PDA

Zobacz pełną wersję : Który plecak?



olazola
09-07-2009, 00:48
No właśnie który plecak zawiązać, żeby dziecko było wysoko. Wszystko przez mojego męża, który Alę nosi na barana, no i moje plecaczki są beee, a może dlatego, że mamy bunt, raczkujemy na całego i teraz wstajemy, moje dziecko musi być w nieustannym ruchu. Jak na razie wiążę plecak z krzyżem, bo inny jest niewykonalny, muszę na początku zawiązać chustę, żeby dziecko mi nie uciekło z pleców, taki egzemplarz. Więc jak to zrobić, żeby było wysoko, czy to kwestia rodzaju wiązania, czy odpowiedniego ułożenia dziecia na początku. A już tak się cieszyłam, że te plecaczki mi nawet wychodzą, bo myślałam, że nigdy się nie odważę.

ithilhin
09-07-2009, 07:32
fajnie,, ze wychodza :-)
plecak z kryzem jest generalnie nizszy niz prosty plecaczek, ale tez troche od umiejscowienia dziecia na plecach zalezy.
ja bym probowala z prostym. albo na biodrze na razie nosila.

Dagmara
09-07-2009, 08:38
Plecak Hanti :)

garlicgirl
09-07-2009, 09:08
też tak mam, że w prostym łatwiej mi ulokowac wysoko dziecko, tak, żeby ponad moimi ramionami widziało co się dzieje z przodu, inaczej mogą sobie w ogóle darować wiązanie ;)

olazola
09-07-2009, 23:20
To będę próbować, choć łatwo nie będzie, chyba wiek nie najlepszy. Jesteśmy na etapie "szkoda, że nie da się zasnąć na stojąco".