PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebuje rad.



mamaLiwii
03-07-2009, 22:35
Moje pierwsze wiązanie.Chusta pożyczona od Madzi.Czekam na opinie,oraz rady.Dodam,że młoda usnęła:)

przepraszam za zdjęcia złej jakosci sama sobie je robiłam.

ithilhin
03-07-2009, 23:01
gratuluje pierwszego wiazania :-)

mam dwie rady

zeby Tobie bylo wygodniej postaraj sie zakladac tak chuste, zeby nie byla skrecona na plecach, niektorym pomaga trzymanie za same krawedzie podczas przekladania i dopero [ptem ukladnaie na ramionach.

zeby dziecku bylo wygodnie postaraj sie rozciagnac obie poly chusty od podkolanka do podkolanka, tak zeby srodek chusty wypadal na srodku plecow.
wtedy latwiej ulozyc nozki w mniej "rozkraczonej" zabce - choc nie ma zdjecia z boku i tak naprawde po fotce trudno stwierdzic jak "wpadnieta" jest pupka (taki urok gadania przez net a nie na zywo)

wieicej o dociaganiu tutaj:
http://klubkangura.com.pl/dociaganie-2x

machma
04-07-2009, 01:09
A jedanak się udało :)
:applause:

mamaLiwii
04-07-2009, 15:09
NASTĘPNYM RAZEM -CZYT.WIECZOKIEM:) ZORBIE ZDJĘCIE Z BOKU.:)
myślałam,baa wiedziałam że jest źle..

ithilhin
04-07-2009, 15:47
wcale nie jest zle - przeciez sie udalo zawiazac!
i dziecko ma sie odbrze. i pozycja nie byla przeciez taka zla!

rady jak pisalam - ku wygodzie i optymalnosci.

Kasia
04-07-2009, 22:22
myślałam,baa wiedziałam że jest źle..

Ale dlaczego tak od razu myslisz? Wiecej wiary w siebie, w swoje umiejetnosci i w swoj instynkt :)

1. Dziecko udalo sie wlozyc? Udalo!
2. Nie wylazlo gora po 5 minutach? Nie wylazlo!
3. Nie wypadlo dolem? Nie wypadlo!
4. Nie masz odciskow na palcach od kurczowego zaciskania ich na chuscie? Nie masz!
5. Nie skarzysz sie na siniaki od wrzynajacej sie chusty? Nie skarzysz!

CZYLI JEST OK :)
:thumbs up:

a cala reszta to drobiazgi, wiesz, kolezanka Ithil lubi sie poudzielac :applause:

mamaLiwii
06-07-2009, 17:18
kochane kolejny raz wklejam zdjęcia.Czekam na Wasze cenne rady.Jestem pewna że jest źle,ale co?czekam na Wasze podpowiedzi.

ithilhin
06-07-2009, 17:26
jak napisala Kasia: wiecej wiary! po minkach widac, ze jestescie zadowoni i Wam wygodnie :-)

poeksperymentuj jeszcze nieco z dociaganiem juz po wlozeniu dziecka i bedzie git.