PDA

Zobacz pełną wersję : Chusty Luna Dream, Ivette Slings - ktoś zna?



MiodowaKropelka
10-07-2018, 12:20
Polskie i dla mnie przystępne cenowo, fajne wzory, ale chciałabym się zorientować, czy któraś z Was z bliska macala?

amefa
10-07-2018, 21:23
Znam :)
Mialam Listki cyklamena noca, z pierwszego wypustu. Bardzo fajna, miesista. Miekka i nosna.
Mialam tez na macankach jodelke 100%lnu. Taka cienka i lejaca ale mi nie przypasowala jako chusta.
Kolezanka kupila wafelka i nie jest zadowolona bo na samym srodku ma wystajace nitki, jakby koniec przedzy...

Lunadream mialam tez kilka w rekach, pasiaki. Szybko miekna, dobrze sie motaly.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

mamru
10-07-2018, 22:29
Ja znam i mam :) mam bambusa i wełnę od luny. Wełną dość szorstka akurat mam z alpaką ale niesamowicie nośna. Bambus inny niż te które miałam do tej pory. Miękki ale zwarty. Fajnie pracuje i przyzwoicie nosi. Bardzo fajne chusty

MiodowaKropelka
10-07-2018, 22:38
Dziękuję Wam bardzo :-) jeśli chodzi o chusty to wiedzę mam tylko stąd, ale pewnie przyjdzie czas, że dołączę do jakiejś grupy na fb "kupię sprzedam" czy coś w tym stylu.
Wolę sytuację, kiedy firma ma sklep, przejrzyściej jest, rozmiar, gramatura, skład, mogę raz dwa kupić to, co jest na stanie, odesłać w razie czego. W przypadku Ivette strasznie enigmatyczne są te zamówienia, długo się czeka i dziewczyna chyba słabo już ogarnia ogrom pracy, poza tym w ciemno bym się chyba nie zapisała na preorder bez wypróbowania... dołączyłam do grupy fanek, czasem można coś odkupić z drugiej ręki, ale trudno zgrać kolor i długość, jakie by mi pasowały. Może się kiedyś doczekam na jakieś testy :-) wafelek dla noworodka chyba i tak średnio, luna ma za to fajne geometryczne wzory, tym razem nie chcę pasiaka :-)

amefa
11-07-2018, 08:31
O wlasnie welne od Luny tez raz mialam. Jak dla mnie najgorsza welniana chusta jaka macalam ;) nawet jej nie zamotalam bo byla bardzo nieprzyjemna w dotyku.
Lunadream ma sklep internetowy i czesto promocje -25% przykladowo wiec jesli chcesz nowa chuste od nich to warto poczekac ;)

Ivette tylko preordery ale zdarza sie ze cos zostaje, najlepiej pisac do niej na priv :)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

mamru
11-07-2018, 10:56
Amefa masz jakiś pomysł na te wełnę od luny? Mam kołkową i nie wiem co z nią zrobić.

amefa
11-07-2018, 17:25
Amefa masz jakiś pomysł na te wełnę od luny? Mam kołkową i nie wiem co z nią zrobić.Wiesz... ja wszystko moge uszyc ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

mamru
11-07-2018, 21:20
Kuszące! Skrobnę priv w wolnej chwili :D

Emila
10-11-2018, 09:44
Wypadłam totalnie z obiegu. Niektóre chusty Luna mają bardzo ładne wzory. Czo ona nadają się dla maluszka?

MiodowaKropelka
10-11-2018, 11:33
Na to Ci nie odpowiem fachowo, bo mam małe doswiadczenie z chustami, Luna ma faktycznie ładne wzory. Kupiłam Maze 3.6 na kangurka, moja pierwsza chusta nieuzywana. Z wielkim trudem mi się motalo, nie wiem czy za cienka czy za śliska, pewnie najbardziej brak wprawy, choć z uzywana i nieco grubsza indygo cube z LF idzie mi dobrze. Po kilku nieudanych próbach odeslalam przed uplywem 14dni. I tu niemiła historia ze sklepem. Nie uznano mi zwrotu... Pod pretekstem że chusta wg nich zostala wyprana(nieprawda). Pieniądze zwrócili dopiero po wezwaniu do zapłaty z pieczątka kancelarii prawnej. Przyszły przeprosiny, że to była pomyłka, bo była inna reklamacja tego dnia, ze jeszcze raz sprawdzili i przepraszają. Byc może. Ale na mój mail nie było wcześniej odpowiedzi...Także chusty ładne i niedrogie, ale mnie ta sytuacja zniechęciła na przyszłość.

Emila
10-11-2018, 13:07
Na to Ci nie odpowiem fachowo, bo mam małe doswiadczenie z chustami, Luna ma faktycznie ładne wzory. Kupiłam Maze 3.6 na kangurka, moja pierwsza chusta nieuzywana. Z wielkim trudem mi się motalo, nie wiem czy za cienka czy za śliska, pewnie najbardziej brak wprawy, choć z uzywana i nieco grubsza indygo cube z LF idzie mi dobrze. Po kilku nieudanych próbach odeslalam przed uplywem 14dni. I tu niemiła historia ze sklepem. Nie uznano mi zwrotu... Pod pretekstem że chusta wg nich zostala wyprana(nieprawda). Pieniądze zwrócili dopiero po wezwaniu do zapłaty z pieczątka kancelarii prawnej. Przyszły przeprosiny, że to była pomyłka, bo była inna reklamacja tego dnia, ze jeszcze raz sprawdzili i przepraszają. Byc może. Ale na mój mail nie było wcześniej odpowiedzi...Także chusty ładne i niedrogie, ale mnie ta sytuacja zniechęciła na przyszłość.

Dziękuję. Faktycznie firma się słabo zachowała. I Twoja odpowiedź mnie te ż zniechęciła do zakupu tych chust. Wygoglowałam tą indygo cube - śliczna jest ;)