PDA

Zobacz pełną wersję : Węgorzewo, Kętrzyn



kareia
30-06-2009, 22:06
od 27 lipca do 3 sierpnia będę w rodzinnych stronach:D
gdyby znalazła się jakaś potrzebująca chętnie pomogę:mrgreen:

pszczoła
30-06-2009, 22:27
Ja nie potrzebująca, ale też będę w rodzinnych stronach w tym czasie - w Giżycku:mrgreen: Do zobaczenia być może gdzieś na mazurskich plażach!

ladybird
01-07-2009, 17:01
HA! pszczoła, ja też będę w TYCH rodzinnych stronach w tym czasie... Czemu ja nie wiedziałam, że z Giżycka jesteś?

stasiu-lova
01-07-2009, 17:30
ha! ja tez bede w tych rodzinnych stronach, za tydzien albo dwa
co prawda męża strony,ale bede
w ketrzynie
nosi ktos w ketrzynie?
na mnie w tamtym roku patrzyli sie jak na ufo:omg:
w warszawie nigdy takiego czegos nie doswiadczyłam

pszczoła
01-07-2009, 17:48
HA! pszczoła, ja też będę w TYCH rodzinnych stronach w tym czasie... Czemu ja nie wiedziałam, że z Giżycka jesteś?

A Ty z Giża???:omg:Też nie wiedziałam!


Stasiu, nawet w Toruniu patrzą jak na ufo, a Toruń to podobno już nie taka wiocha (przynajmniej terytorialnie, ale mentalnie to mam coraz większe wątpliwości:roll:)

stasiu-lova
01-07-2009, 18:11
w toruniu tez nosilam w maju bylismy na kilka dni:lol:
ale ketrzyna nic nie pobije
moze dlatego, ze pokazywałam sie w chuscie z moja tesciowa a ona jest osoba publiczna

ladybird
01-07-2009, 20:57
A Ty z Giża???:omg:Też nie wiedziałam!

Nie dokładnie, ale prawie z Mrągowa :) Całkiem niedaleko ;)

kareia
01-07-2009, 22:59
stasiu-lova byłam w Kętrzynie w zeszły weekend i rzeczywiście wzbudzałam sensację:mrgreen:
ale specjalnie szłam naokoło i obchodziłam wszystkie place zabaw oblegane przez mamuśki:p może się ktoś zarazi:lol:

stasiu-lova
01-07-2009, 23:16
stasiu-lova byłam w Kętrzynie w zeszły weekend i rzeczywiście wzbudzałam sensację:mrgreen:
ale specjalnie szłam naokoło i obchodziłam wszystkie place zabaw oblegane przez mamuśki:p może się ktoś zarazi:lol:

hahaha niezły patent:thumbs up: ja szłam opłotkami, bo choć smiała generalnie jestem to jakoś nie miałam ochoty na ciągłe komentarze

Ewqa
21-07-2009, 14:27
Hej
Wybieram się właśnie na wakacje w okolicach Kętrzyna.
I tak się składa, że bardzo potrzebuję pomocy w sprawie chusty, bo już powoli zaczynam z niej rezygnować :(

Kareia, nic się nie zmieniło?

Pozdrawiam

iffi
21-07-2009, 19:52
Jakby coś, to ja cały czas (raczej) w Giżycku jestem. Tylko ja to taki chustowy amator jestem, ale zawsze co dwie głowy to nie jedna, więc w razie potrzeby służę pomocą ;)

kareia
22-07-2009, 16:29
Ewqa nie rezygnuj ;-) będę w Kętrzynie od najbliższej niedzieli lub poniedziałku
pomogę jak tylko będę umiała
na pw dostaniesz zaraz mój numer, żeby było łatwiej nam się umówić

Ewqa
27-07-2009, 15:23
Kareia, musiałam na kilka dni opuścić Mazury, ale mam nadzieję, że za kilka dni tam wrócę. Dziękuję za numer telefonu, zadzwonię, jak tylko będę z powrotem.

Iffi, dziękuję również za chęć pomocy. Jeśli nie uda mi się wrócić na czas, spróbuję się odezwać do Ciebie poprzez forum :)

martaj
13-08-2015, 18:27
Wyciągam z zaświatów bo jestem właśnie z dziewczynkami u rodziców w Kętrzynie i widziałam dzisiaj tate z malcem w chuście koło zamku