PDA

Zobacz pełną wersję : porady mi trzeba (kąpieluszka)



Isolt
29-05-2018, 21:47
stałam się właścicielką pieluszki kąpielowej tego typu:
https://www.babipur.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/w/swim_nappy_rockets_-_front.jpg
https://www.closeparent.com/shop-now/bath-and-swim/swim-nappy/pop-in-swim-nappy-new

Jak to się nosi? Co się wkłada do środka i jak pielęgnować? Chciałabym wziąć ją nad morze, ale nawet nie wiem, jaki to rozmiar, bo na metce nie napisali :hmm:

nika023
29-05-2018, 21:59
Po prostu ma być przylegająca w nóżkach i pasie, żeby kupa nie wyleciała ;) do środka nic się nie wkłada, bo kapieluszki nie mają wsiąkać jedynki, tylko nie pozwalają zabrudzić wody dwójką ;)

Isolt
29-05-2018, 22:12
yyy i te siki tak sie przelewają na zewnątrz? omg i to na takim basenie jest dopuszczalne? jaki jest sens takiej kąpieluszki?

Wiewiórka
29-05-2018, 22:14
yyy i te siki tak sie przelewają na zewnątrz? omg i to na takim basenie jest dopuszczalne? jaki jest sens takiej kąpieluszki?
ochrona przed kupą w basenie
Tak samo działa kąpieluszka jednorazowa.
Jest bez wkładu z poliakrylanu sodu bo by wodę wchłonął z basenu i kąpieluszka by była do kolan

nika023
29-05-2018, 22:19
yyy i te siki tak sie przelewają na zewnątrz? omg i to na takim basenie jest dopuszczalne? jaki jest sens takiej kąpieluszki?Akurat siki niemowlaków to pewnie jedna z mniej obrzydliwych rzeczy w basenowej wodzie ;)

Wiewiórka
29-05-2018, 22:22
Akurat siki niemowlaków to pewnie jedna z mniej obrzydliwych rzeczy w basenowej wodzie ;)
większe dzieci i dorośli też sikają do basenu:p

Isolt
29-05-2018, 22:28
większe dzieci i dorośli też sikają do basenu:pnie wiem, kim trzeba być, żeby sikać do basenu będąc człowiekiem w pełni sił umysłowych (a nie niemowlakiem).

dobra, wracając do tematu, bo na plaży to i tak inaczej jest, dzięki za porady! bo już się zastanawiałam, czy tam się jakieś te wkłady montuje, czy coś.

nika023
29-05-2018, 22:35
nie wiem, kim trzeba być, żeby sikać do basenu będąc człowiekiem w pełni sił umysłowych (a nie niemowlakiem).

dobra, wracając do tematu, bo na plaży to i tak inaczej jest, dzięki za porady! bo już się zastanawiałam, czy tam się jakieś te wkłady montuje, czy coś.Ja lubiłam zakładać M kapieluszke na plaży, bo troszkę chroni przed piachem w miejscach intymnych :)

qqrq5
30-05-2018, 07:07
większe dzieci i dorośli też sikają do basenu:p
Potem sie ludzie dziwia ze mamy paleczki ropy blekitnej tak jak niedawno w Gorzowie :(

kornflejka
30-05-2018, 07:56
Dlatego ja nie lubie chodzić na basen :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

krówka
30-05-2018, 09:28
my tez nie chodzimy... maz nie chce kąpać się w cudzych sikach... ;)
kąpieluszki są lepsze i gorsze...

Isolt
30-05-2018, 10:20
my tez nie chodzimy... maz nie chce kąpać się w cudzych sikach... ;)
kąpieluszki są lepsze i gorsze...ja kiedys bardzo lubilam plywac, mam tuz obok domu nowoczesny basen, chwalili się, że są tacy czyści, bo woda jest ozonowana. Ale kiedys, z 10 lat po otwarciu (albo i nawet więcej), przeczytalam raport sanepidu, ze NIGDY nie byly czyszczone filtry, lali tylko chemię do wody w ramach czyszczenia. No i było napisane, co w tych filtrach znaleźli :omg:
nigdy wiecej nie poszłam na żaden basen.

kornflejka
30-05-2018, 10:56
bleeee niedobrze mi sie robi na sama mysl