PDA

Zobacz pełną wersję : Mazury



dorulka
15-07-2009, 22:30
Czy sa jakies "zachustowane" mazurskie mamy (lub tatusiowie)?

A może ktoś sie wybiera w nasze rewiry i jest szansa na napotkanie:-) się nad jeziorkiem?

hexi
15-07-2009, 22:34
my bedziemy pol sierpnia w zyzdroju :)

dorulka
15-07-2009, 22:44
Ooo, jak miło:-) Zapraszam do Mrągowa:-) Rzut beretem...

hexi
15-07-2009, 22:51
calkiem niedaleko :)
z przyjemnoscia podjedziemy :)

Kanga
15-07-2009, 23:43
Na będę od 10 sierpnia przez jakieś dwa tygodnie 10 km od mragowa ;)

kareia
16-07-2009, 12:30
z Mrągowa do Olsztyna też rzut beretem :D zapraszamy na spotkanie KK
więcej tu http://www.chusty.info/forum/showthread.php?p=292920#post292920
a ja sama pochodzę z Mazur, a dokładnie z Węgorzewa, męża mam z Kętrzyna i niedługo wybieramy się w rodzinne strony
ale o Mrągowo raczej nie zahaczymy:roll:

mayetschka
16-07-2009, 12:48
w sobotę wybywamy w okolice Mrągowa (no chyba że się dzieciakom choroba nawróci) na kilka dni :D
A na Mazurach coraz więcej mam chustuje a kareia już lika podała :) Zapraszamy :D

dorulka
16-07-2009, 13:27
z Mrągowa do Olsztyna też rzut beretem :D zapraszamy na spotkanie KK
więcej tu http://www.chusty.info/forum/showthread.php?p=292920#post292920
a ja sama pochodzę z Mazur, a dokładnie z Węgorzewa, męża mam z Kętrzyna i niedługo wybieramy się w rodzinne strony
ale o Mrągowo raczej nie zahaczymy:roll:

Dziekuje za zaproszenie;-) Postaram sie namowic m. na wyjazd na najblizsze spotkanie:-)

stjepa
16-07-2009, 16:16
my od 20tego w Wilkasach kolo Giżycka, a od 31 w Cierzpietach w gminie Piecki

mayetschka
16-07-2009, 23:01
Ja sie chetnie piszę na spotkanie w Mrągowie i teraz i w sierpniu :D
Dajcie znac dziewczyny czy chętne jesteśmy to sie konkretnie umówimy :)

hexi
16-07-2009, 23:24
ja sie pisze na sierpniowe spotkanie :)
tylko ja teraz cos malo chustowa jestem :lol::cryy:
ale jesli trzeba zabawki zabiore - piszcie jakie bo wszystkich nie wezme ;) :ninja:

dorulka
16-07-2009, 23:33
Ja sie chetnie piszę na spotkanie w Mrągowie i teraz i w sierpniu :D
Dajcie znac dziewczyny czy chętne jesteśmy to sie konkretnie umówimy :)

Ja jeszcze na urlopie ( w sierpniu juz na wychowawczym), wiec siedze w miescie caly czas.

A nauczycie mnei obslugi chusty kółkowej?

iffi
16-07-2009, 23:35
Ja jestem cały rok :) Tylko na urlopik krótki wyjeżdżam za tydzień na tydzień, a potem to raczej w Giżycku :) Jakby się udało jakieś spotkanko urządzić to chętna jestem jak najbardziej, bo do Olsztyna dawno nie jeździłam na spotkanie :)

olazola
17-07-2009, 00:16
Od poniedziałku zapuszczam się w głębokie Mazury - Dubeninki koło Gołdapi, może ktoś tam bywa?

mayetschka
17-07-2009, 13:13
hexi wiec mam nadzieję do zobaczenia :) a z zabawek.. hmmm ...pewnie Perełkę bym pomacała... i len... :rolleyes:
stjepa to może na sierpniowe macanko w Mrągowie dasz się namówic :ninja:
dorulka obsługi kółkowej mogę nauczyc :D i jutro do teściowej raczej jedziemy, więc... w tygodniu w Mrągowie, gdzieś na placu zabaw... :mrgreen:
iffi oj dawno Was nie było... dawno...
olazola w piękne okolice jedziesz... uwielbiam Gołdap, ale trochę daleko...

iffi
17-07-2009, 19:15
Jak będziecie się umawiać w Mrągowie to dajcie znać, po pracy mogłabym podjechać na chwilkę :) A jak ktoś będzie w Giżycku to zapraszam na kawkę :)

pszczoła
19-07-2009, 21:57
Od ponad tygodnia siedzę w Giżycku. Noszę głównie w Manduce i mam dośc bycia dziwadłem (jakoś w Toruniu mi to nie przeszkadzało).
U Adama jakaś pani rzuciła się pomóc mi wpakowac malą na plecy mimo moich słabych protestów. Wpakowała jej nogę w szelkę:roll:
Nie widziałam nikogo zachustowanego d tej pory.

iffi
19-07-2009, 22:33
O! No ja ostatnio noszę w chuście głównie na wiejsko-leśnych spacerach. Po mieście to raczej z wózkiem się kręcimy, chyba że konkretnie muszę gdzieś iść np. na pocztę czy do sklepu. A gdzie jesteś w Giżycku? U rodziny, w hotelu, na łódce? Może Cię gdzieś wypatrzę, skoro takie z CIebie dziwadło hihi ;) A w Giżycku to tylko siebie zachustowaną widziałam, nie licząc jednej pani z okropnym nosidłem i raz kilka lat temu pani z bebe-lulu ;)

dorulka
19-07-2009, 22:39
Ja u siebie tez tylko siebie zachustowaną spotykam:-)

pszczoła
21-07-2009, 00:13
A gdzie jesteś w Giżycku? U rodziny, w hotelu, na łódce? Może Cię gdzieś wypatrzę, skoro takie z CIebie dziwadło hihi ;)

U rodziny. Dziś pól dnia spędziłam w mieście z manducą:) i dwójką dzieci:mrgreen: W niedzielę wybywamy, może się gdzieś miniemy. Matka z turkusową manducą i dwójką dzieci to ja (raczej), uderzaj śmiało;-)

karolinka251
21-07-2009, 09:37
Ja pochodzę z Ełku:-) i będę tam od 10 sierpnia

bob.budowniczy
21-07-2009, 14:55
A ja właśnie nad jeziorem Gim niedaleko Olsztynka. W całym ośrodku tylko ja zachustowana wieczorami śmigam, ale do tej pory same pozytywne komentarze, mimo,iż ośrodek typowy dla mam z dziećmi i dziadków z wnukami.
A od soboty ruszam pod Olecko, też na tydzień.

iffi
21-07-2009, 19:49
U rodziny. Dziś pól dnia spędziłam w mieście z manducą:) i dwójką dzieci:mrgreen: W niedzielę wybywamy, może się gdzieś miniemy. Matka z turkusową manducą i dwójką dzieci to ja (raczej), uderzaj śmiało;-)

O :) Tylko w ciągu dnia to ja raczej w pracy, chyba że późnym popołudniem gdzieś się zakręcimy ;) A my to ostatnio w APLX Lotus biegamy, więc jak Ty nas zobaczysz to również daj znać :)