PDA

Zobacz pełną wersję : Kupilam a teraz sie boje!



perfect-woman
27-02-2008, 11:56
HA!!

Tak to jest z babami ;)

Kupilam chuste NATI (poczytalam opinie) bo jest niedroga, wedlug was dobra i kolorki mi odpowiadaja ;)

No i teraz sie stresuje czy bedzie dobrze?!?!
czy dam rade nosic Zuzie?!?!
Czy ona bedzie chciala siedziec w chuscie?!?
I miliony watpliwosci tlyka mi sie po glowie...
ehhh...

Jak tylko przyjdzie napisze jak bylo :D

Ps. co trzeba zrobic najpierw z nowa chusta? wyprac?!? prasowac?!?! Prac w plynie do plukania?

kajka78
27-02-2008, 12:12
najpierw obfocic, zamotac dziecia i obfocic ponownie;))))))))

a potem wyprac, wyprasowac i nosic jak dlugo sie da;)))))))))))

nelles
27-02-2008, 12:12
Spokojnie, dasz radę na pewno :D

A gdybyście sie jednak nie polubiły (w co szczerze wątpię) to chętni na chstę na pewno się znajdą :D

Ana początek chustę musisz wyprać (ja dodaję płyny do płukania ale to dlatego że do każdego prania daję)

alina
27-02-2008, 12:30
W instrukcji hoppa jest napisane, żeby nie używać płynów do płukania, czy to się tyczy tylko hoppa, czy jednak wszystkich chust?
Najlepiej ponoć prać chustę w orzechach, co też niniejszym czynię :)

aniac1
27-02-2008, 12:36
albo dodać sodę oczyszczoną do prania

Jazzoo
27-02-2008, 12:52
W instrukcji hoppa jest napisane, żeby nie używać płynów do płukania, czy to się tyczy tylko hoppa, czy jednak wszystkich chust?
Najlepiej ponoć prać chustę w orzechach, co też niniejszym czynię :)

Do wszystkich chust. Ja nie daje plynu do plukania, ale my mamy miekka wode. :)

Jazzoo
27-02-2008, 12:53
perfect-woman: napewno bedzie dobrze. :) I tak jak nelles pisze, jak sie jednak nie polubicie to chetni sie znajda i tylko pare groszy stracisz. :wink:

ProzacVodka
27-02-2008, 12:57
a którą nati?
ja mam kalahari ale jeszcze z tych starszych (ponoć nowsze sa z cieńszego materiału), Lena ma 13 miesięcy, 10kg i nosi mi się ją super.

Tylko że ona od małego przyzwyczajona.

Trzymamy kciuki.

perfect-woman
27-02-2008, 13:34
dzieki dziewczyny :)

bede miala Niagare bo ja kocham niebieskosci i blekity ;)

mam zamowionego poda u Nelles no i ta chuste... zobaczymy jak sie moja bedzie zachowywac i co lepiej jej podpasuje ;)

Lovrita Bornita Rokita
27-02-2008, 13:35
Bedzie dobrze! Ja Lovre tez pozno nosic zaczelam, ale Malemu sie spodobalo. I tez mam Nati - stary Sunset 8))

Lela
27-02-2008, 20:42
Mój Michaś też nie był oswojeony z chusta od urodzenia, miał już 4miesiące jak wsadziłam go pierwszy raz. Zanim doszła chusta, tez sie bałam co to będzie i czy pieniędzy nie strace. Nie powiem żeby od razu był zachwycony ale z czasem, powolutku krok po kroczku i teraz bez chusty życ nie możemy-OBOJE :lol:

lola_22
27-02-2008, 23:30
Ana początek chustę musisz wyprać (ja dodaję płyny do płukania ale to dlatego że do każdego prania daję)

ja podobnie - w ilosci duuuzo mniejszej niz zaleca producent ale zawsze. I jeszcze czasami susze w suszarce - idealny chustołamacz ;-) milego noszenia !!!

perfect-woman
28-02-2008, 10:07
Dzieki za rady :)
juz sie doczekac nie moge moze dzis chusta przyjdzie a jak nie to jutro :D