PDA

Zobacz pełną wersję : Moje Tulikowe cudo :D



polaquinha
01-03-2008, 12:18
Ok, nie chcialam sie nim chwalic poki nie bedzie na prawde moj...ale nie wytrzymalam!!

Oto on super dizajnerski i unikatowy - z moja wymarzona tecza i z cudnym panelem (w tym materiale zakochalam sie po prostu. Juz nie moge sie doczekac na jego przybycie :)

Prosze zwrocic uwage na ten przedluzony zaglowek i petelki! :D

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... e7712.html (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d76ed5d177de7712.html)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... bf0e2.html (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/960c0cddf07bf0e2.html)

Prawda, ze piekny??

Aniu, jeszcze raz dziekuje :D

polaquinha
01-03-2008, 12:28
ale czad wlasnie listonosz gom przyniosl!!

ProzacVodka
01-03-2008, 12:29
cu-do-wny!
jak tak oglądam to coraz bardziej nabieram smaka na autorskiego MT 8))

polaquinha
01-03-2008, 12:34
jest bossssski!

a jaki wygodny, od razu sie zamotalismy. Manuel szczesliwy. Ja tez :D
Szkoda,ze taka pogoda do duszy bo bysmy zaraz gdzies wyskoczyli.

ania_34
01-03-2008, 12:49
A ja myslałam, czy to Twój ten tęczowy?
Bo pamiętam, jak Ci się podobał ten różowy z tęczą...
Jest piękny!!
A motylek....
Cudo po prostu...
A materiał na drugiej stronie to tez mój faworyt:)

agata_t
01-03-2008, 12:52
super optymistyczny :D

polaquinha
01-03-2008, 13:32
No wlasnie ta tecza na serafinkowym mnie tak zachwycila ze chcialam koniecznie miec swoja :) No i mam! I do tego z motylkiem. A sloneczko ma mnostwo sloneczkowych promieni (na zdjeciu tego nie widac).

A szczegoly wykonczenia? Tego nie sposob opisac -trzeba miec w rekach i obejrzec dokladnie,zeby docenic gre kolorow i rozmaitosc sciegow... To mistrzostwo.
Po tym MT i po podziku od Nelles moge to powiedziec, ze jestem 100% fanka polskiego rekodziela i zawsze bede popierac bo naprawde warto!


A uwierzycie mi jak Wam powiem, ze moj syn -prawie dwulatek- USNAL mi w tym MT?
Przytulil sie do maminych plecow i...odlecial w karaine snow :)
Czy potrzeba lepszej rekomendacji dla tego, jak komfortowy jest MT by Tulikowo? Chyba nie!

Lovrita Bornita Rokita
01-03-2008, 13:47
Tak wlasnie przypuszczalam, ze to bedzie twoj MT! :D Piekny! A popatrz jaka zbieznosc naszych MT - twoje pnacza na czarnym, a moje na bialym tle. Czy my moze jestesmy spokrewnione, bo zbieznosci coraz wiecej... 8))

polaquinha
01-03-2008, 13:55
Lovrita, dokladnie to samo powiedzialam 5 sekund temu mojemu malzowi- mamy dokladnie ten sam material na naszych MT Ty bialy a ja czarny! I do tego nasze MT uszyte w tym samym czasie :D A przeciez sie nie umawialysmy!

BTW- skad jestes (o PL mi chodzi)?
:D

Lovrita Bornita Rokita
01-03-2008, 13:59
He he, jak napisalas, ze twoj MT juz sie szyje to juz wiedzialam, ze "cos" sie szykuje 8))
Poznanska pyra jestem, ale przyszywana, bo mama z Kutna, a tata z okolic Wrzesni. A Ty?
P.S. I po prostu musimy sie spotkac!

polaquinha
01-03-2008, 14:07
Koniecznie!! :D Kiedy bedziecie w Polsce?

Ja z Lodzi. Mama z okolic Piotrkowa, tata w sumie tez.

Moze jakas dalsza rodzina?? :)

Lovrita Bornita Rokita
01-03-2008, 14:12
Moze jakas dalsza rodzina?? :)

He he, biorac pod uwage wszelkie zawirowania historyczne, wedrowki ludow itp. moze kuzynkami jestesmy 8))

Do Poznania mam zamiar z Malym na wakacje przyjechac - nie ma to jak wakacje w PL :mrgreen:

Zbieznosci kolejne widze:
Manuel: 1 rok, 9 mies., 17 dni
Lovre: 1 rok, 9 mies., 10 dni
Na forum zalogowalas sie dzien przede mna i juz Chustofanka jestes! Gratuluje!

polaquinha
01-03-2008, 17:07
Na forum zalogowalas sie dzien przede mna i juz Chustofanka jestes! Gratuluje!

Ania z Tulikowa
01-03-2008, 17:35
Widzę, że dziś tulikowe oblężenie forum jest ;)
Polaquinha cisze się, że już go masz,niech się dobrze nosi.
Wiecie co najbardziej lubię w tym całym maiteikowaniu - Waszą radość jak już zobaczycie co uszyłyśmy :D

polaquinha
01-03-2008, 17:38
A radosc jest doprawdy szczera :D

Lovrita Bornita Rokita
01-03-2008, 18:51
podobne plany na przyszlosc
:wink:
Moze wiec i w podobnym czasie zaciazymy :wink: Zycze Tobie i sobie tego jak najpredzej!

Lovrita Bornita Rokita
01-03-2008, 18:52
Ach i zrob fotki na zywo w nowym MT i w nowej fryzurce! :D

julka_as
01-03-2008, 20:11
MT prześliczny!
Też czekam na fotki.
A ja się dziś szykowałam na podziwianie Twojego podka, na spotkaniu, a Ty nie dotarłaś :oops: Czyżby pogoda Cię wystraszyła!?
Sporo dziewczyn było, no i przede wszystkim Aniamama

polaquinha
01-03-2008, 20:16
Nie tyle pogoda co spioszek Manuel! Spal 3,5 godziny! Skubaniec moj kochany maly! Baaardzo przepraszam,zem zawiodla z tym podem.

julka_as
01-03-2008, 20:21
Mnie trochę wypad do Manufaktury w niedzielne popołudnie przeraża - tłumy ludzi i wirusów (przy obecnej porze roku), więc póki co nie jestem zdecydowana czy będę...
Do tego mój mąż wybywa na cały weekend, więc czekał by mnie wypad z dwójką dzieciaków.
Zdecyduję pewnie jakoś pod koniec tygodnia.