PDA

Zobacz pełną wersję : ciemo-zielona Nati (Amazonia) jest cieńsza ?



jana
13-07-2009, 17:41
od innych Natek pasiakowych? miałam okazje macać tę Natkę i nie mogę się oprzeć wrażeniu , że tak właśnie jest- jest cieńsza i się trochę mechaci- miałam wcześniej marsylię, testowałam tez toscanię i były inne:confused:

witbor
13-07-2009, 17:48
Tak, mechaci się lekko i jest raczej cienka - ale z pasiastych Natek tylko Amazonasa miałam, więc odniesienia brak :hide:

Natalia
13-07-2009, 18:51
Chodzi Wam pewnie o Amazonię Nati. :) Amazonas to nazwa innej marki chust. Pasiaki Nati różnią się między sobą. Amazonia jest według mnie średniej grubości wśród pasiaków Nati, które ogólnie są raczej cienkie.

Natalia
13-07-2009, 18:59
Pilingowanie czyli inaczej mechacenie się jest naturalną cechą bawełny, niestety. Mam wrażenie, że w jedwabiu, lnie czy perełkach jest tego mniej.
Warto przy bawełnianych chustach unikać tarcia, zwłaszcza silnego, np. przy praniu plam, praniu przy mało napełnionym bębnie pralki czy ocieraniu się polara/kurtki wierzchniej o powierzchnię chusty. Już powstały meszek można przyciąć płaskimi nożyczkami. :)

anifloda
13-07-2009, 19:03
Pasiaki Nati różnią się między sobą. Amazonia jest według mnie średniej grubości wśród pasiaków Nati, które ogólnie są raczej cienkie.

A możesz napisać, które kolory są cieńsze?

ekspreskawowy
13-07-2009, 20:25
Mnie ten meszek nie przeszkadza, boję się do Amazonii podchodzić z nożyczkami bo jeszcze mi się omskną :hide:

jana
14-07-2009, 10:31
Natalio, oczywiście amazonia :) już poprawiłam
Poza tym coś mi sie wydaje, ze i tak ją sobie kupię, bo kolory sa po prostu boskie !! Absolutnie mnie zachwyciła. Marto(Expresiedokawy ;) ,dzieki Tobie :)

ekspreskawowy
14-07-2009, 12:51
Asia, cudze chwalicie swego nie znacie - ja urabiam Małżonka o fundusze na Eibe bo do tej pory nie mogę się otrząsnąć :ninja:

jana
14-07-2009, 22:57
Asia, cudze chwalicie swego nie znacie - ja urabiam Małżonka o fundusze na Eibe bo do tej pory nie mogę się otrząsnąć :ninja:

hehe, moje eibe bardzo kocham, bo jest własnie takie jakie byc powinno:) przez nie ciągle lany nie moge złamać ;)
a poromansować z innymi zawsze mozna :hide:
ps.pisze do Ciebie priva :)

Dagmara
14-07-2009, 23:03
Mam wrażenie, że w jedwabiu, lnie czy perełkach jest tego mniej.



To kiedy ten jedwab :ninja:

jana
14-07-2009, 23:13
To kiedy ten jedwab :ninja:

nie zauważyłam przemyconej informacji :oops:
ale się nam Nati rozwija cudnie :cool: