszenie dziecka a nie cudowny środek na wszystko :)

Tymcio też czasem woli być na ręku (a raczej na ramieniu z główką zwieszoną do tyłu jak rybka :) którą to pozycję ciężko osiągnąć w chuście) ...

Żeby nie było, że ja jestem jakaś innna :) Kocham chusty, ale to wciąż tylko chusty :)

kamaal
03-03-2008, 09:24
Żeby nie było, że ja jestem jakaś innna :) Kocham chusty, ale to wciąż tylko chusty :)

Właśnie, też tak myślę. Moja

sabcia
03-03-2008, 09:53
kurcze, a myslałam, ze tylko z moim dzieckiem jest cos nie tak, ze czasem woli rece od chusty.

malgosiak
03-03-2008, 10:15
no wlasnie. czasem dziecko samo wybiera stare wyprobowane sposoby jak mamine rece czy cycus.
moja na razie nie miala takich odlotow, ale na poczatku chustowania starsznie sie wila. choc tak chyba ma wiekszosc dzieci.

Zuzia
03-03-2008, 11:07
U mnie usypianie w chuście nie działa i nigdy nie działało. Kocham chustę za wolne ręce przy sprzątaniu i wolne drogi na spacerach :-) Czasem jak Tosia jest śpiąca to zasypia ale żeby w chuście specjalnie usypiać to nigdy.

kobra
03-03-2008, 17:34
u nas chusta jest niezastapionym lekarstwem na marudzenie, nawet rece tak magicznie nie uspokajaja Kajtusia:)

scharon
03-03-2008, 19:19
Ja narazie niemam az tak drastycznych przezyc w chuscie-uratowala nas z niejednej sytuacji...
Najbardziej dramatycznie bylo w czasie ospy.....wyl okropnie -nieda sie opisac i nawet wtedy nam pomogla

Tylko ja musialam na wpol siedzaco spac calą noc z Juniorem w chuscie ...polamana ale zadowolona ze chodz on cos pospal :)