PDA

Zobacz pełną wersję : piwrwsza noc za nami



swebe
02-03-2008, 11:08
hej dziewczeta!
dzis moja Hela ( 3mc za chwile ) spedzila pierwsza noc w bumgenius ( Ania - respect!) i jestem bardziej niz zachwycona. moj chlopak stwierdzil ze mi odbilo na pieluchowo:) Dziecka miala dupke jak balon ale wreszcie wiem jak pachna jej siski!
mam pytanie czy takie wkladki i pieluszka zapakowane do plastikowego kubla nie zaczna smierdziec na calego i sie psuc? czy wystarczy kropelka olejku herbacianego? pranie jutro.
ah oczywiscie tez witam drogie Panie, po dlugim podgladactwie czas na aktywnosc!

mart
02-03-2008, 13:42
hej!
ja nie Ania, ale odpowiem - u nas pranie pieluchowe leży w łazience w pojemniku plastikowym z ikei z dziurką w pokrywce. pierzemy co 1,5-2 dni i nic się nie dzieje. zapach czuć tak naprawdę dopiero przy ładowaniu do pralki. przed 2-3 dni wg mnie nie ma prawa się nic "popsuć" - nie trzymałabym tylko użytych pieluch w żadnym szczelnie zamkniętym pojemniku/worku/folii.
olejek można wkroplić na dno pojemnika na pranie - na pewni nie zaszkodzi :D
nie mam tylko doświadczenia za dużego z przechowywaniem pieluszek po kupkach - wstępnie oczyszczonych. przy używaniu z papierkami na pewno łatwiej, więc polecam.

Anna Nogajska
02-03-2008, 14:48
potwierdzam co powiedziała mart:).
cieszę się, że jesteś zadowolona.

powodzenia w dalszych próbach!