PDA

Zobacz pełną wersję : Mały piszczący potwĂłr



Agnen
02-03-2008, 18:18
Już było tak pięknie. Zasadniczo większość sików i wszystkie kupy szły do nocnika/umywalki,

Anna Nogajska
02-03-2008, 19:47
możesz bardziej sprecyzować kiedy alicja piszczy?
przed czy w trakcie wysadzania?

jeśli to drugie to może:
- jest ubrana w jakiś skomplikowany sposób i drażni ją operacja rozbierania i ubierania
- zmień miejsce/ naczynie
- odpuść na parę dni, zakładaj tetrówkę bez otulacza i zmieniaj po każdym siku

prawdopodobnie mała ma skok rozwojowy. my od początku piątego do połowy szóstego miesiąca mieliśmy całkowity strajk komunikacyjny. jest to normalna sytuacja. nie stresuj się, bo nie ma czym. kilka par zasikanych spodni do prania?

mart
02-03-2008, 20:14
agnen, u nas to samo :lol:
magda do pewnego czasu była super aniołkiem.
a teraz głóśno doprasza się o swoje. jak się coś nie podoba - pisk, wrzask i histeria.
oczywiście czas jest bogaty w nowe doświadczenia ruchowe, skok rozwojowy jeden za drugim, strajki komunikacyjne czasem są, czasem nie ma.
wydaje mi się, jak to z mamąalexa kiedyś rozmawiałyśmy, że dziecku się kształtuje osobowość i po prostu zaczyna mieć swoje zdanie, czy coś się podoba czy nie.
u nas to trwa od początku roku, czyli właśnie końca 5 mca.

Agnen
02-03-2008, 20:34
To w sumie dobrze że nie jestem sama :wink:

Anna Nogajska
02-03-2008, 20:48
aaa to już rozumiem. czyli jest to sytuacja ogólna, a nie histeria na widok nocnika :lol:

kochana, ona po prostu głos ćwiczy :lol: musisz przez to przejść...współczuję.

Agnen
02-03-2008, 21:32
Tak sytuacja ogólna połączona z EC totalnym brakiem możliwości skutecznego porozumienia.... :oops:

Bogusia
03-03-2008, 12:07
AGNEN - moje dziecię TO DOPIERO piszczy jak czegoś chce , a jak się złości jak mu nie wychodzi , do tego doszło że się wydziera na zabawki :)

Chciałabym żeby wyrażało niezadowolenie jak mu mokro , no ale przez 11 miesięcy nie wiedział co to mokro to teraz mu nie przeszkadza. Jestem taka na siebie zła że tyle kasy wpakowałam w pampki