PDA

Zobacz pełną wersję : Czy dobrze? - Nasze pierwsze plecaczki



MamUsza
10-07-2009, 21:29
Witajcie!!

Przyszła u nas pora na plecaczek.
Walczymy z nim jak na razie: przy długim wiazaniu bąbel marudzi, i za długo tez nie da sie ponosić (mam model nie zasypiający na rękach:rolleyes:)
Plecak pierwszy motany przy pomocy męza, drugi samodzielnie - mam problem z utrzymaniem chusty na karku małego- zsuwa sie popdostu, a nie dosięgam by naciągnąć - moze tak być?

Mayka1981
10-07-2009, 21:35
o ja Cię... mamy dzieci w podobnym wieku i Ty już swojego wrzuciłaś na plecy? a mój mi się wydaje taki malutki jeszcze...:hide:

więc ja sie na plecaczkach nie znam ale wygladacie super

a tak OT to się umawiałyśmy daawno temu na wymiankę ale ja ciągle bambusa potrzebuję bo komuś coś demonstruję i rozstać się po prostu nie mogę:oops:

ithilhin
10-07-2009, 21:40
piekny plecak, brawo!!!! :thumbs up:

jedyne co to, juz po zwiazniau popraw nozki, ale to naprawde minimalna, kosmetyczna uwaga, bo wcale zle nei sa.
ale jak kolanka wyzej to pupka "wpada" i jest wygodniej.

te pole musisz po prostu od poczatku miec wysoko na plecach dziecka, wtedy nie powinna sie zsunac.

MamUsza
10-07-2009, 21:41
Z wymianką- poczekam:) mam juz swojego pierwszego tkacza więc jestem happy.

I jesli chodzi o dzieci w podobnym wieku - mój kochany klocuszek ma 9 kg i okolo 80 cm wzrostu!

Mayka1981
10-07-2009, 21:51
Z wymianką- poczekam:) mam juz swojego pierwszego tkacza więc jestem happy.

I jesli chodzi o dzieci w podobnym wieku - mój kochany klocuszek ma 9 kg i okolo 80 cm wzrostu!


:op:no nieźle, to mój z niecałymi 68cm i 6.5kg jest jednak do tyłu:lol: ponoszę go na brzuchu w takim razie bez wyrzutów sumienia:mrgreen: