PDA

Zobacz pełną wersję : Pellicano



Kicia
23-06-2017, 19:21
Hej!
Co sądzicie o marce Pellicano? Pytam bo zachwycił mnie wzór niyahy i monarch ale ceny są raczej wysokie, wyższe niż u uznanych marek, z historia i doświadczeniem. W pelli na stronie bieda jeśli chodzi o jakieś doświadczenie, mnóstwo błędów językowych (strona po angielsku, tona literówek i kilka błędów stylistycznych a patrzyłam tylko chwile). Brak info o tym gdzie produkują, a firma zarejestrowana w Polsce. Nie zależy mi na robieniu komuś czarnego PRu ale szczerze nie wzbudza to zaufania. A ze od czasu jak nosiłam pierwszego chusciocha trochę się rynek zmienił to zainteresowałam się co to warte. Tym bardziej ze właśnie chciałam zakupić niyahe...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ditta
12-07-2017, 22:54
Miałam Payap z lnem od Pelli- bardzo fajna chusta, lepsza, milsza, bardziej nośna niż niektóre droższe marki. Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Zamówiłam chustę, następnego dnia telefonicznie zmieniłam rozmiar bez problemu. Po dotarciu stwierdziłam, że jednak wolę inną. Zwrot szybki i bezproblemowy. Paczka nadana z Inowrocławia o ile pamiętam, ale zwroty gdzieś pod Poznań wysyłałam. Jest ich strona w j. polskim.


P 2002, J 2005, J 2009, U 2016 :)