PDA

Zobacz pełną wersję : Beskid Niski - czy ktoś się wybiera?



judyt
02-07-2009, 08:57
Skoro tyle dziewczyn wymienia się tu planami urlopowymi, to postanowiłam i ja zapytać, czy któraś z Was wybiera się w drugiej połowie lipca w Beskid Niski. Kiedyś czytałam jakiś wątek, gdzie kilka osób polecało te okolice, więc może tam jedziecie, co? My, podobnie jak w zeszłym roku - wtedy byłam w ciąży - będziemy od 20 lipca w Ropkach i planujemy trochę pochodzić, a trochę pojeździć.

Nika
02-07-2009, 09:24
My 11-25 będziemy w Nowicy:lol:

judyt
04-07-2009, 08:42
O, to milutko! a już myślałam, że w beskid niski jeździ sama Warszawa:) Mam w takim razie nadzieję, że uda nam się zobaczyć:)

judyt
08-07-2009, 21:51
Nika, no i kiszka, właśnie plany urlopowe nam się zmieniły, będziemy w Ropkach od 26:(

węgielek
08-07-2009, 22:00
bede w Nowicy od 27 lipca :)

naprawde sama wawa jezdzi w beskid n.? jade po raz pierwszy z dziecmi.

judyt
08-07-2009, 22:07
ha, fajosko:) my byliśmy w ropkach pierwszy raz w zeszłym roku, oprócz nas w tym samym domu i po sąsiedzku byli prawie sami warszawiacy, w dodatku jeżdżący tam od kilkunastu lat. Co ciekawe, całkiem sporo ludzi się tam przeprowadza na stałe, to zaraźliwe jakoś, więc strzeż się, strzeż, wegielku:)

Nika
08-07-2009, 23:23
To bawcie się dobrze:lol: Szkoda, że się nie spotkamy...

węgielek
08-07-2009, 23:26
ha, fajosko:) my byliśmy w ropkach pierwszy raz w zeszłym roku, oprócz nas w tym samym domu i po sąsiedzku byli prawie sami warszawiacy, w dodatku jeżdżący tam od kilkunastu lat. Co ciekawe, całkiem sporo ludzi się tam przeprowadza na stałe, to zaraźliwe jakoś, więc strzeż się, strzeż, wegielku:)

strzec sie nie zamierzam. jestem na etapie szukania swego miejsca w siwecie, wiec kto wie, moze tam je znajde? jak wiekszosc warszawy zreszta :P

calineczka
09-07-2009, 00:18
hej kobiety a dajcie linka tam, gdzie będziecie, bo szukam właśnie jakiegoś cichego, spokojnego z dobrym jedzonkiem miejsca

kulka37
09-07-2009, 07:09
My od soboty w Rabce.Też Beskid,ale nie taki niski:-)

judyt
09-07-2009, 09:15
dobre miejsce dla dzieci i ze świetnym jedzeniem to swystowy sad w ropkach (ropki.com.pl), my będziemy po sąsiedzku w Kudaku (kudak.pl), w swystowym sadzie będziemy się stołować. Miejsce cudowne, duży sad, sto tysięcy możliwości na spacery

Nika
09-07-2009, 09:19
A my tu: www.nowica21.pl

machma
29-07-2009, 10:01
My od wtorku, 4.08 będziemy się lansować w chiarze a moze rubninrocie a jest szansa,ze w papryczce a nawet ANGELPACKU :)

anusik
29-07-2009, 10:17
W Swystowym Sadzie w Ropkach mieszkaliśmy 2 lata temu, od trzech lat jeździmy do Ropicy Górnej do bardzo sympatycznego miejsca u państwa Rokoszów. Szczególnie moje dziewczynki są zachwycone rozległym terenem tuż za domem, tyle miejsca do biegania, a i dorosli są usatysfakcjonowani. W tym roku byliśmy tam do 20 lipca. A kiedyś, to po prostu braliśmy plecak, namiot i w drogę :)
Beskid Niski to moje ulubione góry ...

Jedyna
29-07-2009, 10:54
Dziewczyny, ja jeszcze nie mam konkretnego pomysłu na wyjazd. Chciałam Chorwację ale w tym roku odpada. Może Beskid? Tak zachwalacie, że wieczorem zacznę się rozglądac po necie. Podajcie jak ceny sie kształtują, z wyżywieniem rzecz jasna :)

sowa_m
29-07-2009, 12:20
my ukochaliśmy wiosną banicę: www.banica.com.pl (http://www.banica.com.pl)
wyżywienie i nocleg to ok 90 zl/os. cudnie

irla
29-07-2009, 13:35
a pod Żywcem ktoś będzie od 1-15 sierpnia??
Ja jadę z Chłopakami (Jeleśnia)

betula
29-07-2009, 14:04
a pod Żywcem ktoś będzie od 1-15 sierpnia??
Ja jadę z Chłopakami (Jeleśnia)

My będziemy w Krzyżowej od 15 :(

irla
29-07-2009, 14:23
buuu 15.08 o 9.03 mam pociąg do domu ;)

węgielek
10-08-2009, 21:24
podnosze watek - bylam w nowicy i w ropkach. pare dni temu wrocilam.
nawet jedna chustowa mame widzialam w nowicy (w manonie chyba), ale mowila, ze nie jest z foruma naszego.
robilam sobie spacery obok noicy 21, ale nie mialam odwagi zapytac, czy jest tu ktos z chusty,info :) glupio jakos mi bylo.

a w ropkach w swystowym sadzie (OMG - jakie oni tam jedzenie podaja, niebo w gebie!!!) nawet zagadalam do dwoch mam z dziecmi. i jestem niemal pewna ze jedna z nich to chusciara, ze tak powiem. i pieluchy wielo zauwazylam na suszarce. sorry za bycie detektywem, ale tak starsznie chcialam jakas forumke spotkac.

to byl moj pierwszy w beskidzie niskim i juz planujemy wypad do nowicy w maju przyszlego roku. cudnie tam jest, i ten wszedobylski ukrainski... super :lol:

truscaffka
10-08-2009, 22:52
dziewczyny,świetne miejsca podajecie, własnie weszłam w te linki...kurcze, sama mam chrapkę na taki wypad do beskidu niskiego, w którym w życiu nie byłam..a dopiero co wróciliśmy z beskidu małego, oczywiście chust zero :) (przy okazji polecam okolice międzybrodzia zywieckiego - krajobrazy jak w Szkocji plus polskie lasy, miodzio ))

Musli
11-08-2009, 01:01
My w srodę chcielismy do teodorówki jechać, ale nie wiem co będize, dzisiaj Alik dostał gorączkę... :( 39 stopni, chyba przy zębach się przyplątało coś:(

magi104
14-08-2009, 07:51
dziewczyny,świetne miejsca podajecie, własnie weszłam w te linki...kurcze, sama mam chrapkę na taki wypad do beskidu niskiego, w którym w życiu nie byłam..a dopiero co wróciliśmy z beskidu małego, oczywiście chust zero :) (przy okazji polecam okolice międzybrodzia zywieckiego - krajobrazy jak w Szkocji plus polskie lasy, miodzio ))

Hmmmm... a ja właśnie wróciłam z Międzybrodzia Bialskiego :ninja::ninja::ninja:
Byliśmy oczywiście bez wózka, tylko z chustami i śmigaliśmy po okolicznych górkach zamotani z małą...

truscaffka
14-08-2009, 11:08
Hmmmm... a ja właśnie wróciłam z Międzybrodzia Bialskiego :ninja::ninja::ninja:
Byliśmy oczywiście bez wózka, tylko z chustami i śmigaliśmy po okolicznych górkach zamotani z małą...


No pięknie...tośmy się nieźle wymieniły...my w tych okolicach byliśmy do zeszłego wtorku...do licha, no :(

lillyofthevally
14-08-2009, 12:57
jeżeli Krynica Zdrój pod Beskid Niski podpiąć - to my jedziemy
przełom sierpnia/ września :D

Ola
14-08-2009, 13:12
po miesięcznym pobycie w Nowicy wróciliśmy do domku, Jarmark Dominikański się kończy, więc za dni kilka ponownie Nowickie widoczki będą nasze :thumbs up:
tym razem będziemy gospodarzyć w domku na górce przy tablicy "Nowica"

a od Leszka i Alinki Wronowskich z www.nowica21.pl (http://www.nowica21.pl) wyrwaliśmy cudne kociczki http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=15604

Nika
23-04-2010, 21:34
A kto się wybiera w ty m roku? My będziemy przez miesiąc (a przynajmniej dzieci), od ok. 24 lipca do 21 sierpnia. U Leszka i Alinki oczywiście:)

węgielek
23-04-2010, 21:38
2-12 sierpnia Nowica :D

Nika
23-04-2010, 21:53
Węgielku, w Sarepcie będziecie? Moje dzieciaki będą w Nowicy w powyższym terminie, ale najpierw z dziadkami. My ich zmieniamy około 7 sierpnia. Może w tym roku uda się spotkać:)

węgielek
27-04-2010, 21:46
tak, mam taka nadzieje :)
my i zaprzyjaznione malzenstwa.
a wy nowica21?

Olu, OOOlu, a ty? wybierasz sie?

Nika
27-04-2010, 22:50
Tak, dziś ostatecznie zatwierdziliśmy termin. Ola pewnie będzie się pojawiać i znikać-jak to Ola;)

węgielek
27-04-2010, 23:05
ha! my tez dzis sie zapisalismy :D

węgielek
28-07-2010, 17:32
podniose watek. jest ktos w Nowicy? Nika? spotykamy sie ? ja bede w pierwszej pol. sierpnia :)

madorado
07-05-2012, 13:58
Ja byłam na festiwalu w Nowicy jeden dzień. O tym: http://nowica.blogspot.com/2012/04/v-spotkania-teatralne-innowica-2012.html
I widziałam mnóstwo dzieci w chustach i nosidłach. Szczegółów Wam nie podam, bo ciemno już było. Kto był, przyznać się proszę :)

Ola
07-05-2012, 16:02
Ja byłam na festiwalu w Nowicy jeden dzień. O tym: http://nowica.blogspot.com/2012/04/v-spotkania-teatralne-innowica-2012.html
I widziałam mnóstwo dzieci w chustach i nosidłach. Szczegółów Wam nie podam, bo ciemno już było. Kto był, przyznać się proszę :)

a było sporo chust, fakt
Lori, Stokrotka z naszych forumowych mam, no i jakaś Izabela mi na Caci Vorba migała po prawej od sceny

pozdrowienia z Nowicy! deszczowo ale w końcu kameralnie :thumbs up:

lori
07-05-2012, 16:10
O tak, chustowych Mam było wyjątkowo dużo
Ja się nie ujawniałam, bo chusty nie wzięłam;)

doominikaa
07-05-2012, 17:36
o masz ci los, właśnie wróciłam z okolicy...
co za mama zwiedzała w sobotę cerkiew w Kotani w lenny lambie leśnej niezapominajce?

marsupilami
07-05-2012, 18:25
I my i my. Co prawda w tym roku nie zawitaliśmy do Nowicy (jeszcze ;)), ale za to kręciliśmy się w okolicach Teo, czyli Górach Iwelskich, także Krempna, Polany, Ożenna i nie pamiętam co jeszcze. girasol chichi i mei tai by melkaj

madorado
07-05-2012, 19:22
Ja miałam Izkę, a stary Nubika :)

topsia
08-05-2012, 20:51
to ja się pochwalę, ze Beskid Niski to moje rodzinne strony :) Nowica jest rzut beretem od moich rodziców

madorado
08-05-2012, 21:05
to ja się pochwalę, ze Beskid Niski to moje rodzinne strony :) Nowica jest rzut beretem od moich rodziców

Fajnie Ci! Beskid Niski to mój ulubiony kawałek Polski

JustNik
12-05-2012, 11:21
o rety ile ludzi było w majówkę w Nowicy! ja też :)
z tymże na co dzien latałam z dzieciakami w przyczepce rowerowej jako w wozku a na koncercie balkanskim (bylo sporo dzieci bylo zachustowanych ale glosno i ciemno) mialam puste nosidlo na plecach za to non stop ktoras córke na barana, jedna ja, druga mąż.
A ktora to z Was ma piękne rude loki? mamadorado? jesli tak to na koncercie bylas pod scena i ja też :) I spotkalam kolege niewidzianego 18 lat...i potem juz bylo wesolo

A i jeszcze byłam w Kotanii 3 maja i widzialam jakies chusty pod cerkwią.

madorado
13-05-2012, 18:47
To my się widziałyśmy pod sceną :) Pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś gdzieś.
Dziękuję w imieniu loków


o rety ile ludzi było w majówkę w Nowicy! ja też :)
z tymże na co dzien latałam z dzieciakami w przyczepce rowerowej jako w wozku a na koncercie balkanskim (bylo sporo dzieci bylo zachustowanych ale glosno i ciemno) mialam puste nosidlo na plecach za to non stop ktoras córke na barana, jedna ja, druga mąż.
A ktora to z Was ma piękne rude loki? mamadorado? jesli tak to na koncercie bylas pod scena i ja też :) I spotkalam kolege niewidzianego 18 lat...i potem juz bylo wesolo

A i jeszcze byłam w Kotanii 3 maja i widzialam jakies chusty pod cerkwią.