PDA

Zobacz pełną wersję : bry :)



hexi
01-03-2008, 01:36
w koncu po wielu niepowodzeniach udalo mi sie zalogowac :)
forum przeczytalam juz od deski do deski :)
ale od poczatku, chustomania zarazilam sie....hmmm wlasciwie zarazila sie moja mama kiedy bylam niemowlakiem i zafundowala sobie chuste z przescieradla :) wiec naturalna koleja rzeczy moj synek jest noszony od samego poczatku, najpierw w bebelulu...ale to zdecydowanie nie bylo to o co mi chodzilo, potem w hoppie nairobi i tak zostalo do dzis :)
teraz czekam na moja druga chuste letnia i sliczna czyli Vatanai teeste :beat:
i staram sie zdecydowac czy chce lane czy stocha :roll:
maz o dziwo dal sie przekonac bez protestow do nowych nabytkow...moze dlatego ze sam tez mota jak tylko ma okazje :)

Vega
01-03-2008, 08:55
Witamy :)

WOW - ale masz malutkiego pieska...

Tak na pierwszy rzut oka, następną chustę kup koniecznie dł jakieś 4,4, 4,2 albo nawet 3,7 m - bo masz niesamowicie długie ogony przy podwójnym x - więc przy prostszych wiązaniach będziesz się musiała kilka razy oplatać nadmiarem chusty :)

Jasnie Pani :)
01-03-2008, 09:26
Witamy i zapraszamy do klikania :wink: Chyba pierwsza chustomama tutaj, ktora chustuje w drugim pokoleniu :applause: :applause: :thumbs up: :thumbs up:




WOW - ale masz malutkiego pieska...



hehe, do chusty go :lol: beda mniejsze ogony, ale za to trzy :lol: :lol:

Agnen
01-03-2008, 09:50
No witaj!
Fajnie że masz tak pozytywnie nastawioną rodzinę. Nawet psu się podoba
8))

agata_t
01-03-2008, 09:54
witaj :D Będąc tutaj na pewno wiele razy będziesz się zastanawiała nad nową chustą :lol:

ProzacVodka
01-03-2008, 10:41
Witamy, witamy :)

agrescik
01-03-2008, 10:44
:vagen: :vagen: :vagen:
i my witamy serdecznie. ładnie wygladacie :D

hexi
01-03-2008, 11:17
dziekuje za tak mile przywitanie :)

teeste juz zamowilam 4m :) mialo byc 3,5 ale w tak krotka maz by mi sie nie zmiescil ;) jakos tak sie zlozylo ze meza psa i samochod mam duuuze (rekompensuje swoj mikry rozmiar ;) )
a psiatko...on pierwszy wlazlby do chusty :) poza tym jak tylko widzi ze motam Sawcia leci po smycz :)
a najbardziej pozytywnie nastawionee mam dziecko...juz sasiedzi pytali czy on kiedykolwiek oczy otwiera w tej chuscie czy zawsze spi :)

Bogusia
01-03-2008, 11:31
witamy. TO powinniśmy zacząć wątek - chusta i pies :) Pozdrawiamy

polaquinha
01-03-2008, 12:04
Witaj i uklony dla Mamy, ktora musiala byc niezla wolnomyslicielka na tamte czasy :)

hexi
01-03-2008, 12:15
z opowiesci wynika ze ja bylam dzieckiem przylepnym-narecznym a mama nasluchala sie od swojej babci jak to cyganki dzieci nosily...i postanowila sama sprobowac :) i sie spodobalo :)
a watek psowy nie ma sprawy 8))
moje chlopaki co prawda czesciej razem buszuja po dywanie niz chustuja ale moze psu chuste zawiaze i bedzie nowy sposob noszenia ;)

ithilhin
01-03-2008, 12:17
witamy!

a masz moze jakies zdjecia swoje z niemowlectwa w chuscie? furore bys zrobila :-)

ps. bardzo ladny plecaczek.

hexi
01-03-2008, 13:13
niestety zdjec nie mam :) ale za to opowiesci rodzinne zostaly jak to mama cyganskie dziecko ze mnie robila i jak rozpuszczala ;)
ja swoja droga tez juz sie nasluchalam ze wyrodna matka jestem....przywyklam

ania_34
01-03-2008, 14:01
Witaj!
Ślicznie wyglądacie - w chuście,a i piesek robi wrażenie :D

malgosiak
02-03-2008, 16:21
witajcie, fajnie ze dolaczaja kolejnie chuscioszki i................. psiarze :lol:

anaga
02-03-2008, 16:50
witaj, super zdjecia :)