PDA

Zobacz pełną wersję : Składany bambus vs. konopie..



gann
27-06-2009, 22:21
Tak w skrócie - przechodzimy na wielorazówki (trochę późno) i m.in. chcę pakować w wełniany otulacz jakieś składane pieluchy (poza tym bambusowe foremki). W sklepach internetowych widzę, że są dostępne pieluchy z konopii, natomiast znalazłam bambusowe na Allegro:
http://www.allegro.pl/item662315705_pieluszki_bambusowe_5_szt_od_bezp_im port_wwa.html
Czy któraś z Was miała/testowała/macała te bambuski?
Zastanawiam się, czy się nadają, w sensie, czy to nie jest hmm.. jakieś "lewe" źródło? No nie wiem jak to określić, ale chodzi o to, czy to są "zdrowe" pieluszki i czy np. nie są jakieś sztywne czy wybielane.
No i jak wypada porównanie bambus - konopie? Wiem, że jedno i drugie antybakteryjne, że naturalne, a różnice?

aniamik
28-06-2009, 11:47
nie znam tych pieluch, ale czekam na frotowe bambuski 50 na 50 od Arabelli

tańsze, chyba bardziej chłonne (bo to frota) no i źródło znajome :D

Iwka
28-06-2009, 11:59
Ja mam bambuski od Arabelli, ale nie frotowe. Są mięciutkie i takie ładne, że mogą robić za apaszkę :)

anika
28-06-2009, 12:05
Ja mam bambuski od Arabelli, ale nie frotowe. Są mięciutkie i takie ładne, że mogą robić za apaszkę :)

mogłabyś wrzucić jakieś ich zdjęcia? domyślam się, że tetry zupełnie nie przypominają.. a flanelę?

gann
28-06-2009, 13:50
Ja mam bambuski od Arabelli, ale nie frotowe. Są mięciutkie i takie ładne, że mogą robić za apaszkę :)

A jak chłonność i schnięcie?

aniamik
28-06-2009, 17:31
nie znam tych pieluch, ale czekam na frotowe bambuski 50 na 50 od Arabelli

tańsze, chyba bardziej chłonne (bo to frota) no i źródło znajome :D

skłamałam:hide:
bambusowe frotki są od formichiere nie od Arabelli

przepraszam za zmyłkę

gann
12-07-2009, 17:56
skłamałam:hide:
bambusowe frotki są od formichiere nie od Arabelli

przepraszam za zmyłkę

Doszły już do Ciebie? Jestem ciekawa wrażeń, bo też je teraz rozważam.