PDA

Zobacz pełną wersję : kurs Clauwi w Krakowie 03-05.11. czy ktoś jest chętny wybrać się ze mną?



Lauren
09-08-2017, 09:46
Dziewczyny,
myślę nad kursem Clauwi w Krakowie 03-05.11. szukam jakiejś dziewczyny do siebie co by nam było raźniej,do wspólnego nocowania,a najchętniej również do wspólnej jazdy pociągiem,będę wyjeżdzać z Rzeszowa,czy ktoś jest chętny??

biedronka siedmiokropka
09-08-2017, 10:58
Ja w prawdzie nie z Rzeszowa:) ale dopytam: jak długo ten kurs trwa i ile kosztuje? Sa gdzieś informacje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Lauren
09-08-2017, 11:19
trzy dni-zazwyczaj weekend. koszt wg Pani z Clauwi oraz znajomej to 1400 oraz lalka 500zł.
więcej info na stronce Clauwi.

sag8
09-08-2017, 18:06
Lauren, ja z Tobą choćby i na koniec świata ;)

Lauren
09-08-2017, 19:03
sag kochana Ty moja! ach to jedz ze mną:heart:

mamru
09-08-2017, 20:47
Ja się zastanawiam mocno. Ale chyba jednak zrobię AND.

Lauren
09-08-2017, 21:41
o mamru,myślałam właśnie o Tobie całkiem niedawno... że masz na swoich pięknych chustowych fotach pomalowane paznokcie:D myślałam sobie,że wyglądasz młodziej niż ja,masz siedmioro dzieci i pomalowane paznokcie,dopasowane do stroju kolczyki,ot tak na co dzień, kurczę, a ja mam cykora jak ogarnę trójkę,jak Ty to robisz,kobieto!
że nie wspomnę o tym,że nie masz ani jednej zmarszczki:P

a czemu AND? ja bym bardzo chciała Clauwi,myślisz nad Krk?

Lauren
11-08-2017, 15:38
hops:)

mamru
11-08-2017, 22:19
O jaaacieeee Lauren ile cukru!! Dziękuję :kiss: mega to miłe! Ale weź nie porównuj ;) Każda z nas ma coś czego nie ma ta druga a co by mieć chciała.
Czemu ANd jakoś tak chyba z sentymentu. Chciałam Clawui bo bliska mi była Ania Nogajska która szkołę założyła ale Ania się tym już nie zajmuje. Stąd pomysł na ANd. Ale nie powiem że ten listopadowy krakowski kurs kusi mnie mocno.

tinuviel
11-08-2017, 23:51
O jaaacieeee Lauren ile cukru!! Dziękuję :kiss: mega to miłe! Ale weź nie porównuj ;) Każda z nas ma coś czego nie ma ta druga a co by mieć chciała.
Czemu ANd jakoś tak chyba z sentymentu. Chciałam Clawui bo bliska mi była Ania Nogajska która szkołę założyła ale Ania się tym już nie zajmuje. Stąd pomysł na ANd. Ale nie powiem że ten listopadowy krakowski kurs kusi mnie mocno.O mamruniu przyjeżdżają do Krk i śpij u nas :))))))))

Lauren
17-08-2017, 11:45
O jaaacieeee Lauren ile cukru!! Dziękuję :kiss: mega to miłe! Ale weź nie porównuj ;) Każda z nas ma coś czego nie ma ta druga a co by mieć chciała.
Czemu ANd jakoś tak chyba z sentymentu. Chciałam Clawui bo bliska mi była Ania Nogajska która szkołę założyła ale Ania się tym już nie zajmuje. Stąd pomysł na ANd. Ale nie powiem że ten listopadowy krakowski kurs kusi mnie mocno.
po prostu jesteś chyba mistrzem organizacji i opanowania:)
ja chyba jednak zdecycduję się na styczeń w Rzeszowie,mam zdecydowanie bliżej.