PDA

Zobacz pełną wersję : Otulacze Bambinex one size - proszę o opinie



herbal2
05-07-2009, 23:02
Chcę zamówić na próbę, zastanawiam się jednak czy nie będą wielkie na pupie 2 miesięcznej dzidzi? No i jak się sprawują, będę wdzięczna za opinie.

AgaPe
06-07-2009, 22:57
Ja mam i używam na pupie miesięcznej Lu. Zaczęłam, jak miała jakieś 2 tygodnie - sprawdzają się świetnie! Mimo, że patrzyłam na to dość sceptycznie :)

AgaPe
06-07-2009, 22:58
A przy okazji - Twoje szczęście jest dokładnie o miesiąc starsze od naszego :D

mamru
06-07-2009, 23:07
zgadzam się z AgaPe! Super leżą na małej dupince, jak i na dwulatkowej pupce :) i migusiem schną! Szybciej niż pul imse vimse. Aaaa no i fajna cena jak za otulacz one size :)

herbal2
06-07-2009, 23:14
Dziewczyny, super, że napisałyście, w takim razie zamawiam. Oprócz tego myślę o jakiejś wełence, np gatkach Storchenkinder, czy to też dobry wybór? Z tego co czytałam, to bardzo chwalona rzecz:)

mamru
06-07-2009, 23:43
storcheny bardzo chwalone! Polecam! Mam :applause: dużo lepsze niż disana, ale to poczytasz tu: http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=13136

Pasiata
07-07-2009, 09:09
Ja też mam Bambinexy - Tosia ma dużą pupę ośmiomiesięczniaka i leżą świetnie. No i wygląda na to, że jeszcze nam dobrą chwilę posłużą. Schną rzeczywiście rewelacyjnie. Jak dla mnie inwestycja lepsza niż IV.

Mamusia Jasia
07-07-2009, 10:01
A ja jakoś nie jestem z niego zadowolona, przecieka i wydaje się mały (mój syn waży 9 kg). Wolę IV.

herbal2
07-07-2009, 12:15
A ja jakoś nie jestem z niego zadowolona, przecieka i wydaje się mały (mój syn waży 9 kg). Wolę IV.

Materiał przepuszcza wilgoć czy gumki nie trzymają i zawartość się wydostaje na zew.? Kurcze blade już głupieję :duh:

wanderluster
07-07-2009, 22:50
Moje dziecię ma rok i waży prawie 11 kg. Otulacze niby pasują, ale rzepy się odginają (jak siada, rusza się), i drapią nóżki :(

Mamusia Jasia
08-07-2009, 06:30
Materiał przepuszcza wilgoć czy gumki nie trzymają i zawartość się wydostaje na zew.? Kurcze blade już głupieję :duh:

Materiał szybko wilgotnieje, zwłaszcza w kroku, po boczkach i przy rzepie na brzuszku. Przy otulaczach IV mi się to raczej nie zdarza. Gumki są ok, trzymają mocno tylko jeśli to ma być otulacz dla noworodka to nie polecam bo nie ma on zabazpieczeń - falbanek tak jak Imse Vimse i rzadka kupa może wypłynąć.

omniemka
17-09-2009, 13:21
Co do rozmiaru to pasuje zarówno dla miesięcznej jak i dwuletniej córki (13 kg) z tym że dla starszej to jedynie z jakaś cienką pieluchą np z tetrówką pasuje, formowana się nie zmieści :(
Nie przecieka ale szybko wilgotnieje. Moje obawy odnośnie tego otulacza dotyczą rzepów - jakieś takie grube i obawiam się ze dla siedzącego niemowlaka mogą być niewygodne :( dla leżącej jest OK i dla biegającej tez OK. Nie wiem jak trwałość rzepów - czy naprawdę na 2 lata wystarczą

nowa_aleksandria
26-07-2011, 22:36
odkopałam temat
mam otulacz bambinex i w zasadzie wolę go od blueberry onesize bo jednak rzepy są dla mnie wygodniejsze niż dziesiątki napów ;) Niestety pul nad rzepem ciągle się wywija i drapie małą w brzuszek - musze go poprawiać często. Jest na to sposób?

holly
30-12-2011, 01:50
bardzo dobry otulacz, na 2 miesiecznej dzidzi jest ok ;)