PDA

Zobacz pełną wersję : powiadomienia o wiadomościach na prv



escada
01-07-2009, 09:26
Jak to zrobić żeby powiadomienia o wiadomościach na prv przychodziły na meila?

Meta
01-07-2009, 09:37
Panel użytkownika --> Ustawienia --> Zaawansowane ustawienia --> Przysyłanie informacji i powiadomień --> tutaj trzeba zaznaczyć okienko "Przesyłanie e-mailowego powiadomienia o otrzymaniu prywatnej wiadomości"
Warto przy okazji zahaczyć trochę niżej "Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default" - żeby zapisywały się też kopie wysłanych wiadomości.

pszczoła
01-07-2009, 10:50
Meta, jesteś niesamowita:thumbs up:
A może ktoś wie, jak to zrobić, żeby nie przychodziły na maila powiadomienia o odpowiedziach w subskrybowanych tematach?:rolleyes:Dla utrudnienia dodam, że panel użytkownika odwiedziłam i zaawansowane ustawienia zdawałoby się ustawiłam na nie otrzymywanie emaili. A one wciąż przychodzą:roll:

Meta
01-07-2009, 12:16
Hmm ja mało subskrybowałam, ale chyba nie przychodzą mi info na maila o ile dobrze pamiętam :>
Ja robię tak: Wchodzę w temat, który chcę obserwować, u góry po prawej jest menu rozwijalne Narzędzia wątku i tam "Subskrybuj ten temat" - przenosi do okienka, gdzie wybierasz m.in. rodzaj powiadamiania i zaznaczasz "Bez powiadamiania na e-mail".
Nie wiem, jak to działa, aż z ciekawości dodałam ten wątek do subskrypcji, więc jeśli ktoś odpowie, to się dowiem, czy działa :mrgreen:

escada
02-07-2009, 14:20
Dzięki Meta,:thumbs up: ustawiłam sobie.