PDA

Zobacz pełną wersję : do zadan specjalnych...



hexi
01-03-2008, 13:25
witajcie,
tak jak wspominalam nie moge sie zdecydowac jaka chuste kupic....
mam w domu 12kg szczescia i przybywa go z kazdym dniem :lol:
nosic chce dalej ale moja nairobi przestaje wytrzymywac takie obciazenie...a moze to raczej ja przestaje, cos mi ostatnio rece dretwieja w chuscie ;)
z tego co wyczytalam dla ciezszych dzieciakow sprawszaja sie storczyki, lany, didymosy...
i nie tu zaczyna sie problem...
ktora z nich najlepiej przenosi ciezar? jakie sa wasze doswiadczenia?
:help:

kajkasz1
01-03-2008, 13:44
Bez dwóch zdań Lana.

Lovrita Bornita Rokita
01-03-2008, 13:51
Moj syn wazy 13 kg. Nosze go w starej Nati i nie mam problemow.
Wkrotce dotrze do mnie MT Tulikowo i krotki Girasol, i wtedy zobaczymy.
Mysle, ze w czym kolwiek bedzie sie nosilo takie "Klocuszki" to i tak ich waga w koncu da o sobie znac.

tonieja
01-03-2008, 16:02
A może Babylonia. Wprawdzie moja Mili ma dopiero 8)) 8kg, ale moim zdaniem BB bardzo dobrze nosi. Miałam Girasola i Storcha Inkę i Ulli, ale jak zamotałam w Babylonię to czułam zdecydowaną różnicę. Jakby kilogramów ubyło :D No i cieniutka, idealna na lato.

Zuzia
01-03-2008, 16:13
Ja mam porównanie starej i nowej Nati oraz Storcza. Wszystkie podobne, dobrze się mota, nie trzeba dużo czasu na dociąganie i rozprostowywanie materiału.

hexi
01-03-2008, 16:53
dzieki :D
hmmm...lane bede musiala w takim razie pomacac...coraz bardziej mnie kusi :)
cienka bede miala vatanai wiec ta moze byc dowolnie gruba.
wiem ze ciezarek predzej czy pozniej daje o sobie znac...tylko ja bym wolala zeby to bylo pozniej bo z psowatym na dlugie spacery w teren sie wypuszczamy i nawet jakbym chciala isc z wozkiem nie mam szans :) poza tym np na wystawach na wozek miejsca nie ma i caly czas mam wrazenie ze Sawcio za nisko w spacerowce jest, a tak jak psom ufam tak ich wlascicielom nie koniecznie...nigdy nie wiadomo czy psa wychowali i jak na dzieci reaguje...
jednym slowem chusta na dlugie noszenie plecaczkowe :)

lola_22
01-03-2008, 23:02
poza tym np na wystawach na wozek miejsca nie ma
ha - a wybieracie sie moze na marcową wystawę do katowic do spodka ? Jesli tak to przyjdę obejrzeć Twoje psie cudo ;-)

hexi
02-03-2008, 01:02
niestey na marcowej nas nie bedzie mam nadzieje w tym czasie wygrzewac sie gdzies na sloneczku 8)) :D (z zielona jak trawka teesta ;) )
ale na pewno w tych okolicach sie pokarzemy jeszcze w tym roku to bede trabic wszem i wobec z zaproszeniami :)

alina
02-03-2008, 09:30
Nie wiem, czy kojarzysz Hanti z tego forum, ona nosi dość ciężkie dziecko w Babylonii (ok.18kg) i bardzo tę chustę sobie chwali.

babolek
03-03-2008, 01:08
albo Mei - tai :D my co prawda poki co na krotko ale MT jest baaaardzo wygodny :)

hexi
04-03-2008, 00:18
no i dylemat rozwiazany od dzis mieszka u mnie sliczna zielono-oliwkowa lana :)
juz sie nie moge doczekac kiedy wyschnie :)
pierwsze wrazenie supper, material jakby sie...kleil, trzyma swietnie, dziecko na prawde magicznie traci na wadze...dla mnie super!
a i spotkanie bylo szalenie mile, dzieki dziewczyny za tak mile przyjecie, ilosc chust nieco mnie oszolomila ale maz sie ucieszyl ze na rocznice slubu taki fajny prezent mi znalazl ;)
teraz tylko czekam na cieniutka teeste do kompletu i moge ruszac na podboj swiata 8)) :lol:

Vega
04-03-2008, 07:52
Hexi - nam też było bardzo miło Cię poznać :)
To jak już Lana wyschnie i się omotacie liczymy na zdjęcia i wrażenia z noszenia :)
I zapraszam na spacerek jak już będzie fajniejsza pogoda... bo dzisiaj coś niefajnie :(

hexi
04-03-2008, 23:43
WYSCHLA!!! :D :D :D
ale fajnie, nawet moj padajacy na nos synus byl zadowolony :)
jutro idziemy w niej na spacer dluuugi to sprawdzimy ja "w akcji" na razie po domu...mmm... porownanie mam tylko do hoppa, ale to jak niebo i ziemia, hopp teraz wydaje sie taki...luzno utkany i rozciagliwy w porownaniu z lana.
uwielbiam miec nowe szmatki, od wczoraj chodze cala w skowronkach i nawet przeprawa w urzedzie paszportowym nie mogla zepsuc mi chumoru :D

ania_34
05-03-2008, 08:05
Rewelacyjnie wyglądacie...
Chusta bardzo Wam pasuje, no a ten dodatkowy model - zabójcze zdjęcia!
Niech się dobrze nosi (na pewno będzie!) :D

dominik_a
05-03-2008, 08:47
Sliczna chusta i wy pieknie wygladacie.
Uwielbiam takie kolory.
Widze, ze nie tylko syn chetny do noszenia :wink:

A jaka fajna bluze ma Ksawery! Extra ten kaptur.

anaga
05-03-2008, 10:24
super kolory i piekne zdjecia! a jaki pies ogromny 8))

agata_t
05-03-2008, 10:58
super chusta, oj, coraz bardziej podobają mi się zielenie... Pięknie wyglądacie :D

hexi
05-03-2008, 22:07
dziekujemy slicznie :D


dzis chusta przechodzila chrzest bojowy i.... moje plecy ja uwielbiaja, Sawcio chyba tez, w kazdym razie nie marudzil i slicznie spal a mama latala od fryzjera do banku itd az do 18 :)

Vega
11-03-2008, 20:45
Super Wam pasuje :) A bluza faktycznie super :) Chcę taką samą - są jeszcze takie jak na Tymka ?

hexi
11-03-2008, 21:38
dziekujemy :)
sprawdze, ostatnio byly :)

hexi
26-03-2008, 20:53
JEST!!!!
dlugo kazala na siebie czekac :roll: :D ale w koncu JEST!

jest piekna, cieniutka w kolorze glebokiej czerwieni :D
nie oparlam sie i zamotalam zaraz po wyjeciu z pudelka,
jakby nie bylo materialu :shock: ale wymaga dokladnosci w wiazaniu, szczegolnie przy moim ciezarku :wink: na lato po prostu swietna, jest tak dluga(5m) ze ogony prawie do kostek mi siegaja ale to tylko dodaje jej uroku, czuje sie jak W sukience letniej ktora ma powiewac na wietrze...oj jak ja lubie nowe szmatki :D 8)) :D
to teraz do pralki i suszenie, zobaczymy jak bedzie mieciutka potem

wszystkie moje skarby razem :
http://img229.imageshack.us/img229/2572/dscn6972fm4.jpg (http://imageshack.us)

lola_22
26-03-2008, 21:59
piekne ! i to ze koira dotarla na czas to efekt sil nadprzyrodzonych chyba - chustowych wrożek ;-)
noscie sie dowlo i niech wam dobrze służy kazdy cm z tych 5 m !!!